18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:13
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:35
Gdyby pies nie węszył
BongMan • 2013-04-25, 20:15
...to by żył. Trójka Meksykańców wiozła zielsko w bagażniku. Pan policjant je znalazł. Rzucili się na niego, pobili, pokopali, podźgali nożem i zastrzelili z jego własnej broni służbowej.

Złapali ich. Ten, który strzelał, dostał dożywocie bez możliwości warunkowego zwolnienia. Pozostali dwaj - 40 i 30 lat.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-04-26, 12:21
Dlaczego wszyscy napinają się o "psa" a nikt mnie nie pochwalił za "pana policjanta"? Czyżby internetowi chuligani i napinacze widzieli tylko to, co chcą widzieć, czyli to o co można się dosrać?
Zgłoś
Avatar
k................K 2013-04-26, 15:30
skurwysyny dla zysku zabiją każdego.
Kurwy nie ludzie!
Zgłoś
Avatar
kustoszpan 2013-04-26, 15:46
BongMan napisał/a:

Dlaczego wszyscy napinają się o "psa" a nikt mnie nie pochwalił za "pana policjanta"? Czyżby internetowi chuligani i napinacze widzieli tylko to, co chcą widzieć, czyli to o co można się dosrać?



Nie oczekuj że ktoś cię będzie chwalił za dobre wychowanie.
To powinno zawsze obowiązywać, a nie tylko na pokaz na sadisticu
Zgłoś
Avatar
thez 2013-04-26, 20:52
Policja to Psy i chuj. Ja tego nawet nie widzę jako obrazę dla nikogo. Taka jego rola i taki zawód sobie wybrał. I oby policjanci byli jak najlepszymi psami

A upierdliwy policjant z radarem w krzakach to złamany kutas, a nie pies.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-04-26, 22:34 1
kustoszpan, czytałem twoje posty pod wieloma tematami i wiem, że nie jesteś napinaczem. Nie wiem czemu się tak uczepiłeś o tego psa. Tak mi się skojarzyło i tak napisałem. Nie miałem zamiaru obrazić tego policjanta (jak oglądam ten filmik to mnie kurwica bierze i żałuję, że cała trójka czapy nie dostała) ani w ogóle policji, tym bardziej amerykańskiej, która jest najlepsza na świecie moim zdaniem.
Zgłoś
Avatar
kashshaptu82 2013-04-26, 23:24 2
coolfilip napisał/a:

@kustoszpan

widze, że kolega z policji.
Wg. mnie policjant powinien siedzieć na dupie w komendzie i czekać na wezwanie. Wszyscy policyjni zwiadowcy, patrole, kontrole osobiste na ulicach to kurestwo i gdybym miał na tyle jaj to sam bym do tych kurw strzelał. Rozumiem, że np. kogoś napadli, jest telefon na 112 i jedzie policjant, ale patrole to tylko marnotrawienie paliwa i wpierdalanie się w życie innych ludzi.
Trzeba zauważyć różnicę między policjantem, z ktorym można się dogadać jak z człowiekiem, a kurwą, zwaną inaczej psem, która wpierdala ci ręce do kieszeni, trzepie chatę i samochód.
Policjant to normalny człowiek chcący pomagać ludziom, pies to zwykła kurwa która dostała kopyto i uważa je za przedłużenie chuja.
Śmierć psom i ich rodzinom, co by sie kurewskie geny nie rozpowszechniały. tyle w temacie


weż slownik/encyklopedie przeczytaj definicje słowa "prewencja" a potem sie jebnij kurwa w leb. policja nie jest po to, zebys kurwa mial sobie z kim pogadac jelopie.
Zgłoś
Avatar
coolfilip 2013-04-27, 11:40
Gdyby każda pełnoletnia osoba miała prawo posiadania broni, to patrole byłyby zbędne, a tak kurwa dorwie się do kopyta i leci na pewniaku, bo przecież jak coś strzał ostrzegawczy zawsze może być tym drugim strzałem. Sam trafiłem na taką szmaciure jak w nocy z koleżkami piwko piłem, kulturalnie, bez krzyków, hałasu, wszystkie śmieci do śmietnika i podjechała lodówa. Po 100zł mandatu, wylewanie browarów, jak mi pies kazał wyciągać wszystko z kieszeni to odmówiłem i zaczął się do mnie z łapami rzucać, więc naturalnym odruchem obronnym mu zajebałem. Oczywiście w kajdanki, przekopa od czterech psiarzy, jeszcze w drodze na komendę cwel mi klamkę do głowy przystawiał. A teraz odpowiedzcie se sami, czym jest policja w tym kraju. Jak dla mnie to kurestwo trzeba tępić.
Zgłoś
Avatar
Yasiu99 2013-04-27, 13:25
@up
Kolego nie wiń za to że się przyjebał bo Ty może i stałeś kulturalnie i piłeś jak człowiek ale są ludzie którzy nocami stoją z koleżkami pod sklepami, piją piwo/wódę/wino i szukają ofiary. Faktem jest też że policjant ma prawo Cię przeszukać. Ale taka sytuacja. Wczoraj na robocie stoję sobie w przerwie u klienta na balkonie spożywając. I widzę jak idzie dwóch patrolowców i obaj palą szlugi. Na osiedlu, normalnie publicznie. No niby ok palą to palą, ale skończyli i jeb peta na ulicę. No mnie załamało. Ale to nie wszystko bo dosłownie 30 sekund później szedł sobie chłopaczek z amstaffem na smyczy. (generalnie dużo ludzi chodziło tam z psami na smyczy) Piesek łaził między ludźmi i innymi psami bez żadnego zainteresowania otoczeniem. Poprostu szedł przed siebie. A tamtych dwóch chłopaczka na bok i jeb mandat 200 zeta. Chłopak pyta dlaczego, a oni mu żeby się nie interesował bo kociej mordy dostanie. Później wracam z roboty. Mniej więcej szczyt, ludzie z pracy wracają, stoję na czerwonym i słyszę sygnał zza samochodu no to i ładuje się na bok jak reszta samochodów. Zza pleców radośnie wyjeżdża policyjna kijanka i na czerwonym skręca w prawo ewidentnie zmuszając samochód jadący na zielonym do hamowania po czym wyłącza sygnał i jedzie spokojnie bez pośpiechu dalej. I co? Nie wzięła by was kurwica tylko po takich dwóch incydentach jednego dnia? Nie mówię że wszyscy bo akurat w mojej miejscowości policja jest zajebista. Nie przypierdala się o wszystko i tacy w miarę do dogadania. Inna sprawa że nie mają co robić bo nic się nie dzieje
Zgłoś
Avatar
kustoszpan 2013-04-27, 13:38
BongMan napisał/a:

kustoszpan, czytałem twoje posty pod wieloma tematami i wiem, że nie jesteś napinaczem. Nie wiem czemu się tak uczepiłeś o tego psa. Tak mi się skojarzyło i tak napisałem. Nie miałem zamiaru obrazić tego policjanta (jak oglądam ten filmik to mnie kurwica bierze i żałuję, że cała trójka czapy nie dostała) ani w ogóle policji, tym bardziej amerykańskiej, która jest najlepsza na świecie moim zdaniem.



No też wiem, że nie jesteś chuliganem internetowym, ale pisząc posta nie zwróciłem uwagi na autora tematu, więc nie chciałem się do Ciebie osobiście przyjebać. Jak dobrze wiesz, również często daję Ci piwka, za tematy, albo za trafne komentarze, jeśli mi się spodobają.

Co do tytułu, wzburzyłem się, bo wyjątkowo nietrafny tytuł
W pierwszej chwili pomyślałem, że faktycznie pies policyjny został ubity. Po obejrzeniu filmiku, zorientowałem się że kilku brudasów zabija gościa, który tylko wypełniał swoje obowiązki, stąd ten wkurw.
Pozdrawiam i bez urazy.
Zgłoś
Avatar
naiwny01 2013-04-27, 14:57
No to dajcie sobie buzi
Zgłoś
Avatar
Księżniczka 2013-04-27, 17:47
nawet wyszedł im ten żart..
Zgłoś
Avatar
Dziki_Henry 2013-04-27, 19:59
Ci ludzie nie zrobili nic złego,choć większość mnie nie zrozumie,bo daleko im do ludzi mentalnie wolnych,to prawda jest taka że oni nic złego nie zrobili,tylko bronili się przed agresją państwa które zabrania im posiadać marihuanę,mówi nam co nam wolno a co nie chodziarz to nie robi nikomu krzywdy i za taką ilość pewnie by dostali więzienie.Zaryzykowali a policjant zginął ale nie ma co płakać,sam wybrał taki zawód,chce służyć państwu,chce być częścią machiny ucisku - ok,wygodna,dobrze płatna posadka z wcześniejszą emeryturą rozumiem to,ale niech się liczy że może skończyć jak ten tu.Szkoda że dostali takie wysokie kary.
Zgłoś
Avatar
Mell_Rebook 2014-04-13, 3:21
coolfilip napisał/a:

Gdyby każda pełnoletnia osoba miała prawo posiadania broni, to patrole byłyby zbędne, a tak kurwa dorwie się do kopyta i leci na pewniaku, bo przecież jak coś strzał ostrzegawczy zawsze może być tym drugim strzałem. Sam trafiłem na taką szmaciure jak w nocy z koleżkami piwko piłem, kulturalnie, bez krzyków, hałasu, wszystkie śmieci do śmietnika i podjechała lodówa. Po 100zł mandatu, wylewanie browarów, jak mi pies kazał wyciągać wszystko z kieszeni to odmówiłem i zaczął się do mnie z łapami rzucać, więc naturalnym odruchem obronnym mu zajebałem. Oczywiście w kajdanki, przekopa od czterech psiarzy, jeszcze w drodze na komendę cwel mi klamkę do głowy przystawiał. A teraz odpowiedzcie se sami, czym jest policja w tym kraju. Jak dla mnie to kurestwo trzeba tępić.



I bardzo kurwa dobrze. Policjant nie ma obowiązku ryzykować życiem. Chuj wi, mogłeś mu "odruchowo" zajebać, a może miałeś coś niebezpiecznego w kieszeni czego pokazać nie chciałeś?
Oczywiście są i chuje wśród policjantów, ale wątpię żeby chciałoby się policjantowi w lodówie specjalnie siedzieć w "pace" z tyłu coby sobie pocelować do twego pustego łba. Pijąc w miejscu publicznym sam podjąłeś ryzyko, i chuj 100zł na własne życzenie. Odmowa kontroli, powoduje podejrzenia.

kurwa mać... geniusz...
Jebał to przysłowiowy pies, idę spać bo tylko ciśnienie mi ten wątek podnosi.

BTW:
To że prawo jest chujowe, to nie skandować głośno JP bo pan policjant ma taki wpływ na prawo jak i wy. On tylko może w niektórych przypadkach interpretować je, jeśli ma taką możliwość.
Prawo ustanawia nasz kochany rząd i to tam trzeba wszelkie "skargi" skierować. Policjant tylko wykonuje swoją pracę.
Zgłoś