18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:35
Gdyby pies nie węszył
BongMan • 2013-04-25, 20:15
...to by żył. Trójka Meksykańców wiozła zielsko w bagażniku. Pan policjant je znalazł. Rzucili się na niego, pobili, pokopali, podźgali nożem i zastrzelili z jego własnej broni służbowej.

Złapali ich. Ten, który strzelał, dostał dożywocie bez możliwości warunkowego zwolnienia. Pozostali dwaj - 40 i 30 lat.
Zgłoś
Avatar
D................k 2013-04-25, 20:25 8
A ja już się bałem, że jakiegoś czworonoga zabili.
Zgłoś
Avatar
kustoszpan 2013-04-25, 20:28 88
A gdzie tam osiołku widzisz psa?
Bo ja widzę tyko policjanta i kilku przestępców.
Psem możesz nazwać upierdliwego policjanta z suszarką w krzakach, a nie policjanta wykonującego swoją pracę. Ale Ty musiałeś przychuliganić w necie, bo przecież w GTA ich kładziesz jak chcesz, a w "realu dostaniesz w kulfona, to pewnie polecisz do tych "psów" na skargę.
OłDżi (oridżinal gangsta) z Ciebie.

Bez odbioru.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-04-25, 20:38 11
kustoszpan napisał/a:

musiałeś przychuliganić w necie


Rozumiem, że Pasikowski też "przychuliganił" nadając swojemu filmowi tytuł "Psy"?
Na siłę się próbowałeś do czegoś dosrać żeby szumu wokół siebie narobić? Wyjdź.

Dlaczego zawsze znajdzie się jakiś buc, który szuka dziury w całym i potrafi doczepić się nawet do takiej pierdoły jak tytuł tematu?
Zgłoś
Avatar
u................t 2013-04-25, 20:41
"pozostali dwaj -40 i 30"
Czyli praktycznie też dożywocie
Zgłoś
Avatar
animalus 2013-04-25, 20:43
Ja bym ich na krzesło wjebał... albo na pal nabił.

Ok wiem Chuja bym zrobił. szkoda że nie ma edycji.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2013-04-25, 20:57
Aż im nogi powykrzywiało!
Zgłoś
Avatar
kustoszpan 2013-04-25, 21:07 46
BongMan napisał/a:


Rozumiem, że Pasikowski też "przychuliganił" nadając swojemu filmowi tytuł "Psy"?
Na siłę się próbowałeś do czegoś dosrać żeby szumu wokół siebie narobić? Wyjdź.

Dlaczego zawsze znajdzie się jakiś buc, który szuka dziury w całym i potrafi doczepić się nawet do takiej pierdoły jak tytuł tematu?



1. Chyba nie zrozumiałeś filmu "Psy" bo pewnie z wypiekami na twarzy podniecałeś się "kurwami" w dialogach, zamiast zrozumieć że film przedstawia realia przekształceń z milicji w policję, a fabuła była tylko otoczką.

2. Gdybym na siłę próbował się dosrać, dosrałbym się do twoich suchych kawałów.

3. "Zrobić szum wokół siebie" ? Ja pierdolę, nie wiem nawet jak to skomentować. Ty tu jsteś celebrytą i nie chcę Cię tego sukcesu życiowego pozbawiać.

4. "Buc" to masz w dowodzie wpisane jako imię ojca.

5. "Wyjdź" w każdym poście podniecasz się, że chcesz opuścić Polskę itp, itd. Wyjeżdżaj chłopie jak najszybciej tylko przed wyjazdem skonatktuj się ze swoim szkolnym pedagogiem, bo troszkę nierówno masz pod kopułą.

Pozdrawiam cię internetowy chuliganie-zabijako "psów".
Cześć.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-04-25, 21:15 1
Haha, ma w podpisie pocisk na zaczepki internetowych chuliganów, a sam jest takim chuliganem i czepia się o tytuł tematu. Wrzuciłem filmik i temat nazwałem tak jak chciałem, z tym że nazwa tematu to w tym przypadku rzecz najmniej istotna. Twój ból dupy, nadinterpretacje i dopowiedzenia mnie gówno obchodzą i nie będę się z tobą przekomarzał.
Zgłoś
Avatar
kustoszpan 2013-04-25, 21:21 15
BongMan napisał/a:

Haha, ma w podpisie pocisk na zaczepki internetowych chuliganów, a sam jest takim chuliganem i czepia się o tytuł tematu. Wrzuciłem filmik i temat nazwałem tak jak chciałem, twój ból dupy, nadinterpretacje i dopowiedzenia mnie gówno obchodzą i nie będę się z tobą przekomarzał.



"Haha" no ma.
Można sparafrazować drugą część mojego podpisu:
"Spomiędzy drzew, wyleciał Cietrzew.
Szukał bałwana i siadł na bongmana!"

A ty już sam do siebie gadasz, że 3/4 posta piszesz o mnie w 3 osobie, a później ni stąd ni zowąd zwracasz się w 1 osobie?
Jutro wychowawczyni niech faktycznie pośle cię do pani pedagog.

No, faktycznie kończ waćpan.
Zgłoś
Avatar
jolmen13 2013-04-25, 22:12
Ja pierdole, to już kurwa nie ma się o co napinać na Sadolu? To tylko tytuł; zresztą określanie policjantów mianem "psów" utarło się już w polskiej mowie i nie ma się o co czepiać. Nie sądzę, żeby @bognman był "internetowym chuliganem" (cokolwiek tzn.).

Co do filmu to szkoda faceta, wykonywał swoją pracę, jak widać nadzwyczaj dobrze, co przypłacił życiem :/

Aha i i film "Psy" traktuje o weryfikacji funkcjonariuszy SB (a nie milicji) i wcielaniu ich potem do policji, jak już mamy się czepiać.
Zgłoś
Avatar
Luis 2013-04-25, 22:24
tak bywa gdy za trawkę dostaje się po 8 lat, a za zabójstwo roczek ( tu tyle dostali, bo to pies ) Trzeba samemu zajebać, by móc w spokoju dokończyć palonko. huhuhu ( bez podniety proszę, taki żarcik, chociaż w PL o tych wyrokach true story )
Zgłoś
Avatar
Shinigamix 2013-04-25, 22:49 2
kustoszpan napisał/a:

A gdzie tam osiołku widzisz psa?
Bo ja widzę tyko policjanta i kilku przestępców.
Psem możesz nazwać upierdliwego policjanta z suszarką w krzakach, a nie policjanta wykonującego swoją pracę. Ale Ty musiałeś przychuliganić w necie, bo przecież w GTA ich kładziesz jak chcesz, a w "realu dostaniesz w kulfona, to pewnie polecisz do tych "psów" na skargę.
OłDżi (oridżinal gangsta) z Ciebie.

Bez odbioru.



Pewnie pierwszy na komendę biegniesz
Zgłoś
Avatar
S................l 2013-04-25, 23:02 4
kustoszpan - dajcie mu warna, bo chuj psuje klimat. Dobry filmik, piwo!
Zgłoś
Avatar
kustoszpan 2013-04-26, 0:10 8
Shinigamix napisał/a:



Pewnie pierwszy na komendę biegniesz


Pewnie tak. Hihihi.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie