18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
gender
MRseqel • 2014-01-07, 19:43
Świetny według mnie komiks obrazujący gender Ocenę tego pozostawiam wam PS. Nie popieram homogówna, ale tu jest odniesienie do czegoś więcej także



jak było to wyjebać
Zgłoś
Avatar
LICH0 2014-01-08, 0:01 5
Gdzie Ty kurwa masz ten wolny rynek i kapitalizm?!?!?

Nie ma na świecie kraju, w którym byłby kapitalizm nieuki!

zacznijcie się rozwijać! Kto się nie rozwija tan się cofa!

www.mises.sklep.pl

MRseqel napisał/a:



jak było to wyjebać



wyjebać ale Ciebie za nieuctwo!
Zgłoś
Avatar
castagir 2014-01-08, 0:04 5
Co za pierdolony lewacki komiks. Skoro jebany autorze tego nie popierasz to na chuj jeszcze takie gówna rozprowadzasz po sieci?! Mózgu trochę jebany tłumoku używaj!
Zgłoś
Avatar
m................t 2014-01-08, 0:08
Spokojnie, fakt faktem, bzdeta to straszna ale jak widać są ludzie którym ktoś wmówił że otaczający nas dzisiaj socjalizm to najzdrowsza forma kapitalizmu, nie ma co tutaj gównoburzy na dwie strony robić, tu edukować trzeba. Może jeszcze jest nadzieja.
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2014-01-08, 0:10
McMenel napisał/a:

Cyrk tak za niskie zarobki odpowiada kapitalizm w jego obecnej postaci. Gdzie o cenach nie decyduje rynek ale korporacje.



No ale chyba te korporacje to też część rynku?
Zgłoś
Avatar
H1ghlander 2014-01-08, 0:10
'wolny rynek i kapitalizm' niszczy rodziny... lol

btw. najpierw trzebaby żyć w prawdziwie wolnym i demokratycznym Państwie a nie w kurwidołku jak Polska, gdzie ludzie mają beznadziejną mentalność. Tak, o sobie też mówię... bo niestety przechodzi do z pokolenia na pokolenie... ale staram sie ogarnąć...

A jak sracie na te megakorporacje... to pamiętajcie, że najpierw ktoś musiał im na to pozwolic.

Problem tkwi w rządzie... ale też w nas samych, bo kto by ich zastąpił?
Zgłoś
Avatar
manieeee 2014-01-08, 0:13 4
nic , tak głupiego jak to , dawno nie było na tym portalu.
Zgłoś
Avatar
skibielec 2014-01-08, 0:13 3
Prosze o usuniecie postu z powodow oczywistych, a mianowicie przenoszenie propagandy medialnej, od ktorej sadistic byl zawsze wolny, a teraz takie gowno weszlo na glowna... Admini! Co sie stalo!?
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2014-01-08, 0:13
berethorn55 napisał/a:

Nie kapitalizm tylko banki kurwa



Tak głównie, choć nie tylko.
Zgłoś
Avatar
towelie 2014-01-08, 0:13 7
H1ghlander napisał/a:

najpierw trzebaby żyć w prawdziwie wolnym i demokratycznym Państwie ...



Te no stary, albo jedno albo drugie.
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2014-01-08, 0:14
skibielec napisał/a:

Prosze o usuniecie postu z powodow oczywistych, a mianowicie przenoszenie propagandy medialnej, od ktorej sadistic byl zawsze wolny, a teraz takie gowno weszlo na glowna... Admini! Co sie stalo!?



Kapitalizm się kurwa stał. Właściciel się zmienił i realizuje swoją politykę (co oznacza dopuszcza takie treści)
Zgłoś
Avatar
Morghar 2014-01-08, 0:16 1
Gdzieś Ty w Polsce widział kapitalizm?
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2014-01-08, 0:18
Libertinus napisał/a:


Nie ma na świecie kraju, w którym byłby kapitalizm nieuki!



Pewnie dlatego, że jest taki dobry - tylko się nikt na nim nie poznał

Drodzy wielbiciele kapitalizmu.

Co finansowalibyście z podatków (tylko konkrety)?
Jakiej wysokości podatki przewidujecie?

Zamiast z wami dyskutować - wystarczy pozwolić wam opisać swoją wizję.
Zgłoś
Avatar
mrozekpl 2014-01-08, 0:26 11
kapitalizm i wolny rynek to był lat temu 100-a że wtedy Ciebie na świecie człowieczku nie było to trzeba było o nim poczytać.
Kapitalizm zakłada że rynek jest wolny i każdy może sobie robić co mu sie żywnie podoba.
Socjalizm zaś robi z nas niewolników pracy i to on zabija rynek bo wszystko praktycznie jest państwowe.
Idź w ch*j jełopie.
piwa nie ma i nie będzie a i życze Ci żeby posuwało Cie 100murzynów za to pierdolenie farmazonów.

voidinfinity napisał/a:



Pewnie dlatego, że jest taki dobry - tylko się nikt na nim nie poznał

Drodzy wielbiciele kapitalizmu.

Co finansowalibyście z podatków (tylko konkrety)?
Jakiej wysokości podatki przewidujecie?

Zamiast z wami dyskutować - wystarczy pozwolić wam opisać swoją wizję.


Ty jesteś popie*dolony bardziej niż BongMan.
Policz sobie ku*wa na ile Cie okradaja codziennie.
Ile placisz panstwu za nic kurwa.
ile Ci państwo zapewnia .
I jeszcze mi kurwa powiedz że kapitalizm jest zły bo każdy ma żyć za swoje.
A poszedł mi ty czerwony łajdaku !


wyjebcie to z tej jakże jeszcze normalnej strony bo mnie zaraz kurwica dopadnie i będziecie mieli materiał na harda jak mi sekcje zrobia.
Zgłoś
Avatar
towelie 2014-01-08, 0:28 8
@voidinfinity może powiesz nam czego nie chciałbyś finansować z podatków? Przecież wiadomo, że wszystko co z podatków działa świetnie ( służba zdrowia, administracja dróg, PKP, szkolnictwo, więzienia... ) a wszystko co w sektorze prywatnym beznadziejnie. Np. ostatnio na usługę fryzjera musiałem czekac 5 miesięcy w kolejce,a mój komputer jest chujowy i nie działa, bo państwo go nie zrobiło.

Tak na serio prawda jest taka, że z sektora prywatnego dostajesz super tani super szybki komputer, najnowsza technologia, która rozwija się dopiero przez parę dekad, a państwo nie potrafi za pierdyliardy z podatków wybudować pierdolonej drogi bez dziur, czegoś co budowano już tysiące lat temu. Dlatego jestem za kapitalizmem, jedynym wydajnym systemem gospodarczym.
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2014-01-08, 0:31
mrozekpl napisał/a:

kapitalizm i wolny rynek to był lat temu 100-a że wtedy Ciebie na świecie człowieczku nie było to trzeba było o nim poczytać.



Ponawiam pytanie - skoro był taki zajebisty, to znaczy że dawał lepsze rezultaty, czy tak? No to skoro tak - to dlaczego nie ostał się nigdzie na świecie?

mrozekpl napisał/a:


Kapitalizm zakłada że rynek jest wolny i każdy może sobie robić co mu sie żywnie podoba.



Np. mogę sobie zorganizować składowisko toksycznych odpadów, obok pola, z którego potem będzie wpierdalał warzywka.

mrozekpl napisał/a:


Socjalizm zaś robi z nas niewolników pracy i to on zabija rynek bo wszystko praktycznie jest państwowe.



Owszem, podobnie jak kapitalizm jest do dupy. Ale tobie nie przyszło pewnie takie coś do głowy.

mrozekpl napisał/a:


Ty jesteś popie*dolony bardziej niż BongMan.
Policz sobie ku*wa na ile Cie okradaja codziennie.
Ile placisz panstwu za nic kurwa.
ile Ci państwo zapewnia .
I jeszcze mi kurwa powiedz że kapitalizm jest zły bo każdy ma żyć za swoje.
A poszedł mi ty czerwony łajdaku !



Każdemu wydaje się, że w kapitalizmie byłby krezusem
Odsyłam do pierwszej części.

A btw. brak konkretów - same okrzyki pochwalne na część kapitalizmu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie