18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
gender
MRseqel • 2014-01-07, 19:43
Świetny według mnie komiks obrazujący gender Ocenę tego pozostawiam wam PS. Nie popieram homogówna, ale tu jest odniesienie do czegoś więcej także



jak było to wyjebać
Zgłoś
Avatar
Robass1994 2014-01-07, 19:49 55
"Kapitalizm i wolny rynek niszczy ich rodzinny"- serio?
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2014-01-07, 19:51 132
Możesz mi debilu wyjaśnić w jaki sposób kapitalizm i wolny rynek może zniszczyć rodzinę? Bo ja bym ci mógł godzinami wyjaśniać w jaki sposób socjalizm i rynek sterowany rozpierdalał i nadal rozpierdala polskie (i nie tylko, ale pierdoli mnie dobrobyt obcych narodów) rodziny.
Zgłoś
Avatar
McMenel 2014-01-07, 19:51 7
Dokładnie. Problemem rozpadu rodziny jest szalejący kapitalizm którym rządzą megakorporacje. Gdyby jeden z rodziców zarabiał na tyle aby wyżywić całą rodzinę z jednego etatu to prawdopodobnie nie było by takich problemów. Bo zawsze albo ojciec albo matka zostali by w domu i opiekowali się dziećmi. Problem jest niestety taki iż płace są głodowe i aby żyć na w miarę znośnym poziomie często oboje rodziców pracuje na pełny etat.
Zgłoś
Avatar
berethorn55 2014-01-07, 19:52 10
Nie kapitalizm tylko banki kurwa
Zgłoś
Avatar
Eurek 2014-01-07, 19:53
Szczerze to puki to jest w poczekalni apeluje do ludzi by dawali piwa i zeby to trafiło na główną. Aż strach się bać co się tam będzie działo ;P
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2014-01-07, 20:09 59
Coś bredzisz.
McMenel napisał/a:

Problemem rozpadu rodziny jest szalejący kapitalizm którym rządzą megakorporacje.

Drogi idioto kapitalizm ma to do siebie, że nie rządzi nim nikt, a raczej rządzą nim wszyscy. Niestety politycy wmówili ci, że eurosocjalizm to kapitalizm i teraz pierdolisz takie głupoty.
McMenel napisał/a:

Gdyby jeden z rodziców zarabiał na tyle aby wyżywić całą rodzinę z jednego etatu to prawdopodobnie nie było by takich problemów. Bo zawsze albo ojciec albo matka zostali by w domu i opiekowali się dziećmi. Problem jest niestety taki iż płace są głodowe i aby żyć na w miarę znośnym poziomie często oboje rodziców pracuje na pełny etat.

I za niskie zarobki odpowiada kapitalizm, a nie socjalizm, państwo opiekuńcze i wynikające z tego pojebanego systemu wysokie podatki? Boże jak lewactwo wam mózgi wyprało.
Zgłoś
Avatar
kokinosz 2014-01-07, 20:20
Wszystkim polecam film "Kapitalizm moja miłość" Michaela Moore'a. Jest na YouTube. Dowiecie się co to dzisiaj kapitalizm...
Zgłoś
Avatar
dnr 2014-01-07, 20:34
Tak bardzo obiektywne.
Zgłoś
Avatar
Kantinflas 2014-01-07, 20:47
Nie ma zadnego euro socjalizmu, jest natomiast IV Rzesza.
Zgłoś
Avatar
McMenel 2014-01-07, 20:57 1
Cyrk tak za niskie zarobki odpowiada kapitalizm w jego obecnej postaci. Gdzie o cenach nie decyduje rynek ale korporacje.
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2014-01-07, 21:02 18
Jak w obecnej postaci? Przecież żyjemy w socjalizmie...
Zgłoś
Avatar
Iperyt669 2014-01-07, 21:12 57
Niektórzy mają poważny problem w rozróżnieniu postsocjalistycznych mutantów z prawdziwym kapitalizmem o którym na razie możemy co najwyżej pomarzyć.

Zgłoś
Avatar
GÓRAAL 2014-01-07, 21:25 6
za takie bzdety piwa nie ma
Zgłoś
Avatar
Izura 2014-01-07, 23:23 11
Kurwa, człowieku, jaki Ty głupi jesteś to skali nie ma. Ty widziałeś kapitalizm albo wolny rynek? Chyba nie u nas, co?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie