18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
kucma19 2012-12-02, 17:25
Przykro mi to mowic ale nie smieszne. Gdyby to mowil rusek. Owszem, mozna by potraktowac jako dokument.
Zgłoś
Avatar
hrabia9933 2012-12-02, 17:31 4
wrzuciles jeden ze slabszych kawalkow jego wystepow, nie wiem czemu ale to akurat bylo chujowe ;d
Zgłoś
Avatar
franixxx 2012-12-02, 17:52 11
Jak tak patrze na te filmiki to te chamerykance smieja sie ze wszystkiego. Zwykle zdanie bez smiesznego znaczenia a publika ajahahahahufhasjfha kurwa ale smiesznuie ja pierdole hahaha daj mi hotdoga ...
Zgłoś
Avatar
Sledziu_w 2012-12-02, 17:57 2
Tak jest. George będzie żyć wiecznie w naszej pamięci.
Pewnie nie może się doczekać, aż dołączy do niego Joe Pesci.
Zgłoś
Avatar
Kowalien 2012-12-02, 18:05 2
I to jest prawdziwy sadysta. Carlin niszczy.
Zgłoś
Avatar
DanielMarley 2012-12-02, 18:20 1
Nie ma to jak dystans do siebie i wyśmiewanie hamerykańskiej mentalności, ale i tak najbardziej rozwala mnie gdy oglądam jego stand up na tematy religijne.
Zgłoś
Avatar
Qudi79 2012-12-02, 18:24 5
franixxx napisał/a:

Jak tak patrze na te filmiki to te chamerykance smieja sie ze wszystkiego. Zwykle zdanie bez smiesznego znaczenia a publika ajahahahahufhasjfha kurwa ale smiesznuie ja pierdole hahaha daj mi hotdoga ...


nie weim, czy widziałeś jak robi się chamerykańskie show? Są podświetlane napisy "klaskać", "śmiech" itd a do tego podkładają nagrany sztuczny śmiech (na tasiemcach pseudokomediowych szczególnie). Jak jedna owca pójdzie w przepaść - uwierz mi, całe stado bezmyślnie pobiegnie za nią. To jest psychika tłumu i łatwo tym manipulować.

Zgłoś
Avatar
zuku73 2012-12-02, 18:49 4
George Carlin jest geniuszem stand upu, trzeba obejrzeć cały występ. Polecam ''Doin it again'' i ''Jammin in New York''
Zgłoś
Avatar
korball 2012-12-02, 19:30
przez ten śmiech teraz nie zasnę
Zgłoś
Avatar
gadom 2012-12-02, 20:01
zuku73 napisał/a:

George Carlin jest geniuszem stand upu, trzeba obejrzeć cały występ. Polecam ''Doin it again'' i ''Jammin in New York''



I trzeba słuchać, a nie tylko czytać. Jak ktoś kompletnie nie zna angielskiego (nauka w liceum to nie jest znajomość języka) to może sobie darować.
Zgłoś
Avatar
jabadabaryba 2012-12-02, 21:38 1
Wyobraźcie sobie w jakimś Opolu Polaka który opowiada w stylu Carlina. Na drugi dzień 6 protestów moherów bo śmieje się z wiary, 10 protestów lewicy, bo brzydko mówi a tak przecież nie wypada, gdzie ta tolerancja, wieczorem Szkło kontaktowe, Olejnikowa, Lis, Wojewodzki, Relacja na żywo na tvn24, gazeta.pl wyjebana czerwona czołówka z jego ryjem.
Zgłoś
Avatar
xai 2012-12-02, 23:32
Uwielbiam kolesia
a ty @jabadabaryba nie przeszadzaj, coraz większej części naszych rodaków otwierają się oczy, wszystko zmierza w dobrą strone i jeszcze chwila a to właśnie z tych katolów bedzie się wiekszość smiać.
Zgłoś
Avatar
zuku73 2012-12-03, 1:37
gadom napisał/a:



I trzeba słuchać, a nie tylko czytać. Jak ktoś kompletnie nie zna angielskiego (nauka w liceum to nie jest znajomość języka) to może sobie darować.



Ja nie używam napisów, bo nie zawsze są dokładne i nie oddają tego w jaki sposób on to opowiada Tylko ze po 5 latach w Irlandii łatwo mi zrozumieć.
Zgłoś