18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
YebaneDigidongi 2019-07-02, 0:50 2
Mocne, jeszcze chyba nigdy nie widziałem podobnego filmiku w którym nagrywający umiera w taki sposób
Zgłoś
Avatar
Filek96 2019-07-02, 0:58 1
"Religia pokoju"
Zgłoś
Avatar
PixLord 2019-07-02, 2:06 1
A niech się napierdalają między sobą, co nas to boli?
Zgłoś
Avatar
SM0KEtatum 2019-07-02, 7:26
Typowe dla tych ciot. Pobic kobiete, wyslac bachora z bomba, wyjebac sie w galerii. I mysla ze w nagrode dziewice dostana.... Mam nadzieje ze szatan ich rozgrzanym chujem w dupe ora
Zgłoś
Avatar
Sadic 2019-07-02, 9:25 1
~Angel napisał/a:

To mam tu coś dla ciebie



Ojojojjj jakie słodziaśne kiciaki xDDDDD
Zgłoś
Avatar
zsflogo 2019-07-02, 9:37
zdun napisał/a:

Pies jebał te kurwy, zabijać bezbronnych to tak męskie jak lać teściową.



Takie są realia wojny. Czego się spodziewałeś?
Zgłoś
Avatar
InnyName 2019-07-02, 10:28
w 2:22 zostawił syna jako świadka, no i spirala spierdolenia się będzie kręciła tam do końca ich wszystkich gdy istnieje w ich przekonaniach prawo zemsty, oni już nie widzą za co walczą, jak Serbowie
Zgłoś
Avatar
LaChupacabra 2019-07-02, 12:31 3
Ładnie się bawią w tym UNHCR (Wysoka Komisja ONZ ds Uchodźców).

Zgłoś
Avatar
PanAndrzej666 2019-07-02, 13:25
tu są też sceny zasadzki Kurdów na Turków nie tylko isis
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-07-02, 15:17 4
tomczysko napisał/a:

To czy amerykanie słusznie się zaangażowali to jest inna rzecz, ale potrafią docenić i oddać honory zmarłemu żołnierzowi. Mówcie co chcecie.



Tak i amerykanie szanują swoich weteranów i poległych. Jakbyś powiedział coś złego na weterana albo poległego to by tłum rozszarpał na strzępy gołymi rękami.
Szanują ich jak skurwysyn. Często zdarza się, że w knajpie jak ludzie zobaczą weterana to podchodzą i płacą mu rachunek w podziękowaniu za służbę dla kraju.

Dla porównania polactwo pluje, wyzywa i gardzi swoimi weteranami nazywając ich mordercami dzieci, najemnikami i wszystkim co najgorsze.
W czasie Afganistanu i Iraku hejt na naszych przybrał tak kosmiczne rozmiary, że musiało powstać stowarzyszenie broniące żołnierzy przed polactwem.
Ale co się dziwić? Przykład idzie z góry. Nasze rządy zawsze miały wyjebane na weteranów.
Wrobiono podrzędnych żołnierzy w masakrę w Nangar Chel.
Olano ludzi, którzy przeprowadzili operację Samum przez którą w podzięce Jankesi anulowali nam wielomilionowe długi.
Wyjebano z WP najlepszą polską agentkę kontrwywiadu, która wyłapywała ruskich szpiegów.
Polska to jest zgnilizna.
Zgłoś
Avatar
Hill 2019-07-02, 19:39
Fake. Ja takiego DLC nie miałem.
Zgłoś
Avatar
Rafao 2019-07-02, 20:09
sard napisał/a:

Wybić wszystkich wierzących, to wyeliminuje o 80% rozp***uchę.

A co ma do tego wiara? Ludzie są głupi, w "laickiej" Francji masowo przechodzą na islam, Hitler nie próbował podbić Europy w imię wiary. Tu nie chodzi o wiarę czy jej brak, tylko o umiejętność krytycznego myślenia. Sam reprezentujesz światopogląd, który prze do przemocy.... "wybić wszystkich wierzących". albo dobrze trollujesz albo jesteś idiotą i to takim max idiotą.
Zgłoś
Avatar
FransFr 2019-07-02, 20:11
Wiewór napisał/a:


Wrobiono podrzędnych żołnierzy w masakrę w Nangar Chel.


Wiewiór, weź ty się pierdolnij w łeb, bo aż żal mi komentować to. Ostrzelali z moździerza wioske (teren zabudowany) mając pełną świadomość czym jest moździerz i jak niedokładna jest to broń. Tu powinna zostać przerwana dyskusja. Jeśli zaczniesz z tym polemizować to świadczyć będzie to tylko o ignorancji.

Rafao napisał/a:

A co ma do tego wiara? Ludzie są głupi, w "laickiej" Francji masowo przechodzą na islam, Hitler nie próbował podbić Europy w imię wiary.



Jak to nie próbował podbić? A czym różni się kult religii a kult państwa i partii? Wszak NSDAP to była masowa organizacja, i to za sprawą ich programów rozwojowych i socjalnych Niemcy byli gotowi rzucić się w ogień w interesie III Rzeszy i Fuhrera.
Ludzie zabijają w imię idei, zawsze tak było. Gdy trwoga to do Boga (tudzież państwa socjalnego). Tak mali próbują się odnaleźć w chaosie jaki nawiedza ludzkość od czasu do czasu. A to że w takich momentach są wykorzystywanii przez instytucje religijne i rządowe to wynika z desperacji tych niezaradnych.
Zgłoś
Avatar
maddog77 2019-07-02, 21:29 1
Alu Kurdom trzeba przyznać że mają jaja...close combat na 5m prowadzić szacun.
Zgłoś
Avatar
pelson1994 2019-07-02, 23:05
tylko czekać aż gówno samo się pozabija. dzicz
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie