18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:46
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:54
Avatar
DużyKogut 2023-05-03, 13:41 2
Przejebana akcja
Zgłoś
Avatar
Kriski 2023-05-03, 13:42 62
Czego to kacap nie zrobi, żeby na front nie iść.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-05-03, 13:47 38
Kriski napisał/a:

Czego to kacap nie zrobi, żeby na front nie iść.



Miałem napisać, że zaraz się zaczną debilne komentarze o froncie, bachmucie itp., ale postanowiłem jednak poczekać aż robale same wypełzną.
Zgłoś
Avatar
Kriski 2023-05-03, 13:52 46
motylekwbrzuchu napisał/a:

Miałem napisać, że zaraz się zaczną debilne komentarze o froncie, bachmucie itp., ale postanowiłem jednak poczekać aż robale same wypełzną.



Robale wolą trollować i kopiejki liczyć. Bachmut piszemy z wielkiej litery, tak jak Warszawa, Kraków czy Lwów.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-05-03, 14:00 17
Kriski napisał/a:

Robale wolą trollować i kopiejki liczyć. Bachmut piszemy z wielkiej litery, tak jak Warszawa, Kraków czy Lwów.



No właśnie, po tym najłatwiej poznać trolla - bo pisze nazwy kacapskich miejscowości dużą literą (pewnie z sentymentu do ojcowizny).
Zgłoś
Avatar
turor 2023-05-03, 14:13 1
Dziewczyny się kłócą, która ma ładniejszy kolor szminki
Zgłoś
Avatar
martika 2023-05-03, 14:22 14
Koledze głupio, bo to on włączył maszynę
Zgłoś
Avatar
Polkos001 2023-05-03, 14:25
Kurski dupsko stul

Zgłoś
Avatar
Kriski 2023-05-03, 15:07 9
motylekwbrzuchu napisał/a:

No właśnie, po tym najłatwiej poznać trolla - bo pisze nazwy kacapskich miejscowości dużą literą (pewnie z sentymentu do ojcowizny).



Czyli według Ciebie Warszawa i Kraków to kacapia?
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-05-03, 15:27 7
Kriski napisał/a:

Czyli według Ciebie Warszawa i Kraków to kacapia?



Zachowujesz się saszka jakbyś był na serio niedorozwinięty. kacapia może jeszcze nie, ale dzięki kochankom ruskich, takim jak ty, niedługo może być. Już wszędzie słuchać ten skurwiały zwierzęcy język.
Zgłoś
Avatar
Kriski 2023-05-03, 16:06 7
motylekwbrzuchu napisał/a:

Zachowujesz się saszka jakbyś był na serio niedorozwinięty. kacapia może jeszcze nie, ale dzięki kochankom ruskich, takim jak ty, niedługo może być. Już wszędzie słuchać ten skurwiały zwierzęcy język.



Głupi jesteś czy zawiedziony zarobkami w rublach?
Każdy czerwony debil musi innych od sobie podobnych wyzywać?
Ssij czerwone parówki moskiewski sługusie.
Zgłoś
Avatar
JanJankowski 2023-05-03, 16:07 4
Co tam się stanęło????
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-05-03, 16:16
No i ruka swabodnaja
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-05-03, 16:22 4
Kriski napisał/a:

Głupi jesteś czy zawiedziony zarobkami w rublach?
Każdy czerwony debil musi innych od sobie podobnych wyzywać?
Ssij czerwone parówki moskiewski sługusie.



Nie dość, że rozumek przedszkolaka, to jeszcze próbuje innym niepełnosprytnym wmawiać, że ruskie spod znaku wideł i siekiery nie są gorsze od tych spod sierpa i młota. Polacy się w końcu obudzą i każde gówno gadające po rusku wyleci na kopach na swój wypizgarz.
Zgłoś