18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
pazuzu 2023-02-04, 1:14 33
Smiechłem piwo za dystans do siebie
Zgłoś
Avatar
Bourbonable 2023-02-04, 2:01 114
Po chuj dodawać tyle warzyw, gdy ma się jedno duże ?
Zgłoś
Avatar
35i 2023-02-04, 2:05 13
Warzywo mięsne, idealne na wywar. Jeżeli polak, to nie trzeba dodawać cebuli.
Zgłoś
Avatar
Klexxx 2023-02-04, 2:59 5
Co to za Shit?
Zgłoś
Avatar
Ludobojstw0 2023-02-04, 3:28
gdyby nie ten pierdolony Internet to bym teraz ruchał cię w dupę ty co to czytasz a tak to razem oglądamy ten koniec
Zgłoś
Avatar
Zulu-Gula 2023-02-04, 5:02 1
Alexxx napisał/a:

Co to za Shit?


"Wszyscy mamy dziarskie minki, bo zjadamy witaminki!"

Zgłoś
Avatar
~DMT 2023-02-04, 6:52 54
Kolega pyta o link do całości...

A tak na serio:

Patrzcie i uczcie się smutne pizdy, jak wygląda poczucie czarnego humoru i dystans do siebie. Nie pierdolą jak to im nie jest ciężko, jak to los ich nie doświadczył, bo wiedzą, że to i tak nic kurwa nie zmieni, tylko dostosowują się do zaistniałej sytuacji, chyba w najlepszy możliwy sposób...

Nie ma dej, bo muszę mieć na podlewanie warzywa, chociaż za takie podejście, to sam bym im 100 w ciemno wpłacił, bo pomimo tak wujowej sytuacji, są w tym wszystkim zabawni, a nie kurwa śmieszni, jak co niektórzy, co im ujebali nogę i już ich świat się załamał i dej, dej...

Ode mnie - w pełni zasłużone
Zgłoś
Avatar
radek225 2023-02-04, 6:58 1
Weź to usuń, proszę cię...
Zgłoś
Avatar
bansheex 2023-02-04, 7:31
DMT napisał/a:

Kolega pyta o link do całości...
A tak na serio:
Patrzcie i uczcie się smutne pizdy, jak wygląda poczucie czarnego humoru i dystans do siebie. Nie pierdolą jak to im nie jest ciężko, jak to los ich nie doświadczył, bo wiedzą, że to i tak nic kurwa nie zmieni, tylko dostosowują się do zaistniałej sytuacji, chyba w najlepszy możliwy sposób...
Nie ma dej, bo muszę mieć na podlewanie warzywa, chociaż za takie podejście, to sam bym im 100 w ciemno wpłacił, bo pomimo tak wujowej sytuacji, są w tym wszystkim zabawni, a nie kurwa śmieszni, jak co niektórzy, co im ujebali nogę i już ich świat się załamał i dej, dej...
Ode mnie - w pełni zasłużone



1. Laska się z nim związała jak on już był warzywem, więc to jej los nie doświadczył, sama wybrała.
2. Oni są jakiegoś rodzaju "celebrytami", biedy raczej nie klepią, żeby ich 100zł poratować
Zgłoś
Avatar
Mixy321 2023-02-04, 7:31
DMT napisał/a:

Kolega pyta o link do całości...
A tak na serio:
Patrzcie i uczcie się smutne pizdy, jak wygląda poczucie czarnego humoru i dystans do siebie. Nie pierdolą jak to im nie jest ciężko, jak to los ich nie doświadczył, bo wiedzą, że to i tak nic kurwa nie zmieni, tylko dostosowują się do zaistniałej sytuacji, chyba w najlepszy możliwy sposób...
Nie ma dej, bo muszę mieć na podlewanie warzywa, chociaż za takie podejście, to sam bym im 100 w ciemno wpłacił, bo pomimo tak wujowej sytuacji, są w tym wszystkim zabawni, a nie kurwa śmieszni, jak co niektórzy, co im ujebali nogę i już ich świat się załamał i dej, dej...
Ode mnie - w pełni zasłużone



Ja mam w to ogólnie wyjebane i uważam że tt to gówno dla niedorozwojow, inceli, kukoldow
Zgłoś
Avatar
kubol 2023-02-04, 7:32
Nie no, to jest niesmaczne...
Zgłoś
Avatar
jednoręki-ujeżdżacz 2023-02-04, 7:33 6
Obłuda wielkich sadoli. Jak wy pierdolicie o „warzywie” to są spoko śmichy-hihy a jak ktoś sam zażartuje z siebie to żenujący żart. A właśnie, że kurwa nie. Dobry żart w klimacie czarnego humoru. Chuj wam w dupe.
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2023-02-04, 7:38 1
Ja pierdole, wytnijcie to bo jeszcze Wojtek nominacje do Oscara dostanie.
Zgłoś
Avatar
bansheex 2023-02-04, 7:41 2
kubol napisał/a:

Nie no, to jest niesmaczne...



Haha niesmaczne? To co powiesz, że oni ciągle o swoim seksie nawijają? Laska go nosi, ogarnia mu te rurki a później się "ruchają" na insta pełno fotek jak on leży nago w tymi rurkami powykręcany i teksty o seksie, reklama durexów itd Ciągle piszą jak "to" robią a ludzie błagają o litość
Zgłoś