18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
~Velture 2020-02-15, 19:09 3
Otyłość powinna być karalna. Nie mylić z nadwagą. Mówię o otyłości.
Jeśli ktoś ma otyłość powinien z automatu tracić prawo do wszelkich świadczeń socjalnych (w tym również do ubezpieczenia zdrowotnego aby nie zapierdalać później szpitali bo przez swoje życiowe wybory nie ma miejsca dla normalnych ludzi).
Spasiona na zasiłku czy innym dodatku socjalnym? Odcinamy z automatu pieniądze podatników bo widocznie za dużo ich ma skoro może żreć jak świnia.
Spasiona z cukrzycą? Nie ma dofinansowania na leczenie.
Potrzebne organy/operacja związana z wpierdalaniem codziennie kilogramów gówna? Nie i chuj.

Chcesz to płać z własnej kobzy. Jak nie będziesz mieć z czego to i żreć nie będziesz mieć za co.

W stanach jak widzę programy gdzie są te pierdolone tuczniki 200kg+ i idą im jakieś operacje pomniejszania żołądka robić, dawać specjalistyczny sprzęt do domu i inne kosztowne rzeczy to mi się już nawet nie chce śmiać tylko płakać. Po chuj?
Zgłoś
Avatar
wojtas09999 2020-02-15, 19:38 6
niech sie napije pepsi wiecej

Zgłoś
Avatar
marynarz88 2020-02-15, 19:42
W takim przypadku to nie wiem czy supertankowiec zachował by stateczność gdyby ją na niego załadowali
Zgłoś
Avatar
saves 2020-02-15, 19:45 1
Wypaść do wody z łódki stojącej na brzegu.... To już wyższy poziom spierdolenia.
Zgłoś
Avatar
~McSadol 2020-02-15, 20:24
Morświn wrócił do naturalnego środowiska ..
Zgłoś
Avatar
luja27 2020-02-15, 20:24 1
Hamburgerowa inteligencja
Zgłoś
Avatar
Essent 2020-02-15, 20:26 2
Sam ważę troszkę ponad normę ale nie jestem taką kurwa , niezdarą, łamagą itp.
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2020-02-15, 20:37
Druga część filmu.
Zgłoś
Avatar
X................3 2020-02-15, 21:38 3
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2020-02-15, 23:29
Ale łódka nie chce grubci.
Zgłoś
Avatar
Karboksylator 2020-02-15, 23:55
no ładnie, to wiemy skąd w japonii tsunami
Zgłoś
Avatar
Goldi85 2020-02-16, 9:15
Wieloryb w naturalnym środowisku
Zgłoś
Avatar
JednorękiBandyta 2020-02-16, 9:18

~Velturek napisał/a:

Otyłość powinna być karalna. Nie mylić z nadwagą. Mówię o otyłości.
Jeśli ktoś ma otyłość powinien z automatu tracić prawo do wszelkich świadczeń socjalnych (w tym również do ubezpieczenia zdrowotnego aby nie zapierdalać później szpitali bo przez swoje życiowe wybory nie ma miejsca dla normalnych ludzi).
Spasiona na zasiłku czy innym dodatku socjalnym? Odcinamy z automatu pieniądze podatników bo widocznie za dużo ich ma skoro może żreć jak świnia.
Spasiona z cukrzycą? Nie ma dofinansowania na leczenie.
Potrzebne organy/operacja związana z wpierdalaniem codziennie kilogramów gówna? Nie i chuj.
Chcesz to płać z własnej kobzy. Jak nie będziesz mieć z czego to i żreć nie będziesz mieć za co.
W stanach jak widzę programy gdzie są te pierdolone tuczniki 200kg+ i idą im jakieś operacje pomniejszania żołądka robić, dawać specjalistyczny sprzęt do domu i inne kosztowne rzeczy to mi się już nawet nie chce śmiać tylko płakać. Po chuj?



Na dodatek takie bydle pochłania tyle żywności co 5 normalnych ludzi dziennie xD sądy powinni do jakiś ośrodków wysyłać takie osoby, jest anoreksja choroba i jest obżarstwo i jedno i drugie powinno być leczone lecz to drugie przymusowo bo inni cierpią nie tylko sama w sobie osoba jak wyżej wspomniano , ale odnośnie tych restrykcji co napisałeś się nie zgodzę bo często osoba utrzymująca rodzine pracująca na siedząco po 12h tak czy siak bd miała nie tyle co nadwagę a otyłość ale nic z tym nie poradzi mimo że jest zdrowym dorosłym chłopem... No klauzula o tym że dana osoba pracuje i styl jej pracy może by wyjaśniał sprawę...Resztę na mielonkę dla zwierząt haha
Zgłoś
Avatar
ZgRyZ 2020-02-16, 18:14
velturek, to, że jesteś niedojebem umysłowym, daje się odczuć po twoich wypocinach, które wciskasz na sieć. nie upoważnia cię to jednak, pierdolony niedorobie (zapewne wynik pozasezonowej wycieczki rowerowej mamusi) do obrażania ludzi. jestem cukrzykiem i choć nie mam nadwagi, często słyszę, że jestem duży i chętnie skarciłbym cię osobiście, lecz widzę, że bozia doświadczyła cię odpowiednio. IQ malutkie jak twój fiucik.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie