18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 47 minut temu
Avatar
Kogucik_Bałamucik Wczoraj 21:32 44
No dziewczyna umie zaimponować
Zgłoś
Avatar
Geraldinio Wczoraj 21:51 5
oj jakie to piękne, katolickie podejście do bliźniego, ciekawe czy czytała ten wspaniały chrześcijański fragment biblii:

Druga Księga Królów 2:23-24
Stamtąd poszedł do Betel. Kiedy zaś postępował drogą, mali chłopcy wybiegli z miasta i naśmiewali się z niego wzgardliwie, mówiąc do niego: Przyjdź no, łysku! Przyjdź no, łysku! On zaś odwrócił się, spojrzał na nich i przeklął ich w imię Pańskie. Wówczas wypadły z lasu dwa niedźwiedzie i rozszarpały spośród nich czterdzieści dwoje dzieci.
Zgłoś
Avatar
turor Wczoraj 21:56 23
Geraldinio napisał/a:

oj jakie to piękne, katolickie podejście do bliźniego, ciekawe czy czytała ten wspaniały chrześcijański fragment biblii:



Naoglądałem się tolerancji w wykonaniu tolerancyjnych, ale ty ciągle na cos musisz pluć .
Taka natura.
Zgłoś
Avatar
Heliar Wczoraj 21:57 8
Z ciekawości sprawdziłem co to ta księga mojżeszowa i wyszło, że to pierwsze 5 ksiąg w biblii, ale nie katolickiej u nas ma to nazwę rodzaju, wyjścia itd.. Nazwy mojżeszowa używają żydzi, luteranie i chuj wie kto jeszcze

Edit.

Geraldinio napisał/a:

oj jakie to piękne, katolickie podejście do bliźniego, ciekawe czy czytała ten wspaniały chrześcijański fragment biblii:



No i tu się durniu pomyliłeś, skoro używa nazwy mojżeszowa to na pewno nie jest to katoliczka. Mnie to zaciekawiło więc poszukałem.
Zgłoś
Avatar
turor Wczoraj 22:06 13
Heliar napisał/a:

Z ciekawości sprawdziłem co to ta księga mojżeszowa i wyszło, że to pierwsze 5 ksiąg w biblii, ale nie katolickiej u nas ma to nazwę rodzaju, wyjścia itd.. Nazwy mojżeszowa używają żydzi, luteranie i chuj wie kto jeszcze
Edit.
No i tu się durniu pomyliłeś, skoro używa nazwy mojżeszowa to na pewno nie jest to katoliczka. Mnie to zaciekawiło więc poszukałem.



Geraldinio jest znany z tego, że ciągle na coś pluje.

Zazwyczaj wtedy jak rano wstanie i nie ma okazji napluć matce w mordę za to, że go w Polsce urodziła.
Zgłoś
Avatar
rafal560 Wczoraj 22:08 3
Geraldinio napisał/a:

oj jakie to piękne, katolickie podejście do bliźniego, ciekawe czy czytała ten wspaniały chrześcijański fragment biblii:



Pojebały Ci się Biblię, ale zresztą chuj z nimi. Pamiętaj, że będziesz gryzł glebę szybciej od nas, czyś żydż czyś ateista 😀
Zgłoś
Avatar
Geraldinio Wczoraj 22:18 1
Heliar napisał/a:

Z ciekawości sprawdziłem co to ta księga mojżeszowa i wyszło, że to pierwsze 5 ksiąg w biblii, ale nie katolickiej u nas ma to nazwę rodzaju, wyjścia itd.. Nazwy mojżeszowa używają żydzi, luteranie i chuj wie kto jeszcze
Edit.
No i tu się durniu pomyliłeś, skoro używa nazwy mojżeszowa to na pewno nie jest to katoliczka. Mnie to zaciekawiło więc poszukałem.



ale wiesz durniu, że to stary testament i jest elementarną częścią katolickiej biblii?

queer.pl/news/203017/drastyczne-cytaty-z-biblii-smierc-gwalty-sprzedaw...

Kolejny przykład katolickiego miłosierdzia:

Księga Psalmów 137:9
"Szczęśliwy, kto schwyci i rozbije o skałę twoje dzieci".
Zgłoś
Avatar
sberek38 Wczoraj 22:25 1
Jak pozory potrafią mylić. Patrząc na zdjęcia z avków i wyciągając z nich wnioski, poglądy obu stron powinny być odwrotne
Zgłoś
Avatar
STRAW Wczoraj 22:44 3
I pedały się zesrały…

Zgłoś
Avatar
Belivax Wczoraj 23:04 2
BRAWO! Wspaniała postawa pro Polska.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa Wczoraj 23:20 5
Ma ktoś jakiś namiar na Monikę???
Zgłoś
Avatar
Heliar Wczoraj 23:22 8
Geraldinio napisał/a:

ale wiesz durniu, że to stary testament i jest elementarną częścią katolickiej biblii?
Kolejny przykład katolickiego miłosierdzia:



Nie masz pojęcia o tym, jaką rolę dla katolika pełni stary testament, ale pierdolisz farmazony, zrób z siebie jeszcze większego durnia.
Do tego podpierasz swoją niewiedzą stronką, z jakimś wysrywem lewackim, notabene gronem twoich znajomków, równie ubogich umysłowo, którym się wydaje, że coś wiedzą, a tak na prawdę w dupie byli i gówno wiedzą.

Edit: Żebyś zrozumiał dlaczego jesteś idiotą, jeśli potrafisz wskaż kogo i czego dotyczą cytowane przez ciebie słowa.

Bo tam ci, którzy nas wzięli w niewolę, żądali od nas pieśni, a nasi ciemięzcy – radości, mówiąc: Śpiewajcie nam którąś z pieśni Syjonu.
137:4
Jakże możemy śpiewać pieśń PANA na obcej ziemi?
137:5
Jeśli zapomnę o tobie, Jeruzalem, niech sama o sobie zapomni moja prawica.
137:6
Niech mi język przylgnie do podniebienia, jeśli nie będę pamiętał o tobie, jeśli nie postawię Jeruzalem ponad największą moją radość.
137:7
Pamiętaj, PANIE, synów Edomu i dzień Jeruzalem, gdy mówili: Zburzcie, zburzcie je aż do jego fundamentu.
137:8
O córko Babilonu, i ty będziesz spustoszona. Błogosławiony, kto ci odpłaci za zło, jakie nam uczyniłaś.
137:9
Błogosławiony, kto schwyci i roztrzaska twe dzieci o skałę.
Zgłoś
Avatar
jaks0n Wczoraj 23:26 3
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

No dziewczyna umie zaimponować



I to jeszcze jak - niebrzydka i nie głupia
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu Wczoraj 23:54 4
Geraldinio napisał/a:

oj jakie to piękne, katolickie podejście do bliźniego, ciekawe czy czytała ten wspaniały chrześcijański fragment biblii:



Geraldinio napisał/a:

ale wiesz durniu, że to stary testament i jest elementarną częścią katolickiej biblii?
Kolejny przykład katolickiego miłosierdzia:



Zabawne jak bezideowe gówna pouczają ludzi cytatami z Biblii, którą wyśmiewają.

Komuchy też mają podobnie bo walczą z kościołem i Bogiem przez całe życie, a kończą na katafalku podczas mszy żałobnej. Coś jak Jaruzelski i Kiszczak
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie