18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 48 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
🔥 Lochy na zjeżdżalni - popularne w ostatnich 24h
Gwatemalski chrupek
Anal_Intruder_69 • 2024-05-13, 11:13
Dziewczynka w Gwatemali po wybuchu w sklepie z fajerwerkami.


Dziwnie spokojna, ale chyba lepiej dla niej by było, żeby szybko zeszła. Jak dobrze wiadomo opieka medyczna w tych gównokrajach praktycznie nie funkcjonuje. Jeśli to przeżyła, to czekają ją miesiące leżenia w szpitalu, przeszczepów skóry, potwornego bólu, rehabilitacji a i tak nigdy nie odzyska pełni sprawności i zostanie oszpecona do końca życia (czyli nikt jej nie będzie chciał za żonę). Szkoda dzieciaka.

Opis z translatora:
ukryta treść
„Tutaj, proszę pana, pomóżcie” – krzyczą tamtejsi robotnicy, a mała dziewczynka leży na ziemi, całkowicie poparzona.
Służby ratunkowe poinformowały w piątek, że właściciele sklepu z fajerwerkami nie wpuścili ich do środka, aby ugasić ogień i ocenić skalę eksplozji.
Jednak w tę sobotę w sieciach społecznościowych pojawiło się wideo, na którym widać moment, w którym znaleziono całkowicie spaloną i leżącą na ziemi małą dziewczynkę, około 5-letnią, której nikt nie pomógł. To podczas gdy ludzie, którzy tam pracowali, biegali wszędzie oszołomieni.
W piątek 10 maja z nieustalonych powodów doszło do eksplozji w sklepie z fajerwerkami zlokalizowanym na 42. kilometrze, w sektorze Las Nubes, w wiosce Sacsuy w San Juan Sacatepéquez.
Strażacy ochotnicy opatrzyli osiem osób z poparzeniami różnych części ciała, przewożąc je kilkoma ambulansami do szpitala Roosevelt Hospital. Dodatkowo siedmiu osobom udzielono pomocy na miejscu i samodzielnie udano się do lokalnego ośrodka zdrowia.
Niestety, w sobotę członkowie rodziny potwierdzili śmierć 10-letniego Fredy'ego Oswaldo Coca Rompicha, ucznia piątej klasy szkoły Sacsuy.
Ponadto dwóch pacjentów przyjętych do szpitala Roosevelt, nieletni i dorosły, jest w stanie krytycznym ze względu na ciężkość odniesionych obrażeń.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-05-13, 17:45 2
Widzisz? Posiadanie dzieci szkodzi. Bo reszta z nas nie ma problemów i cichra się z takich filmików. Szadenfrojde i mizantropia to podstawowa cecha każdego Sadola.
Zgłoś
Avatar
darnext123 2024-05-13, 18:11 1
Abarth09 napisał/a:

Od kiedy mam dziecko nie odpalam żadnego filmiku z udziałem dzieci. Mózg zawsze stawia na miejscu dziecka z filmiku twoje dziecko i krew ci się w żyłach gotuje. Mogą komuś ujebać głowę tępą kajzerką ale krzywdy dzieci nie toleruje.



Ja tak mam ale z zwierzętami
Zgłoś
Avatar
zrobiecigastroskopie 2024-05-13, 18:32 1
dużo gorsze filmy z psami tu widziałem xD ciekawe tylko czy sama podpaliła te petardy czy nie, ale śmiesznie przypalona
Zgłoś
Avatar
modified1 2024-05-13, 18:41
PIs napisał/a:

Dzisiaj to już leży 3 metry pod ziemią zjedzona przez robale.



E tam pierdolisz. Pewnie leży 3 metry dalej w jakimś rowie zajebanym plastikiem i innym gównem ;d
Zgłoś
Avatar
syn_plebana 2024-05-13, 19:01 2
Oho... Widzę, że płatki śniegu zaczynają pojawiać się na Sadisticu.
Z wierzchu osmalona, ale na narządy byłaby jak znalazł. Nie dość, że rodzina pozbędzie się jednej gęby do wyżywienia, to jeszcze może zarobić, więc w czym problem? A wypadki były, są i będą.
Zgłoś
Avatar
kokos_123 2024-05-13, 19:04 5
yellow87 napisał/a:

Biedne dziecko.... i jeszcze fakt że nikt się nim nie zajmuje, tylko siedzi tam tak sobie. Masakra, za mocne jak dla mnie.



A czym tu się zajmować, dziecko trup tylko o tym jeszcze nie wie.
Większość oparzeń wygląda na 2 stopień, trochę na 3-ci. Za dużo dla tak małego organizmu.
Nie wiadomo tylko czy będzie świadome umierając powoli w szpitalu, czy umrze w śpiączce farmakologicznej, aby nie męczyć. Gównostan, więc różnie może być.
Jakiekolwiek dotknięcie może tylko pogorszyć sprawę, czytałem że przy poprzedzani wypala końcówki nerwowe i nic nie czujesz, więc jak ma szczęście to nie czuje bólu.
Zgłoś
Avatar
Verdi 2024-05-13, 19:57 2
Mocno zjarana, spokojnie siedzi
Zgłoś
Avatar
Roskosmos 2024-05-13, 20:51
Dzielny mały wojownik
Zgłoś
Avatar
rodziu81 2024-05-13, 21:45
Jak zwykle tutaj sami specjalisci, co po kazdym KO, to gosciu uderza o glebę i nie żyje. a napastnik idzie do więzienia. Jest oparzona bez dwoch zdan, ale moze tez byc mocno osmolona. Ciezko wyrokowac jaki jej stan.
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2024-05-13, 23:35 1
Szkoda dzieciaka.
Zgłoś
Avatar
halinka1ferdek2 2024-05-13, 23:37 2
Ten jeden z nielicznych momentów w którym robi mi się naprawdę przykro na sadisticu, jak dziecku dzieje się krzywda. Przykre. Ps. resztę jebać bez skrupułów.
Zgłoś
Avatar
4Lokalny2Chłopaczek0 2024-05-14, 5:29 1
Takiego bombelka oddaje do okna życia i pobieram przez rok +800. Kwestia jest taka żeby gówniak wlazł do tego okna i kurwa nie darł ryja! No bo przypał będzie.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-05-14, 7:44
Szkoda dziewczynki...
Zgłoś
Avatar
Rops 2024-05-14, 7:59 2
widać masa jęczących pizdeczek na Sadolu, łolaboga bo dziecko przypieczone
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-05-14, 12:05
Rops napisał/a:

widać masa jęczących pizdeczek na Sadolu, łolaboga bo dziecko przypieczone



Żeby to jeszcze było dziecko, a to przecież koczkodan jakiś.
Zgłoś