18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:46
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:54
Gwatemalski chrupek
Anal_Intruder_69 • 2024-05-13, 11:13
Dziewczynka w Gwatemali po wybuchu w sklepie z fajerwerkami.


Dziwnie spokojna, ale chyba lepiej dla niej by było, żeby szybko zeszła. Jak dobrze wiadomo opieka medyczna w tych gównokrajach praktycznie nie funkcjonuje. Jeśli to przeżyła, to czekają ją miesiące leżenia w szpitalu, przeszczepów skóry, potwornego bólu, rehabilitacji a i tak nigdy nie odzyska pełni sprawności i zostanie oszpecona do końca życia (czyli nikt jej nie będzie chciał za żonę). Szkoda dzieciaka.

Opis z translatora:
spoiler
„Tutaj, proszę pana, pomóżcie” – krzyczą tamtejsi robotnicy, a mała dziewczynka leży na ziemi, całkowicie poparzona.
Służby ratunkowe poinformowały w piątek, że właściciele sklepu z fajerwerkami nie wpuścili ich do środka, aby ugasić ogień i ocenić skalę eksplozji.
Jednak w tę sobotę w sieciach społecznościowych pojawiło się wideo, na którym widać moment, w którym znaleziono całkowicie spaloną i leżącą na ziemi małą dziewczynkę, około 5-letnią, której nikt nie pomógł. To podczas gdy ludzie, którzy tam pracowali, biegali wszędzie oszołomieni.
W piątek 10 maja z nieustalonych powodów doszło do eksplozji w sklepie z fajerwerkami zlokalizowanym na 42. kilometrze, w sektorze Las Nubes, w wiosce Sacsuy w San Juan Sacatepéquez.
Strażacy ochotnicy opatrzyli osiem osób z poparzeniami różnych części ciała, przewożąc je kilkoma ambulansami do szpitala Roosevelt Hospital. Dodatkowo siedmiu osobom udzielono pomocy na miejscu i samodzielnie udano się do lokalnego ośrodka zdrowia.
Niestety, w sobotę członkowie rodziny potwierdzili śmierć 10-letniego Fredy'ego Oswaldo Coca Rompicha, ucznia piątej klasy szkoły Sacsuy.
Ponadto dwóch pacjentów przyjętych do szpitala Roosevelt, nieletni i dorosły, jest w stanie krytycznym ze względu na ciężkość odniesionych obrażeń.
Zgłoś
Avatar
Zaprzysiężony 2024-05-13, 11:52 17
Ja pierdolę...
Zgłoś
Avatar
yellow87 2024-05-13, 12:30 73
Biedne dziecko.... i jeszcze fakt że nikt się nim nie zajmuje, tylko siedzi tam tak sobie. Masakra, za mocne jak dla mnie.
Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2024-05-13, 12:31 39
Nic mnie tak nie boli i smuci jak krzywda dziecka.

Mogłem tego nie odpalać.
Zgłoś
Avatar
Dżepetto 2024-05-13, 12:33 1
Dzisiaj to już leży 3 metry pod ziemią zjedzona przez robale.
Zgłoś
Avatar
Duczki1234 2024-05-13, 13:00
Ale Waflochrup ma przegwizdane
Zgłoś
Avatar
Lewackaglupota 2024-05-13, 13:19 11
Twoja stara to chrupek , jebany debilu
Zgłoś
Avatar
Abarth09 2024-05-13, 14:01 35
Od kiedy mam dziecko nie odpalam żadnego filmiku z udziałem dzieci. Mózg zawsze stawia na miejscu dziecka z filmiku twoje dziecko i krew ci się w żyłach gotuje. Mogą komuś ujebać głowę tępą kajzerką ale krzywdy dzieci nie toleruje.
Zgłoś
Avatar
turor 2024-05-13, 14:30 6
Abarth09 napisał/a:

Od kiedy mam dziecko nie odpalam żadnego filmiku z udziałem dzieci. Mózg zawsze stawia na miejscu dziecka z filmiku twoje dziecko i krew ci się w żyłach gotuje. Mogą komuś ujebać głowę tępą kajzerką ale krzywdy dzieci nie toleruje.



Odpal sobie filmik jak mały chinol babcie udusił, krzywda mu się nie stała.
Cudowne, urocze dziecko, może kiedyś Twoje będzie na jego miejscu ?
Zgłoś
Avatar
Dżepetto 2024-05-13, 15:04 12
Abarth09 napisał/a:

Od kiedy mam dziecko nie odpalam żadnego filmiku z udziałem dzieci. Mózg zawsze stawia na miejscu dziecka z filmiku twoje dziecko i krew ci się w żyłach gotuje. Mogą komuś ujebać głowę tępą kajzerką ale krzywdy dzieci nie toleruje.



Oho tatuś się spłakał
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-05-13, 15:22
Lewackaglupota napisał/a:

Twoja stara to chrupek , jebany debilu





zostawiłbym tylko tego śmiejącego się ludka, ale trzeba też coś napisać
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2024-05-13, 15:39 2
U nich anestezjolog nie potrzebny znieczulica taka że kurwa wyjebuje ponad skalę
Zgłoś
Avatar
bambinizm 2024-05-13, 16:54 4
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Dziwnie spokojna

Zdarza mi się czasem zjarać i też jestem dziwnie spokojny
Zgłoś
Avatar
Majles 2024-05-13, 17:03 4
Skurwysyństwo w czystej postaci.
Zgłoś
Avatar
BrianGriffin 2024-05-13, 17:36 2
jak gówniaków nie lubię, to smutno się zrobiło

Abarth09 napisał/a:

Od kiedy mam dziecko nie odpalam żadnego filmiku z udziałem dzieci. Mózg zawsze stawia na miejscu dziecka z filmiku twoje dziecko i krew ci się w żyłach gotuje. Mogą komuś ujebać głowę tępą kajzerką ale krzywdy dzieci nie toleruje.



oho, tatuś kurwa
Zgłoś