18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Hail Zombiryzm!
Demoness • 2022-01-12, 18:22

2022-01-13, 06:44
To nie jest smieszne. mysle ze ten chlopak byl pod wplywem broni psychotronicznej cos jak mk ultra programuja czlowiekowi mozg. lub chory psychicznie lub jezeli biorac pod uwage religie to byl zaatakowany przez demona. pozdrawiam

2022-01-13, 07:17
Mam nadzieję że go nie uniewinnią z racji na leczenie i dostanie najwyższą karę. On nie zabił ze strachu i podejrzeń w jakimś epizodzie, tylko z premedytacją i planowaniem. Zresztą to oczywiste, gdy spojrzy się na jego sociale i chęć zwrócenia uwagi na swoje nazwisko

2022-01-13, 08:29
Ale jeden tekst w tym jego "dissie" miał nawet śmiechny:
"twoja stara ze starym cię r*chają na kiblu, a ty jesz gówno psie z podwórka!"
Jebłem.

2022-01-13, 09:17
nawet jeśli to on, co z tego,
w każdym środowisku debili nie brakuje

2022-01-13, 10:24
Nie tylko imię, inicjały, ale i dokładne miejsce się zgadza. Zdjęcie miejsca zdarzenia z Faktu, to ten sam adres o którym koleś śpiewał na YT w diss na sąsiadkę, przynajmniej w Google Maps tak to wygląda:
Fakt:

Google Maps:

2022-01-13, 11:05
dobry chłopak to był, szkoda mi go

2022-01-13, 11:46
jozue napisał/a:

dobry chłopak to był, szkoda mi go



Ciekawe czy "dzień dobry" na klatce mówił :lol:

2022-01-13, 15:33
dEstabil_ napisał/a:

Autor powyższego postu ma jakieś dowody że to on, czy tylko tak sobie pisze na podstawie profilu na sadolu (nawet wiek się nie zgadza)? Raczej nie, więc są to wyssane z palca teorie, za takie bezpodstawne oskarżenia też jest prokurator.
Jak dla mnie jakaś z dupy wrzutka do usunięcia.



przeciez ten swir nagral diss na sasiadke w ktorym podaje ten wlasnie adres w ktorym doszlo do zabojstwa to jak to nie on jak to on

CrookerS napisał/a:

Piwo. Trzeba miec naj***ne i nie miec zycia prawdziwego zeby katalogowac tematy na sadolu
Brawa dla noł lajfów



gosciu co ty masz taki leb zamkniety serio?>? ptzeciez on w tym discie podaje ten sam adres babki ktora ginie chwile pozniej

2022-01-13, 19:25
Jak widzę tytuł to od razu widać, że naciagany temat.

2022-01-14, 08:43
Brawo za spostrzegawczość. Miło że na sadolu można spotkać celebrytów znanych z pierwszych stron gazet :lol:

2022-01-18, 17:15
prophetess napisał/a:

Ja wiem, że ostatnio na sadisticu jest moda na pie**olenie, że wszystko jest fejkiem, ale zastanówmy się chwilkę.
Morderca według artykułów to Mariusz G. Gość, który wrzucał posty na sadolu ma w nicku imię i nazwisko. Wrzucał tutaj filmy z konta na YouTube z tymi samymi danymi, a tam ma podane linki do wszystkich swoich social mediów.
W piosence z dissem jest mowa o sąsiadce mieszkającej nad nim „chyba Oli” mieszkającej na ul. Żeligowskiego, te same info na Instagramie i fejsie. W artykule piszą, że kobieta miała na imię Jola i mieszkała nad nim na ul. Żeligowskiego.
Na instagramie, fejsie i w utworze jest podany adres na ulicy Żeligowskiego 40 mieszkanie 45.
Zobacz co Ci się pojawi jak klikniesz na kamienice numer 40 na Żeligowskiego
W artykule jest też zdjęcie kamienicy, jeśli odpalisz mapy Google wyglada, że pokrywa się ze zdjęciem budynku spod podanego przez niego adresu.
No i oczywiście wszędzie na swoich social mediach nawiązania do zombiryzmu, kanibalizmu itd… Niezłe mamy tutaj towarzystwo
Także Demoness gratuluję spostrzegawczości



Ja nie pie**ole że to fejk. Przeglądam to forum co dzień, te ch*jowe wstawki też widziałem od typa. Przeczytaj jeszcze raz do czego pije.

2022-01-27, 16:03
Jakby ktoś miał jeszcze wątpliwości ;-)

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/lodz/lodz-morderstwo-63-latki-z-ul-zeligowskiego-wstrzasajace-szczegoly/pjtvd16

Jest tam nawet moje ulubione zdjęcie Mariusza, niestety z cenzurą - tutaj bez: :-D


2022-10-23, 00:51
MarekJarek1 napisał/a:

Myślę, że właśnie tacy ignoranci z najbliższego otoczenia pana Mariusza widzieli jego zachowanie i nie reagowali.
Tacy sami ignoranci pewnie czytali instrukcje, jak przyrządzać ludzkie mięso, podpisane z imienia i nazwiska i nie reagowali.
Jest całkiem możliwe, że podobni ignoranci odsłuchali utwór, na którym Pan Mariusz Jan Gosiński podaje dokładny adres i dane osobowe kogoś i kieruje wobec tej osoby groźby karalne. W ciągu pięciu dni utwór odsłuchało co najmniej 120 osób. Następnie kobieta wskazana w nagraniu zostaje zamordowana a Policja zatrzymuje "Mariusza G." który ląduje od razu w zakładzie psychiatrycznym.
Zastanawiam się, ilu ignorantów miało pełen zestaw wiadomości o tym człowieku a mimo to nie zrobili absolutnie nic.
5 j***nych dni wisiała w internecie deklaracja, kogo Pan Mariusz chce zabić.
A o zamknięcie Sadistica bym się nie martwił.
Nic nie wskazuje na to, żeby Pan "666" zachwycał się tutejszymi treściami. Nie stawiał piw, nie komentował.
Jedynie wrzucił tu tą swoją chorą instrukcję jak zjadać ludzi żywcem.




Akurat obserwowałam Mariusza od wielu lat. Uchodził za niegroźnego uposledzonego dzieciaka który rysował obrazki w paintcie i nagrywał jakieś gowno. Tworzył też dziesiątki stron i podstron o wymyślonym w swojej głowie zombiryzmie. Był obiektem żartów, raz miał jakiś beef z wykopem chyba. Ot, kolejny odklej z internetu- myślałam. Jak wrzucił diss na sasiadke to w sumie już kiedyś o niej coś nagrał chyba dwa razy, wiec nie była to nowość. Raz napisał na blogu że trzeba zabijać ludzi i chyba nikogo nie zabil (chociaż się zastanawiaja podobno teraz sledczy).
Ogólnie wyglądał na śmiesznego odkleja z internetu, trochę mnie zdziwiło że rzucił się na sąsiadkę.