18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
mesjans 2020-04-18, 23:50 7
Laryngologia na NFZ w czasach coronawirusa schodzi do slamsów.
Zgłoś
Avatar
PS6 2020-04-19, 0:08 6
Na chuj ta emotka tam jest? Beznadzieja
Zgłoś
Avatar
nwonigers 2020-04-19, 0:08 47
szczerze nie wiem jakim zyciowym zerem trzeba byc zeby nagrywac takie gowno z taka radoscia zeby to jesszcze komentowac. tyle rzeczy mozna robic, widac sobie imbecyl znalazl zajecie odpowiednie dla swojego poziomu. no w glowie sie to nie miesci.
Zgłoś
Avatar
DużyKutas 2020-04-19, 0:17 6
Rozjebal system, hahahahah
Harry jak dzieje ci sie krzywda to mrugnij.
Zgłoś
Avatar
Tulkas 2020-04-19, 0:26 2
Harry Potter i Kość Woldemorta
Zgłoś
Avatar
swampman 2020-04-19, 1:33 13
nwonigers napisał/a:

szczerze nie wiem jakim zyciowym zerem trzeba byc zeby nagrywac takie gowno z taka radoscia zeby to jesszcze komentowac. tyle rzeczy mozna robic, widac sobie imbecyl znalazl zajecie odpowiednie dla swojego poziomu. no w glowie sie to nie miesci.



wyciag kija z dupy. sadzac po wypocinach jakie tu wypisujesz to juz pewnie jest przyrosniety w jelito
Zgłoś
Avatar
camson 2020-04-19, 2:01 31
nwonigers napisał/a:

szczerze nie wiem jakim zyciowym zerem trzeba byc zeby nagrywac takie gowno z taka radoscia zeby to jesszcze komentowac. tyle rzeczy mozna robic, widac sobie imbecyl znalazl zajecie odpowiednie dla swojego poziomu. no w glowie sie to nie miesci.


Wyjmij kija z dupy. Ja się uśmiałem fajnie. Takie podśmiechujki przy zachowaniu pełnej kultury w rozmowie co do dwóch cudaków robiących co najmniej coś dziwnego pasują tu bardziej niż 90% gówna co tu ostatnio trafia.
Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2020-04-19, 2:16 8
nwonigers napisał/a:

szczerze nie wiem jakim zyciowym zerem trzeba byc zeby nagrywac takie gowno z taka radoscia zeby to jesszcze komentowac.



A w jaki sposób wyciągnąłeś wnioski, ze nagrywający jest życiowym zerem? Sytuacja niecodzienna i śmieszna, koleś nikogo nie obraza. Skąd wiesz, ze nie jest np. lekarzem, albo prezesem firmy?

nwonigers napisał/a:

tyle rzeczy mozna robic, widac sobie imbecyl znalazl zajecie odpowiednie dla swojego poziomu



Film trwa niecałe 4 minuty, co chcesz w tym czasie zrobić, zbawić świat?

Pewnie jesteś Harrym albo Indiana z filmu i dlatego się pultasz
Zgłoś
Avatar
AbelardG 2020-04-19, 3:10 1
Ja bym obejrzał film z podziemia aborcyjnego. Ta podziemna laryngologia, jakoś mnie nie kręci.
Zgłoś
Avatar
leitoml 2020-04-19, 3:42 6
Moim zdaniem to Michael Jackson coś kombinuje z młodym
Zgłoś
Avatar
mikEWrona 2020-04-19, 5:58
dobry gosciu jak bym popka kurwa slyszal
Zgłoś
Avatar
Tomasz_Dąb 2020-04-19, 6:45
Ki bezsens
Zgłoś
Avatar
zdun 2020-04-19, 6:54 1
Zmarowale 30s swojego życia.
Zgłoś
Avatar
sqnk 2020-04-19, 7:25 1
nwonigers napisał/a:

szczerze nie wiem jakim zyciowym zerem trzeba byc zeby nagrywac takie gowno z taka radoscia zeby to jesszcze komentowac. tyle rzeczy mozna robic, widac sobie imbecyl znalazl zajecie odpowiednie dla swojego poziomu. no w glowie sie to nie miesci.



wyjmij kij z dupy albo sobie wloz
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie