18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Harry Potter i jego blizna
GoblinPL • 2020-03-31, 08:57



Taka blizna Piotera bardziej by poruszyła ludzi niż oryginał ale jak wiadomo poprawność polityczna Tfuuu j***ć :)

Pa...........an
2020-03-31, 09:00
Już niedługo w kinach: Harry Pojeb i miłość do wujka Adolfa.

2020-03-31, 09:04

2020-03-31, 09:30
Poprawność polityczna to ona tfu j***ć,póki ci ktoś JP2 nie nazwie sk***ysynem,to wtedy paragrafów szukasz dwulicowy zjebańcu hahahahha

2020-03-31, 09:32
Popracuj dzieciaku nad składnią i ogólnie nad samym sobą.
Idź na spacer, do sklepu, zaraź się i zgiń

2020-03-31, 10:25
stefanwtiorturiowanyprzez napisał/a:

Poprawność polityczna to ona tfu j***ć,póki ci ktoś JP2 nie nazwie sk***ysynem,to wtedy paragrafów szukasz dwulicowy zjebańcu hahahahha



Leczenie nie przebiega pomyślnie. Poproś lekarza o mocniejsze leki.

2020-03-31, 12:07
k***a relly.....ja pie**ole może tak posiedzcie z panią a nie pie**olicie że nie macie sieci bo jakoś na CSie was znajduje j***ne nieroby.. :lol:

2020-03-31, 12:46
Przestańcie tak się jarać tym Hitlerem, on zabił wielu Polaków. A tym czasem jest wielu innych godniejszych szacunku, ludzi ze słusznymi poglądami:

"Musimy uważać Żydów nie tylko za odmienną sektę, lecz traktować ich wprost jako osobny naród. Byłoby to zanadto wielkim upokorzeniem dla ludu francuskiego, gdyby się miał dostać pod rządy najniższego ze wszystkich plemion. Żydzi są rozbójnikami naszych czasów, istnymi krukami. Może by nie było źle przenieść ich z prowincji pogranicznych i rozpędzić po całym kraju; można by im także wytrącić z rąk handel, w którym się lichwą zniesławiają" Napoleon Bonaparte

Ja...........ro
2020-03-31, 14:34
Ten wirus, oprócz zabijania osob w grupie ryzyka jak 70+ czy z ciężkimi chorobami, moglby jeszcze być śmiertelny dla ludzi z IQ poniżej 80. Nie byloby może takich ch*jowych wrzut

2020-03-31, 15:40
To ten słynny Heinrich Potta

2020-03-31, 16:09

2020-03-31, 23:38
k***a.
Czy kiedyś podręczniki do historii powiedzą prawdę?
Primo.
Hitler z całą rzeszą był łaskawszy niż Stalin z oswobodzicielami. Pomimo że jeden i drugi ma krew na rękach.
Żydów powinno się kastrować po urodzeniu aby ta nacja zniknęła.
Fakty są z całego świata wystarczy poczytać.
I tu kontrowersyjnie.
Adolf zrobił więcej dobrego dla narodu polskiego niż każdy rząd po nim.
Zjednoczyl Polskę i Polaków.

2020-04-01, 01:29
Całkowicie zgadzam się z przedmówcą, i w sumie to w okupacji niemieckiej przej***ne tak naprawdę porządnie było tylko w obozach śmierci, w obozach pracy dawali lokum, dawali żarcie i nie było rozstrzeliwania, chyba że ktoś coś odj***ł.
Ja jestem osobiście zwolennikiem części ideologii Hitlera, i zdaję sobie sprawę, że nie było by Polski i polaków i ziemi i ziemniaków, ale przynajmniej pisowskie k***y nie panoszyły by się po świecie, myśląc, że im wszystko wolno.

2020-04-01, 07:20
Psilocke napisał/a:

k***a.
Czy kiedyś podręczniki do historii powiedzą prawdę?
Primo.
Hitler z całą rzeszą był łaskawszy niż Stalin z oswobodzicielami. Pomimo że jeden i drugi ma krew na rękach.
Żydów powinno się kastrować po urodzeniu aby ta nacja zniknęła.
Fakty są z całego świata wystarczy poczytać.
I tu kontrowersyjnie.
Adolf zrobił więcej dobrego dla narodu polskiego niż każdy rząd po nim.
Zjednoczyl Polskę i Polaków.





IamSAVAGE napisał/a:

Całkowicie zgadzam się z przedmówcą, i w sumie to w okupacji niemieckiej przej***ne tak naprawdę porządnie było tylko w obozach śmierci, w obozach pracy dawali lokum, dawali żarcie i nie było rozstrzeliwania, chyba że ktoś coś odj***ł.
Ja jestem osobiście zwolennikiem części ideologii Hitlera, i zdaję sobie sprawę, że nie było by Polski i polaków i ziemi i ziemniaków, ale przynajmniej pisowskie k***y nie panoszyły by się po świecie, myśląc, że im wszystko wolno.



Ja pierdziele. Wy tak serio? To jakaś prowokacja?

2020-04-01, 07:36
Hary ma ten ślad na czole bo jak był mały, to go Opel pie**olnął na pasach.