18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Kładzenie asfalta na asfalcie - teraz popularne
🔥 Kontrolowane wyburzanie - teraz popularne
Avatar
flejtuch 2023-08-18, 10:59 1
Fajne to pouczenie
Zgłoś
Avatar
turor 2023-08-18, 11:00 1
Co za debil !!!
Kija nie było w pobliżu?
Zgłoś
Avatar
Heliar 2023-08-18, 11:14 31
I to jest kultura, policjant resocjalizuje, a postronni patrzą i uczą się na cudzych błędach. Nie to co czarnuchy, tam stado zlinczowało by policjanta, a po odstrzale kilku co agresywniejszych osobników, zaczęło by się Floydowanie. Murzynów niczego nie nauczysz i nie zresocjalizujesz.
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2023-08-18, 11:24
U nas też by się takie psy przydały. Gowniakow szacunku trochę może by nauczyli.
Zgłoś
Avatar
Cipczan 2023-08-18, 12:29
Heliar napisał/a:

I to jest kultura, policjant resocjalizuje, a postronni patrzą i uczą się na cudzych błędach. Nie to co czarnuchy, tam stado zlinczowało by policjanta, a po odstrzale kilku co agresywniejszych osobników, zaczęło by się Floydowanie. Murzynów niczego nie nauczysz i nie zresocjalizujesz.



Dodaj, że chodzi Ci o USA. W Afryce też grzecznie stoją i stróżom prawa nie przeszkadzają.
Zgłoś
Avatar
alucard321 2023-08-18, 14:03 1
Heliar napisał/a:

I to jest kultura, policjant resocjalizuje, a postronni patrzą i uczą się na cudzych błędach. Nie to co czarnuchy, tam stado zlinczowało by policjanta, a po odstrzale kilku co agresywniejszych osobników, zaczęło by się Floydowanie. Murzynów niczego nie nauczysz i nie zresocjalizujesz.



Zwierząt się nie uczy i nie resocjalozuje. Zwierzęta poddaje się tresurze.
Zgłoś
Avatar
gen.T.Rozwadowski 2023-08-18, 15:19 12
Heliar napisał/a:

I to jest kultura, policjant resocjalizuje, a postronni patrzą i uczą się na cudzych błędach. Nie to co czarnuchy, tam stado zlinczowało by policjanta, a po odstrzale kilku co agresywniejszych osobników, zaczęło by się Floydowanie. Murzynów niczego nie nauczysz i nie zresocjalizujesz.



Jeżeli jesteś w stanie nauczyć psa podawania łapy, to tym bardziej murzyna.
Niestety rak lewactwa niszczy naszą cywilizację m.in. przez wszelkiego rodzaju bambinizmy - od filmu Disneya "Bambi" i biali ludzie uwierzyli, że zwierzęta są im równe w godności.
Wejdziesz na olx, a tam co drugi hodowca psów/kotów nazywa samice dziewczynkami, a samce powyższych chłopczykami. Właściciele również.
Nie znoszę męczenia zwierząt, lecz jestem przekonany, że każdy z tego portalu, kto twierdzi że "z przyjemnością może oglądać tortury ludzi, ale jak widzi cierpiące, niewinne zwierzę, to płaczę", jest dużo większą lewacką spierdoliną umysłową niż kurwy z Erazmusa dające dupy ciapakom, murzynom i cyganom.
Zgłoś
Avatar
AlekBe 2023-08-18, 15:34
Jakoś żadna Dżesika lub Karyna nie biega z telefonem i nie nagrywa tak jak u nas.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-08-18, 17:57 2
Hinduski sędzia Dredd
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2023-08-18, 18:06
Oj chyba będę dzisiaj grzeczny bo dostanę klapsa.
Zgłoś
Avatar
perun14 2023-08-18, 19:50 1
Podobała mi się ta seria raz w pupcie raz w policzek
Zgłoś
Avatar
Bartshin 2023-08-18, 19:59
Za darmo nie dostał
Zgłoś
Avatar
EksporterZła 2023-08-18, 20:26
Wszystko pięknie, tylko mam w robocie kilku Indian... I takie zachowania są u nich normą nie tylko wobec "winnych" tego czy tamtego, tylko generalnie jak coś się panu psu nie spodoba.

Chce wymusić łapówkę, ty mówisz "nie"? Wpierdol i nic im nie zrobisz
Zgłoś
Avatar
munioPL 2023-08-18, 21:21
I na to mogłyby iść moje podatki
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie