18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Historia marihuany
303 • 2010-04-19, 21:42
Wiadomo jak skręcić gibona, ile waży miecz oburęczny, jak obciąć głowę, teraz pora na historie marihuany
Zgłoś
Avatar
Zlad 2010-04-20, 15:14 1
@up

Muchomor sromotnikowy też jest wyprodukowany przez naturę, smacznego życzę
Zgłoś
Avatar
Moogli 2010-04-20, 15:25
Wszędzie pełno hipokrytów. Sami ciągną wóde, winiacze, browary co tydzień, a wk*rwiają się, za ziółko. "Biedne dzieci będą brać narkotyki " - och jakie to urocze. Jak nie umiesz wychować dzieciaka i z nim porozmawiać, to sie nie dziw że zacznie chlać i jarać po kątach. Jak będzie chciało to i tak zdobędzie, legalne czy nie. I oczywiście często używane zdanie przez działaczy "Od trawki sie zaczyna, a później przechodzą na twardsze narkotyki" (nie żeby zaczynali od alkoholu...). Tobie to może nie potrzebne do życia, ale innym tak.
Bless
Zgłoś
Avatar
Mistrzu_ 2010-04-20, 15:56
ja zacząłem od mleka a skończyłem na denaturacie bo nie miałem silnej psychiki i czym to się różni od słabych psychicznie sięgających po trawke ???
wszystko jest dla ludzi z głową i % i THC .
Powiem więcej fukać można z głową .
Pozdro dla kumatych
Zgłoś
Avatar
Kadi 2010-04-20, 16:30
squibb napisał/a:

Muchomor sromotnikowy też jest wyprodukowany przez naturę, smacznego życzę



Lepsze czerwone

Cytat:

Ja Wam powiem tyle, może to niektórych zaboli, trudno, widzę w 99% kolesi cwaniaczków hip-hopowców (przynajmniej styl ubioru) którzy łaża zjarani i agresywni.



Nie jestem z blokowiska więc nie wiem. W mojej rodzinnej wiosce "ceremonia" odbywa się zazwyczaj gdzieś na skraju lasu z gitarą, bębnem, frisbee itp. Spotkanie, gadka, jam session, gry i zabawy plebejskie - ogólnie pełny odstres, więc nie uogólniaj.

Jak goście są agresywni to jest to zadanie dla psiarni. Nie ważne czy są agresywni po paleniu (chociaż nie chce mi się wierzyć), wódce, czy sami z siebie.
Zgłoś
Avatar
D................o 2010-04-20, 16:52
suchy777 napisał/a:

Nie mówcie mi że większość po trawie ma klimat spokojny i opanowany bo tak nie jest. Trawa jest narkotykiem, będzie i niech tak zostanie moim zdaniem. Nie ogłupimy w ten sposób jeszcze bardziej społeczeństwa.


a kiedy ostatnio czytałeś w gazecie czy gdziekolwiek, że ktoś zbakany komuś napierdolił ? chyba, że w twoim przypadku ale za takie głupie pierdolenie też nie wzgardził bym kopem w ryj.
zresztą w dupie mam czy legalizacja jest czy nie ma przyzwyczaiłem się już do tego, że jej nie ma, dobrego skuna mam a psy i tak mnie nigdy nie wyczają
Zgłoś
Avatar
Łukasz 2010-04-20, 22:20
suchy777 napisał/a:

(...)Trawa jest narkotykiem, będzie i niech tak zostanie moim zdaniem. Nie ogłupimy w ten sposób jeszcze bardziej społeczeństwa.



Wg konwencji przyjętej przez Światową Organizację Zdrowia narkotykiem są również papierosy i alkohol...
Zgłoś
Avatar
Radeg 2010-04-21, 13:20
Łukasz napisał/a:



Wg konwencji przyjętej przez Światową Organizację Zdrowia narkotykiem są również papierosy i alkohol...



A w skali zagrożenia dla zdrowia, alkohol i nikotyna są tuż po kokainie.
Zgłoś