18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Historia marihuany
303 • 2010-04-19, 21:42
Wiadomo jak skręcić gibona, ile waży miecz oburęczny, jak obciąć głowę, teraz pora na historie marihuany
Zgłoś
Avatar
Radeg 2010-04-20, 1:41 13
Trzeba być kretynem, żeby myśleć, że ona szkodzi, a jeszcze większym, żeby ją zakazać...

W nadmiarze wszystko szkodzi, ale jarając z głową będziesz zdrowszy niż ktokolwiek, kto pije sławny kieliszek likieru, czy naleweczki dziennie

Pozdro, palacze.
Zgłoś
Avatar
dorianxx 2010-04-20, 1:42 2
zalegalizować!
Zgłoś
Avatar
suchy777 2010-04-20, 7:38 3
tia.. zalegalizują to będzie kupa ćpunów, brudasów, bezdomnych gówniarzy. Ja bym nawet skazywał na roboty publiczne za deal, posiadanie, posiadanie przypalonych lufek z THC.
To uzależnia psychicznie, spowalnia rozwój, szkodzi układowi nerwowemu. Nie gadajcie mi tu że to takie zdrowe bo słuchacie chyba Czeskiego Radia Maryja
Zgłoś
Avatar
I................d 2010-04-20, 7:53
"zalegalizują to będzie kupa ćpunów, brudasów, bezdomnych gówniarzy"
Ty chyba w Polsce po ulicach nie chodzisz.

Alko może jest lepsze? Ktoś się ujara to przynajmniej nie bełkota i jak już wróci do chaty to wpierdala co popadnie. A nie tam wpierdol bo zupa była za słona.
Zgłoś
Avatar
Kadi 2010-04-20, 7:59 4
suchy777 napisał/a:

tia.. zalegalizują to będzie kupa ćpunów, brudasów, bezdomnych gówniarzy.



Wnioskujesz to po?

Cytat:

Ja bym nawet skazywał na roboty publiczne za deal, posiadanie, posiadanie przypalonych lufek z THC.



A ja ludziom, którzy nie powodują szkód innym ludziom ani nawet sobie, bym nic nie robił. Szkoda mi moich pieniędzy na przeznaczanie ich na walkę z czymś, co nikomu nie szkodzi

Cytat:

To uzależnia psychicznie, spowalnia rozwój, szkodzi układowi nerwowemu. Nie gadajcie mi tu że to takie zdrowe bo słuchacie chyba Czeskiego Radia Maryja



Alkohol spowalnia rozwój mózgu, powoduje uzależnienie, śmierć. Mimo wszystko jak wypijesz 2 browary w tygodniu to się nie uzależnisz i raczej skutków negatywnych nie zobaczysz. To samo MJ.
Znam osoby które smażą od liceum a na studiach biorą stypendium naukowe.
Zgłoś
Avatar
suchy777 2010-04-20, 8:18
Po tym jak zachowuje się 90% ludzi palących gandzię. Widzę bo mieszkam w mieście gdzie 10 lat temu było metropolią narkomaństwa, na szczęście dzisiaj jest lepiej.
bobigeda, mówisz że szkoda Ci Twoich pieniędzy na walkę z czymś co nikomu nie szkodzi. Zrozum że szkodzi, mózg, drogi oddechowe, immunologiczność organizmu itd. Nie mówcie teraz o alkoholu bo to żadna dyskusja, topic dotyczy gandzi.
Zgłoś
Avatar
babka_kiepska 2010-04-20, 8:22 1
Legalizee!!!!!
Zgłoś
Avatar
uookie 2010-04-20, 9:11 2
chyba coś ci się popierdoliło suchy. jak masz same brudy na mieście, to pewnie mieszkasz gdzieś na ścianie wschodniej. bardziej na zachodzie polski przeszliśmy już fale kompociarzy, feciarzy, tableciarzy i jesteśmy gotowi na legalizację, bo, że się tak wyrażę, dojrzeliśmy do tego. trawka szkodzi? puknij się w łeb i wymień mi trzy rzeczy, dwie, dobra, chociaż jedną, która w nadmiarze nie szkodzą.
Zgłoś
Avatar
suchy777 2010-04-20, 9:36
Właśnie taka jest z Wami dyskusja. Wymień rzecz która nie szkodzi..blablabla. Chodzi tu o trawę i o nic innego, głosy które są za legalizacją nie wiedzą co ona może z człowiekiem zrobić. Dojrzeliście na legalizacje gandzi na zachodzie..dobre mi to. Zrozumcie że tzw. nisza odbiorców gandzi to dzieciaki w wieku 16-22 lata, nie wiedzą do końca jakie będzie miało to skutki w przyszłości. Do tego dochodzi to że legalizacja pozwoli im bez przeszkód zadowalać się jointami w miejscach publicznych, co następnie przyczyni się do zmniejszenia kar za wykroczenia/przestępstwa pod wpływem THC, bo tak by było gdyby zalegalizowali. Nie mówcie mi że większość po trawie ma klimat spokojny i opanowany bo tak nie jest. Trawa jest narkotykiem, będzie i niech tak zostanie moim zdaniem. Nie ogłupimy w ten sposób jeszcze bardziej społeczeństwa.
Zgłoś
Avatar
Lumpy 2010-04-20, 9:52
Nawet jeżeli zalegalizują, to jebną taką akcyzę, że za gram zapłacisz 2x drożej niż teraz.
Zgłoś
Avatar
wexors 2010-04-20, 10:22
uookie napisał/a:

wymień mi trzy rzeczy, dwie, dobra, chociaż jedną, która w nadmiarze nie szkodzą.



witamina C
Zgłoś
Avatar
.................. 2010-04-20, 10:26
wexors napisał/a:

witamina C


Słyszałem jak zawsze mawiali, że wszystko w nadmiarze szkodzi.
Zgłoś
Avatar
R................x 2010-04-20, 10:31
wexors napisał/a:



witamina C



"Skutki nadmiaru"

pl.wikipedia.org/wiki/Kwas_askorbinowy
Zgłoś
Avatar
G................l 2010-04-20, 10:40
Popatrzcie na Holandię. Wszystko szkodzi nawet mąka. Alkohol bardzo, twarde dragi- jasne. Ale nie zioło.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie