18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
cholonek 2015-11-12, 9:58 13
Cóż... nie wszyscy ludzie zostali stworzeni do użytkowania "ubantu", na pewno nie tępi Amerykanie...
Swoją drogą uwielbiam pytania "specjalistów od HR" z tymi ich debilnymi uśmieszkami przyklejonymi do korpo-ryjów, gdy pytają się dlaczegp wpisałem w życiorysie pod umiejętnościami "Latex". Jeden powiedział mi, że chyba pomyliłem branże...
LaTeX kurwa, LaTeX!!!!
Zgłoś
Avatar
eunstachy 2015-11-12, 10:50 1
1. Film chujowy
2. Ubuntu kiedyś spoko system, teraz spierdolony.
Zgłoś
Avatar
Dragonov 2015-11-12, 12:37 2
1.Windows>Linux
2.Linux kiedyś chujowy, teraz też chujowy.

Czekam na ból dupy Linuksiarzy i ludzi wolnego oprogramowania
Zgłoś
Avatar
Bilderberg 2015-11-12, 13:10
@cholonek szczytem umiejętności takiego korpo-niedojeba (z HR chociażby) jest ustawienie marginesów w 'łordzie'. Pakiet office to dla nich jedyny wyznacznik umiejętności związanych z komputerem.
Zgłoś
Avatar
Davidofs 2015-11-13, 23:37
Chuj to kogo obchodzi.
Zgłoś
Avatar
dwroland 2015-11-13, 23:41 1
Ale kobitka z 2:09 nawet ładna.
Zgłoś
Avatar
saygon 2015-11-13, 23:42 1
Jeśli kiedykolwiek nie używałeś Ubuntu lub jakiejkolwiek innej dystrybucji na poważnie tylko w ramach testu jako alternatywy dla Windowsa (ciekawości) to siedź kurwa cicho lub zapoznaj się z tematem.

Nie lubię gdy ktoś otwiera gębę gdy nie zna się a specjalnie jeśli ktoś ma znikome pojęcie o branży IT (która mnie dotyczy) a jego szczytem "hakerstwa" jest "Win+R -> notepad lub msconfig".

Jeśli nie wiesz o czym mówisz to o tym kurwa nie mów, to proste.
Dobranoc!
Zgłoś