18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:27
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:13
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Avatar
q................y 2018-10-17, 20:13 3
Radio Hitler - Wolne Niemcy !
Zgłoś
Avatar
TB303 2018-10-17, 20:15 9
Prawdziwy filantrop i mąż stanu. To z niego powinien brać przykład Kaczyński, a nie ze Stalina.
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2018-10-17, 20:19 2
up. bierz, bierze, podobna choroba psychiczna, chęć pozbycia się części ludzi i zawładnięcia światem, czy jest "narkomanem" nie wiem, a i w kobietach nie gustuje więc tak w połowie na razie, mam nadzieję że tak samo skończą
Zgłoś
Avatar
poligon6 2018-10-17, 20:25 1
Jedna popełniła samobójstwo, drugiej sie nie udało(ale została jego żoną). Don Juan pełna mordą. Do tego kazirodczy stosunek z kuzynką(nieletnią).

Jakby sie teraz urodził i był lewicowym działaczem, byłby wzorcem moralnym. Byle napierdalał na katoli.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2018-10-17, 20:53 1
Sympatyczny facet... Ma Patronite???
Zgłoś
Avatar
Noside 2018-10-17, 20:58 2
No i na chuj mu te wszystkie baby były? Jak skończył? No jak?!
Zgłoś
Avatar
mygyry 2018-10-17, 21:07 2
Cytat:

Służby ujawniły dokumenty o seksualności Hitlera. Zaskakujące fakty
Adolf Hitler miał "skłonności homoseksualne" i przez kilka lat mieszkał w austriackim hostelu dla gejów - tak wynika z pchodzącego z czasów II wojny światowej raportu CIA na temat nazistowskiego przywódcy.Profil wodza powstał w 1943 roku na zlecenie Franklina D. Roosevelta. Jego autor, antropolog Henry Field, donosi, że Hitler był "zarówno homoseksualny, jak i heteroseksualny". W liczącym 70 stron raporcie można też wyczytać, że kanclerza pociągał jego zastępca Rudolf Heß. Ten z kolei miał być transwestytą.

W latach 1910-1913 Hitler żył w hostelu dla gejów w Wiedniu. Późniejszy wódz był wtedy bezrobotnym malarzem daremnie starającym się o wypromowanie swoich dzieł. Do Niemiec przeniósł się dopiero po odziedziczeniu spadku po ojcu. Według raportu hostel "był znany jako miejsce, w którym starsi mężczyźni odwiedzali młodych w poszukiwaniu seksualnych uciech".

Informacji udzielił agentowi Ernst Segwick Hanfstaegl. Bliski przyjaciel Hitlera wypadł z łask dopiero podczas II wojny światowej. Udało mu się uciec do Wielkiej Brytanii, gdzie zaczął pracować dla prezydenta Roosevelta - podaje "Daily Mail".

Zgodnie z raportem "słabość" Hitlera do Hessa mogła nie być platoniczna. W latach 20. mężczyźni dzielili celę więzienną, gdzie ich znajomość "z dużą dozą prawdopodobieństwa przerodziła się w relację seksualną". W dalszej części raportu autor opisuje też kanclerza jako "sadomasochistyczny typ mężczyzny ze skłonnościami homoseksualnymi".

Jego życie seksualne jest rozdwojone, podobnie jak jego poglądy polityczne. Chociaż nie możemy poddać Hitlera diagnozie, pewne fakty przemawiają za tym, że jego sytuacja seksualna jest niemożliwa do obrony, a nawet desperacka - pisze Field w podsumowaniu.

Zgłoś
Avatar
gabriel0 2018-10-17, 21:26
Niby niemiec a fryzura "na ruskiego pazia"
Zgłoś
Avatar
hellbwoi 2018-10-17, 22:16 2
Hrabia Drapula napisał/a:

up. bierz, bierze, podobna choroba psychiczna, chęć pozbycia się części ludzi i zawładnięcia światem, czy jest "narkomanem" nie wiem, a i w kobietach nie gustuje więc tak w połowie na razie, mam nadzieję że tak samo skończą



Znaczy że Kaczor też spierdoli do Argentyny przy pomocy KK jak grunt pod nogami zacznie się palić, ciekawa teoria.
Zgłoś
Avatar
bartekmmm 2018-10-17, 22:22 2
Zgłoś
Avatar
Sokole_Oko 2018-10-17, 22:52 3
PanRewolwerowiec napisał/a:


Kto by pomyślał.
edit: Materiał własny (zdjęcia rodzinne).



No tu mnie zaskoczyłeś..
To która to Twoja matka ?
Zgłoś
Avatar
ManBearPig 2018-10-17, 23:38
Teraz by się przydał taki Adi. Najpierw by wytępił wszelkie dziadostwo z Europy, a potem można by jego odjebać
Zgłoś
Avatar
bartekmmm 2018-10-18, 0:22 8
Sokole_Oko napisał/a:



No tu mnie zaskoczyłeś..
To która to Twoja matka ?



Zgłoś
Avatar
JebaćLudzi 2018-10-18, 0:53
Bajerę miał jebany
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie