18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Oto bokozrywny komentarz jednego z twiterowiczów na wypowiedzi przedstawicieli Niemiec na kolejnej rocznicy lądowania aliantów w Normandii.



A tutaj co takiego wygadywali potomkowie nazistów z kosmosu (źródło: washingtonpost (dot) com)




Representatives of Germany have again acknowledged that the Allied forces that landed in German-occupied France on D-Day 75 years ago not only played a huge part in Europe’s liberation, but also their country’s liberation from Nazi rule.

Dla nie anglojęzycznych:
Przedstawiciele Niemiec ponownie przyznali, że siły alianckie, które wylądowały w okupowanej przez Niemców Francji w D-Day 75 lat temu, nie tylko odegrały ogromną rolę w wyzwoleniu Europy, ale także wyzwoleniu ich kraju spod rządów nazistowskich.


Merkel told reporters Wednesday that “this unique military operation eventually brought us the liberation from the Nazis.”

Dla nie anglojęzycznych:
Merkel powiedziała dziennikarzom w środę, że „ta wyjątkowa operacja wojskowa ostatecznie przyniosła nam wyzwolenie od nazistów”.

2019-06-09, 20:26
Około 10/.15lat temu jakiś publicysta powiedział że za kilkadziesiąt lat się okaże że to my napadliśmy na Niemcy w 39. Pamiętam że euroentuzjaści go wyśmiali i zwyzywali od spiskowców i oszołomów.

2019-06-09, 20:33
Zachodnia cywilizacja umiera, bo zakłamuje swoją własną historię , która określa głównie naszą tożsamość.
Według mnie nie jest to powód do płaczu. Uważam, że my jako kraj, który patrzy na większość z daleka i jeszcze nie dzielimy wszystkich problemów Zachodu, powinniśmy szukać w całej tej sytuacji okazji, aby zbudować na tym swoją potęgę.
Niestety większość Polaków zamiast próbować coś ugrać na obecnym "kryzysie" to dostrajają się i podczepiają się na siłę do tonącego statku, a nawet próbują prześcignąć ten proces i sami usiłują zniszczyć ten kraj zanim zrobią to imigranci czy inna agentura, poprzez media i kapitał.

2019-06-09, 21:16
Wreszcie prawda wychodzi na jaw. Trzeba było czekać 70 lat...

2019-06-09, 21:27
i dlatego pis niszczy szkolnictwo bo z masą debili mogliby taką małą rzeszę zrobić sobie nie do podbijania tylko, żeby rządzić jak szlachta.

2019-06-09, 21:55
Sk***ysyny piszą historie na nowo. Mogę już dziś założyć się, że za następne 20 lat oficjalnie będzie obchodzić się rocznice napaści Polski na niemcy

2019-06-09, 22:15
No to kicha. Jak teraz od ofiar kosmicznych Nazistów (jakimi okazali się Niemcy), żądać reparacji wojennych?

2019-06-09, 22:22
mazga50 napisał/a:

No to kicha. Jak teraz od ofiar kosmicznych Nazistów (jakimi okazali się Niemcy), żądać reparacji wojennych?



Na początek bierzemy na własność Księżyc i Marsa.....

A tak serio to k***a dzieją się jaja jak h*j. Jak usłyszałem wypowiedź Makreli to k***a szczena opadła...
Nie chce mi się pisać, ale k***a najpierw trzeba porządek w Auschwitz zrobić...

2019-06-09, 22:44

2019-06-09, 23:01
To dobrze że my w Polsce nie wymazujemy historii i jej nie zmieniamy,że nie robi tego nasz rząd....

Ca...........on
2019-06-09, 23:37
Przede wszystkim trzeba wreszcie sprostować statystyki rozdzielające ofiary na Polaków i Żydów. Większość z tych Żydów to byli obywatele polscy różniący się tylko wyznaniem. Odbieranie im tego statusu jest nie tylko zakłamaniem historycznym, ale i kalaniem ich pamięci jako Polaków - tak jakby polskie obywatelstwo miało im w czymś urągać.

2019-06-09, 23:38

2019-06-09, 23:51
k***a tych szwabów na tym zdjęciu będzie z milion chyba... ja pie**ole zorganizować to oni się potrafia...

2019-06-09, 23:53
Moment, moment... Skoro wszystkiemu, w tym holocaustowi, winni byli naziści, to czemu Niemcy wypłaciły Izraelowi ogromne odszkodowania? Wyrwali kasę od niewinnych? Co za podłość.....

2019-06-10, 00:46
saves napisał/a:

Moment, moment... Skoro wszystkiemu, w tym holocaustowi, winni byli naziści, to czemu Niemcy wypłaciły Izraelowi ogromne odszkodowania? Wyrwali kasę od niewinnych? Co za podłość.....


Odszkodowanie było bezpodstawnie ponieważ podczas II Wojny Światowej nie ucierpiał ani jeden obywatel państwa Izrael.