18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 17 minut temu
Holender i seks z owcą
a................0 • 2013-12-02, 20:08
Przyglądałem sobie różne stronki z ponoć "ciekawymi absurdami" i ku mojemu zdziwieniu ukazała mi się ta historia .

Cytat:

Pewien holender został przyłapany na seksie z owcą i oskarżony o bestialstwo wobec zwierząt. Został jednak oczyszczony z zarzutów ponieważ owca nie mogła zeznawać w sądzie i potwierdzić, że nie chciała uprawiać seksu a czyn mężczyzny wywarł na jej psychikę negatywny wpływ. Holenderskie prawo mówi bowiem, że bestialstwo wobec zwierząt jest zbrodnia tylko wtedy, jeśli zwierzęta zeznają, że zrobiono coś wbrew ich woli.



Ja pierdole
Tymczasem w Polsce, Tymczasem w Rosji .... A tu Holandia ...
Teraz możemy spodziewać się najgorszego. Nawałnica emigrantów z krajów ciapatych z hasłem "wolność dla ruchania pastwiskowych zwierząt !"
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-12-02, 20:45 13
a czy ten holender nie mial na imie ahmed przypadkiem?
Zgłoś
Avatar
~Vuko 2013-12-02, 21:09 3
aspire3690 a źródło tego newsa?
Zgłoś
Avatar
a................0 2013-12-02, 21:47
Przykro mi na chwilę obecną nieznane. Przejrzę historię, edytuje, dodam
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-12-02, 22:12 19
Ściema, w Danii i Niemczech zoofilia jest legalna (jeżeli zwierzęciu się nie dzieje krzywda przy penetracji oczywiście, więc jeżeli już się pakowaliście i kupowaliście bilet do tych krajów by w końcu wydymać ukochanego chomika - zapomnijcie, nie da rady ale w Holandii nie, jedyne zwierze jakie można legalnie dymać a nawet wziąć z nim ślub to inny homoseksualista
Zgłoś
Avatar
wubepe 2013-12-02, 22:38
przygotowują się na przyjęcie szariatu.
Zgłoś
Avatar
j................x 2013-12-03, 13:53
w Niemczech chyba ostatnio zdelegalizowano zoofilie
Zgłoś
Avatar
Jack Daniel's 2013-12-03, 16:46
Ciekawe jak ten lewacki kraj przyjmie ciapackie prawo.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-12-03, 16:53 11
mogli ją zapytać:
-czy twój ruchacz był dla ciebie cacy czy be?
-beee
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2013-12-03, 16:54
To co, pedofil będzie mógł wyruchać tam wkrótce dwuletnią dziewczynkę zostanie uniewinniony, bo poszkodowane dziecko nie będzie mogło zeznawać? Do piachu kuhwa!
Zgłoś
Avatar
g................k 2013-12-03, 17:08
nie wierz we wszystko co piszą w internecie kretynie
Zgłoś
Avatar
grandevil 2013-12-03, 17:12 1
Dokładnie. Akurat ten przypadek prawdą nie jest.
Jednak w średniowieczu zwierzęta były stawiane przed sądem. Np. jeśli świnia zaatakowała i zabiła małe dziecko i przed sądem nie miała nic do powiedzenia, wykonywali na niej karę śmierci.
Zgłoś
Avatar
Adrjan77 2013-12-03, 17:15
do wyjebu
Zgłoś
Avatar
rav7777 2013-12-03, 17:30
Jan III Sobieski w grobie się przewraca
Zgłoś
Avatar
petru23 2013-12-03, 17:50 2
swoją drogą zobaczcie...
u holendrów można jebać owcę, bo się nie poskarży. Pedały na każdym rogu, dewianci, gandzia dostępna niczym proszek do pieczenia. Ogólnie pożywka dla pseudo prawicowców i pseudo patriotów naszych kochanych. Te hasła tak dumnie niesione na ustach naszej młodzieży na pohybel lewactwu itp, itd...
A swoją drogą, zobaczcie jaki tam jest poziom zycia a jaki u nas. I jaki u nas by był (dla tych z wyobraźnią i zdolnością do autonomicznego myślenia), jakby te wszystkie głoszone hasła sie spełniły.
I jakoś mogłbym znieść fakt, ze sąsiad jebie własnie Dolly, że jakieś pedzie w dupsko się jadą jarając trawę... wazne dla mnie jest jaki państwo oferuje mi poziom życia. A ten, w jakże przeklętym i zboczonym kraju... jest nieporównywalnie wyższy niż u nas. I nie wina to rządu a społeczeństwa, jego mentalności, przekonań, podatności na manipulację.

"sami sobie zgotowaliśmy ten los"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie