18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
damian15snk 2024-09-09, 0:40 3
Ty się naucz dupe podcierac a nie wydział nizej ci się marzy.
Zgłoś
Avatar
nastuh 2024-09-09, 2:48
Idealny materiał na sadola. Filmik ma ogólnie pare lat, ale zawsze cieszy
Zgłoś
Avatar
LongTrail 2024-09-09, 3:11
repost but good. Beer for you.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-09, 3:39
damian15snk napisał/a:

Ty się naucz dupe podcierac a nie wydział nizej ci się marzy.


A po co? Masz jakieś doświadczenia z tym związane, którymi chcesz się podzielić?
Zgłoś
Avatar
Prosty 2024-09-09, 8:05
Nie mogę patrzeć, na harda to dajcie.
Zgłoś
Avatar
DeLux 2024-09-09, 9:51 1
baronturbina napisał/a:

A Ty? Co masz jutro?



Wazektomię i kolonoskopię
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-09-09, 11:38
Raflan napisał/a:

Holendrzy zdobyli sporo medali na obu olimpiadach



ale na igrzyskach paraolimpijskich , polska była w czubie!

ech, kiedyś to było, nawet guldeny mieli w dupie poprawność polityczną...
Zgłoś
Avatar
BigLebovsky 2024-09-09, 12:53 1
baronturbina napisał/a:

Znaczy… mam pytanie: jak myślisz ile mnie obchodzi czy ktoś np. Tu mnie lubi czy szanuje? Rodzina w służbach od lat 50tych pracuje, więc można powiedzieć że są dumni. Jutro jak znajdę chwilę zejdę wydział niżej, to będzie szansa, że do 48h poznamy się osobiście koguciku



Jpdrle! No nie wierzę. Balon wagina nie dość że się szczycisz ubeckim pochodzeniem to jeszcze będziesz ludzi straszył że ich namierzysz . Internetowy napinacz.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-09, 13:10
BigLebovsky napisał/a:

Jpdrle! No nie wierzę. Balon wagina nie dość że się szczycisz ubeckim pochodzeniem to jeszcze będziesz ludzi straszył że ich namierzysz . Internetowy napinacz.


No. Ciebie będzie ciężko znaleźć bo na Podlasiu zasięgi w melinach słabe.
Zgłoś
Avatar
BigLebovsky 2024-09-09, 13:19 2
baronturbina napisał/a:

No. Ciebie będzie ciężko znaleźć bo na Podlasiu zasięgi w melinach słabe.



Wagina nie pisz do mnie, nie cytuj itd. Ja się ubekami brzydzę. Ale teraz rozumiem twoją miłość do ukraków. To w stronę Moskwy a twoje rodzinne tradycje zobowiązują. Bez odbioru balon.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-09, 13:21
BigLebovsky napisał/a:

Wagina nie pisz do mnie, nie cytuj itd. Ja się ubekami brzydzę. Ale teraz rozumiem twoją miłość do ukraków. To w stronę Moskwy a twoje rodzinne tradycje zobowiązują. Bez odbioru balon.


BigCiotowski przestań zaśmiecać forum swoją nienawiścią i zajmij się czymś kreatywnym żeby powietrza nie marnować.
Zgłoś
Avatar
BigLebovsky 2024-09-09, 15:09 2
baronturbina napisał/a:

BigCiotowski przestań zaśmiecać forum swoją nienawiścią i zajmij się czymś kreatywnym żeby powietrza nie marnować.



Prosiłem cię balon wagina żebyś mnie nie zaczepiał -tylko tyle.
Ja zaśmiecam forum? A twoje wpisy jak nazwać balonie? Ty do gościa wyskakujesz że w 48 godzin go znajdziesz bo pracujesz w służbach. No ja pierdole! Jedynie służby z jakimi mogłeś mieć doczynienia to służby oczyszczania miasta. Internetowy fighterze.
To są właśnie śmieci na forum -twoje kretyńskie wpisy.
Dobra. Uciekam już do piwnicy bo pewnie poruszyłeś już wszystkie tajne służby i właśnie kończysz mnie namierzać.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-09, 15:33
BigLebovsky napisał/a:

Prosiłem cię balon wagina żebyś mnie nie zaczepiał -tylko tyle.
Ja zaśmiecam forum? A twoje wpisy jak nazwać balonie? Ty do gościa wyskakujesz że w 48 godzin go znajdziesz bo pracujesz w służbach. No ja pierdole! Jedynie służby z jakimi mogłeś mieć doczynienia to służby oczyszczania miasta. Internetowy fighterze.
To są właśnie śmieci na forum -twoje kretyńskie wpisy.
Dobra. Uciekam już do piwnicy bo pewnie poruszyłeś już wszystkie tajne służby i właśnie kończysz mnie namierzać.


Jesteś niepoważny Sergiej. Lyksz jak pelikan i się
Denerwujesz. Idź do pracy, zacznij żyć bo nienawiść cię zje i będziesz siedział przed kompem do końca życia. Nienawiść jest oznaką słabości, nie potrafisz nic ze mną zrobić ani z falą uchodźców z Ukrainy. To musi być frustrujące. Dorosłe życie jest ciężkie ale musisz spróbować.
Nie pisz więcej bo nic do tematu nie wnosisz. Jak chcesz się pożalić zapraszam na PW.
Ps. Zachowaj się choć raz jak prawdziwy facet i pokaż klasę.
Zgłoś
Avatar
BigLebovsky 2024-09-09, 17:05 1
baronturbina napisał/a:

Jesteś niepoważny Sergiej. Lyksz jak pelikan i się
Denerwujesz. Idź do pracy, zacznij żyć bo nienawiść cię zje i będziesz siedział przed kompem do końca życia. Nienawiść jest oznaką słabości, nie potrafisz nic ze mną zrobić ani z falą uchodźców z Ukrainy. To musi być frustrujące. Dorosłe życie jest ciężkie ale musisz spróbować.
Nie pisz więcej bo nic do tematu nie wnosisz. Jak chcesz się pożalić zapraszam na PW.
Ps. Zachowaj się choć raz jak prawdziwy facet i pokaż klasę.



Tak zrobię. Dziękuję za garść cennych rad balon.
I nie balon -nie denerwuję się. Natomiast patrząc na ilość literówek w twojej wypowiedzi można odnieść wrażenie że miotają tobą wagina potężne emocje. Trzymaj się bo te przegaduszki są już po prostu nudne.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-09, 17:18
BigLebovsky napisał/a:

Tak zrobię. Dziękuję za garść cennych rad balon.
I nie balon -nie denerwuję się. Natomiast patrząc na ilość literówek w twojej wypowiedzi można odnieść wrażenie że miotają tobą wagina potężne emocje. Trzymaj się bo te przegaduszki są już po prostu nudne.


Żadna wagina mną nie miota. Twoje wypowiedzi są ordynarne i prostackie. Niczym się nie różnisz od Tych ukraincow. Co chcesz osiągnąć? Jesli w normalnym życiu, tak jak tu funkcjonujesz to musisz być bardzo nieszczęśliwy i zgorzkniały. Możemy o tym na PW porozmawiać ale musisz być mężczyzną.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie