18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
BigLebovsky 2024-09-09, 20:35 1
baronturbina napisał/a:

Żadna wagina mną nie miota. Twoje wypowiedzi są ordynarne i prostackie. Niczym się nie różnisz od Tych ukraincow. Co chcesz osiągnąć? Jesli w normalnym życiu, tak jak tu funkcjonujesz to musisz być bardzo nieszczęśliwy i zgorzkniały. Możemy o tym na PW porozmawiać ale musisz być mężczyzną.



Balon ty masz chyba chorobę dwubiegunową. Teraz jedziesz na ukraków innym razem bronisz ich jak lew. Ja nie mam zablokowanego PW więc nie wiem co cię krępuje. Ale po co ci PW jak ty w ciągu 48 godzin odnajdujesz delikwentów z "internetuf" i ich likwidujesz jak Leon Zawodowiec lub nawet Tomi Li Dżons w ściganym.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-09, 20:39
BigLebovsky napisał/a:

Balon ty masz chyba chorobę dwubiegunową. Teraz jedziesz na ukraków innym razem bronisz ich jak lew. Ja nie mam zablokowanego PW więc nie wiem co cię krępuje. Ale po co ci PW jak ty w ciągu 48 godzin odnajdujesz delikwentów z "internetuf" i ich likwidujesz jak Leon Zawodowiec lub nawet Tomi Li Dżons w ściganym.



Kurcze miałeś już tu nie pisać. Nie zaśmiecaj forum proszę.
Zgłoś