18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 53 minuty temu
🔥 Indie w minutkę - teraz popularne
Homoseksualizm<Nintendo
johnny12325 • 2014-05-14, 0:27
Tomodachi Life to wydana na 3DS w Japonii prosta gra
społecznościowa, która pozwala stworzonym przez graczy Miiludkom wchodzić w rozmaite interakcje. Mii to stworzone przez graczy awatary mające być ich alter ego w wirtualnych światach na konsolach Nintendo. W Tomodachi Life mogą wybrać się na wspólny posiłek, bawić się ze sobą, polubić i w końcu zakochać i wziąć ślub. Ale tylko, jeśli są różnych płci.

W czerwcu Tomodachi Life trafi do graczy w USA i Europie. Zmiana kręgu kulturalnego pociągnęła już za sobą pierwszą konsekwencję. Tye Marini - homoseksualista z Pennsylvanii rozpoczął w sieciach społecznościowych akcję Miiquality, mającą zwrócić uwagę Nintendo na brak możliwości zawarcia małżeństwa przez awatary tej samej płci. Marini publikował wpisy na Twitterze, Facebooku i Tumblerze, zachęcając popierających go internautów do dzielenia się nimi oraz kontaktowania się w tej sprawie bezpośrednio z Nintendo za pomocą mediów społecznościowych, e-maili czy formularzy kontaktowych na stronie firmy.

Firma zajęła się sprawą po miesiącu, ale jej odpowiedź świadczy jedynie o niezrozumieniu istoty problemu. Nintendo twierdzi, że wydając Tomodachi Life nie chce w żaden sposób komentować rzeczywistości: - Opcje dotyczące związków mają tworzyć zabawny alternatywny świat, a nie odtwarzać rzeczywistość. Później firma dodaje jeszcze, że liczy na to, że wszyscy fani dostrzegą w Tomodachi Life małą zabawną gierkę, która nie ma być formą społecznego komentarza.

Gra może nie miała być komentarzem, ale taka postawa jak najbardziej na takie miano zasługuje, bo opcja małżeństw tej samej płci nie zostanie dodana. Jak na ironię, taka możliwość była przez chwilę obecna w japońskiej wersji Tomodachi Life, ale wynikało to z błędu i zostało "naprawione". Nintendo zapewnia, że słucha opinii swoich klientów, ale ostatecznie gdy przychodzi do czynów, kończy się zazwyczaj na pustych słowach.

Firma jednak poprawiła się w piątek, publikując oświadczenie, w którym przeprosiła za rozczarowanie wielu ludzi brakiem homoseksualnych związków.Nie zostaną one jednak umieszczone w Tomodachi Life. Nintendo twierdzi, że taka zmiana projektu gry jest za duża, by przeprowadzić ją w formie aktualizacji. Natomiast jeśli chodzi o przyszłość:
Cytat:

W Nintendo zawsze chcieliśmy wychodzić poza gry i tworzyć poczucie wspólnoty oraz dzielić się radością i duchem zabawy[...]Obiecujemy, że jeśli stworzymy następną odsłonę serii Tomodachi postaramy się zaprojektować rozgrywkę tak, by lepiej reprezentowała wszystkich graczy.



W taki właśnie sposób drodzy Sadole, w różne sfery życia wpierdala się lobby homoseksualistów. Ja rozumiem, że nikt do związków homoseksualnych w grach nas nie zmusza, ale uważam, że poprawność polityczna powinna się trzymać z dala od gier (tak jak i filmów czy muzyki, ale w tamtych kręgach jest niestety, co raz gorzej). Skoro twórcy nie brali pod uwagę związków homo to trudno- koniec sprawy.


Źródło: Polygamia
Zgłoś
Avatar
karolo4life 2014-05-14, 0:29 5
Rozstrzelać i do pieca...
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2014-05-14, 1:31 13
johnny12325 napisał/a:

Tye Marini - homoseksualista z Pennsylvanii rozpoczął w sieciach społecznościowych akcję Miiquality, mającą zwrócić uwagę Nintendo na brak możliwości zawarcia małżeństwa przez awatary tej samej płci. Marini publikował wpisy na Twitterze, Facebooku i Tumblerze, zachęcając popierających go internautów do dzielenia się nimi oraz kontaktowania się w tej sprawie bezpośrednio z Nintendo za pomocą mediów społecznościowych, e-maili czy formularzy kontaktowych na stronie firmy.

+ dalszy ciąg tematu

Nie pasuje? To nie kupować. Albo sobie własną zrobić. Ja pierdolę. Podobnie z zakończeniem w ME- nie pasuje to nie kupować i olać, ewentualnie wyrazić niezadowolenie, a nie kurwa wojny toczyć...
Zgłoś
Avatar
a................0 2014-05-14, 8:40 10
Drodzy sadole! Przeczytać tekst, złożyć protest wobec zapowiedzi potencjalnej implementacji homoseksualnych treści.

Najwyższy czas, żebyśmy jako większość zaczęli wyrażać się jasno i powiedzieli wprost: większość nie chce propagandy homoseksualnej.
Zgłoś
Avatar
p................n 2014-05-14, 11:18
Ciekawe, czy jak grał w CoD albo BF i został postrzelony, to narzekał, że nie leci mu krew z ciała?
Zgłoś
Avatar
Szalony_Mleczarz 2014-05-14, 18:11
Ja pierdolę, to niech sobie pograją w coś innego...
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2014-05-15, 10:09 1
Kuriki napisał/a:

+ dalszy ciąg tematu

Nie pasuje? To nie kupować. Albo sobie własną zrobić. Ja pierdolę. Podobnie z zakończeniem w ME- nie pasuje to nie kupować i olać, ewentualnie wyrazić niezadowolenie, a nie kurwa wojny toczyć...



Masz rację ale te jebane gejo-lesbo-zboki mają popierdolone w łbach i im się wydaje że musi być tak jak oni chcą albo wcale .
Normalny człowiek (nie ważne jakiej orientacji) jak mu gra/film/itp nie będzie pasowała to nie kupi i nie będzie robił bulwersu na cały świat .
Zgłoś
Avatar
kuki351 2014-05-15, 21:47
Jak tak dalej pójdzie to w Gta 6 CJ będzie swojego chłopaka ratować
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2014-05-16, 1:33
KlinikaAborcyjna napisał/a:

Masz rację ale te jebane gejo-lesbo-zboki mają popierdolone w łbach i im się wydaje że musi być tak jak oni chcą albo wcale .
Normalny człowiek (nie ważne jakiej orientacji) jak mu gra/film/itp nie będzie pasowała to nie kupi i nie będzie robił bulwersu na cały świat .


Akurat głupota nie zależy od preferencji sexualnych
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-05-16, 10:50 5
jak sie pedalowi nie podoba to niech nie gra i spierdala, jebana ciota
Zgłoś
Avatar
Pan_Mordu 2014-05-16, 11:06 1
Pedały do gazu
Zgłoś
Avatar
erwinb 2014-05-16, 11:27 1
Kurwa i znów jestem dyskryminowany , kiedy oni się pucują że grze nie ma homoseksualnych związków to zaraz zrobią , a jak ja chcę dodatek do Skyrima bo mam nowego kompa to już nie , Kurwa .. I Zrobili haniebne ESO
Zgłoś
Avatar
k................e 2014-05-16, 12:33
@pin Zwykle w takich grach sam decydujesz, czy ma być krew czy nie.
Zgłoś
Avatar
BiałyPiotr 2014-05-16, 13:09
@kocie - wracaj do kuchni, a nie pierdol.
Zgłoś
Avatar
k................e 2014-05-16, 13:12
@Zielone.ZłotoOo Nie muszę iść do kuchni, kuchnia jest we mnie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie