18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
m................0 2016-04-23, 12:23
Było minęło, get over it, ileż kurwa można

sadistic.pl/tworzenie-zbroi-husarskich-vt394720.htm

sadistic.pl/krotki-kawalek-o-husarii-horytnica-skrzydla-chwaly-vt383738.htm

sadistic.pl/husarz-kontra-kirasjer-vt340253.htm

sadistic.pl/kiedys-polska-miala-dobra-bron-na-walke-z-islamem-vt338664.htm
Zgłoś
Avatar
DozorcaBaltyckiego 2016-04-23, 13:41
gówno mnie obchodzi husaria wojsko policja milicja polityka w dupie ich mam
Zgłoś
Avatar
Black-Sheep 2016-04-23, 18:46 1
Dokonania hustarii:
-Dostanie wpierdolu pod Batohem
-Dostanie wpierdolu pod Moskwą (od rosyjskiego chłopstwa uzbrojonego w dzidy i pochodnie)
-Dostanie wpierdolu pod Żółtymi Wodami
-Dostanie srogiej masakry pod Kłuszynem

Nie chce mi się wymieniać dalej, husaria to chyba najbardziej przereklamowana formacja wszech czasów.
Zgłoś
Avatar
CodeineWarrior 2016-04-23, 22:48 5
Za husarie piwo w ciemno, nie jak Ci malkontenci niezadowoleni z życia "bo husarii" za dużo. Niech będzie jeszcze więcej! Masz wzór jak bronić ojczyzny a nie pierdolić w klawiaturę przed monitorem.
Zgłoś
Avatar
Dymekx 2016-04-23, 23:12 6
@Black-Sheep Co nie? husaria to takie miękkie pały, każdy potrafi wielokrotnie liczniejszego wroga rozpierdolić. Black, gdybyś pomyślał choć ociupinkę to by cie to nie zabiło. Najbardziej przereklamowana? możliwe, ale i najlepsza tego typu formacja, choć pewnie jebniesz tekstem "skoro najlepsza tego typu formacja czemu z kozakami przegrali". Husaria to nie cudotwórcy, husaria musiała mieć warunki do natarcia bo gdy ją atakowano to już była kiepa, to się właśnie zdarzyło pod Moskwą. Więc nie pierdol, że chłopy powstrzymały husarię bo zrobiło to sprytne natarcie kozaków. Na ściemniasz i liczysz, że ktoś niezauważany. Na twoje wysublimowane gusta husaria jest zwyczajnie za cienka.
Zgłoś
Avatar
U................a 2016-04-24, 2:32 1
Nie wiem czy wiecie ale husarzami mogli zostać jedynie homoseksualiści żydowskiego pochodzenia oddający się swojemu panu który musiał pochodzić z Moskwy. Tak to prawda takie były warunki przyjęcia w szeregi husarzy
Zgłoś
Avatar
Hrodgar 2016-04-24, 19:01 3
UczeńEdypa napisał/a:

Nie wiem czy wiecie ale husarzami mogli zostać jedynie homoseksualiści żydowskiego pochodzenia oddający się swojemu panu który musiał pochodzić z Moskwy. Tak to prawda takie były warunki przyjęcia w szeregi husarzy



TO mówisz że od kiedy jesteś "husarzem"?
Zgłoś