18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:45
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:24
🔥 Kamera 1:0 Aktywiści - teraz popularne
I dziab i dziab....
Halman • 2019-12-31, 5:33

W Krasnoturinsku (rosja) blondkacapka miał jakieś "ale" do 26 letniego kacapa. A że kacap miał najwyraźniej nadal swoje zdanie blondkacapkę wsparła długim nożem kacapmama blondyny... kacap trafił na intensywną terapię.
Zgłoś
Avatar
mariusz3pl 2019-12-31, 14:17 11
Ja pierdole ta druga to wbiła nuż chyba po nasadę i to taki ze 30cm.

Zwierzęta...

Piwo dla gościa aby wyszedł tylko z bliznami i jak nie sąd to sam wymierzył sprawiedliwość.
Zgłoś
Avatar
miszczp4telni 2019-12-31, 15:21 9
mariusz3pl napisał/a:

Ja pierdole ta druga to wbiła nuż chyba po nasadę i to taki ze 30cm.
Zwierzęta...
Piwo dla gościa aby wyszedł tylko z bliznami i jak nie sąd to sam wymierzył sprawiedliwość.



Co to jest nuż?
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2019-12-31, 15:46
Gruba impra.
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2019-12-31, 15:52 2
A niebieska locha w krótkiej spódniczce popatrzyła, i usiadła przy stoliku dalej jedząc lunch.
Zgłoś
Avatar
JednorękiBandyta 2019-12-31, 16:14 14
kulawiec napisał/a:

A niebieska locha w krótkiej spódniczce popatrzyła, i usiadła przy stoliku dalej jedząc lunch.



Nie ona po prostu nie przetworzyła tego co się wgl stało pewnie jak tylko zobaczy zakrwawionego gościa na ziemi zacznie drzeć mordę 2 minuty zagłuszając wzywanie pogotowia, jak to bywa u zawieszonych lasek w takich sytuacjach.
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2019-12-31, 16:39 1
JednorękiBandyta napisał/a:

zacznie drzeć mordę 2 minuty zagłuszając wzywanie pogotowia, jak to bywa u zawieszonych lasek w takich sytuacjach



Całkiem prawdopodobne. Myślę, że możesz mieć racje.
Zgłoś