18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:54
Avatar
Pantilion 2018-07-11, 5:57 22
Widać, że nie ma starego, bo by go szybko ustawił Znając ich mentalność to już po pierwszych kilku kopach jego psychika znacznie by się poprawiła
Zgłoś
Avatar
EvilDog 2018-07-11, 6:25
Przecież widać że go szatan opętał .
Zgłoś
Avatar
Kris891 2018-07-11, 6:30 27
Twardziel od małego - bierze sucz za kudły i pewnie chce,żeby klęknęła do miecza
Zgłoś
Avatar
PERKUN 2018-07-11, 6:51 5
To mi wyglądało na próbę gwałtu.
Zgłoś
Avatar
proprananol 2018-07-11, 6:52 5
Wiadac ze chcial ja jebac juz spodnie zdjal
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-07-11, 7:40 23
Kurwa mać... nikt? Serio nikt? Nikt nie mógł temu pokurwieńcowi wyjebać z liścia w pysk na otrzeźwienie?

Nie mówię o brutalnym biciu ale o zwykłym strzale z otwartej na uspokojenie.

Jestem przeciwny przemocy wobec dzieci ale jak kurwa ktoś nie ogarnia gówniaka latami i dochodzi do takiej akcji (a w domu pewnie jeszcze gorzej i chuj wie czy takiemu pojebusowi coś nie strzeli do łba i z nożem do starej nie wyskoczy jak mu kurwa nie da cukierka) to przynajmniej pasem mu przypierdolić w dupę a jak się zacznie stawiać albo nie zrozumie przekazu to znów. Do skutku.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2018-07-11, 10:22 4
Połowa roboty zrobiona... Pory już zleciały z dupy teraz tylko kij, pas, rurka i napierdalać po głowie
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-07-11, 15:08 4
-no weź do dzioba. Zobaczysz, że ci się spodoba.
Zgłoś
Avatar
Nattttsjel 2018-07-11, 20:18
Jak wychowała tak ma
Zgłoś
Avatar
krzychuzfirmy 2018-07-12, 8:43 5
To dziecko jest chore. Ma autyzm. Coś spowodowało atak i chłopak nie wie co się dzieje. Wszystko dookoła jest dla niego przerażające. Bicie takiego dziecka to dopiero niezły sadyzm. Radzę nie wyrokować tak szybko o 'złym wychowaniu'.
Zgłoś
Avatar
Miruu 2018-07-12, 9:17
Do pieca
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2018-07-12, 10:13 8
krzychuzfirmy napisał/a:

To dziecko jest chore. Ma autyzm. Coś spowodowało atak i chłopak nie wie co się dzieje. Wszystko dookoła jest dla niego przerażające. Bicie takiego dziecka to dopiero niezły sadyzm. Radzę nie wyrokować tak szybko o 'złym wychowaniu'.



Panie... Ja jestem prosty chłop... Nie wierzę w kosmitów i naukę... Za to wierzę w czary i zabobony. Dzieciaka wyleczy tylko ciężki pas na mordzie
Zgłoś
Avatar
MadDave 2018-07-12, 11:18 1
@up W szale blachowkręty wyrywa pewnie gołymi łapskami.

Cytat:

Kurwa mać... nikt? Serio nikt? Nikt nie mógł temu pokurwieńcowi wyjebać z liścia w pysk na otrzeźwienie?
Nie mówię o brutalnym biciu ale o zwykłym strzale z otwartej na uspokojenie.
Jestem przeciwny przemocy wobec dzieci ale jak kurwa ktoś nie ogarnia gówniaka latami i dochodzi do takiej akcji (a w domu pewnie jeszcze gorzej i chuj wie czy takiemu pojebusowi coś nie strzeli do łba i z nożem do starej nie wyskoczy jak mu kurwa nie da cukierka) to przynajmniej pasem mu przypierdolić w dupę a jak się zacznie stawiać albo nie zrozumie przekazu to znów. Do skutku.



Czasami widuje takie pierdolnięte gówniaki jak robię zakupy, obok jest przedszkole i matki wraz ze swym pachrościem wbijają do tego samego sklepu. Wpierdala się taki gówniak i albo wypierdala jej zakupy z kosza - bo on chce batonik, albo szarpie wszystkim co mu wpadnie w zasięg rąk na taśmie a ekspedientki się tylko patrzą, przekręcają głowę na bok i komentują: o jaki siłacz no, noo mamusia ci kupi i inne słodkie pierdolenie do takiego furiata który powinien dostać po ryju. Raz byłem już bliski wyjebania takiemu z kolanka bo już się gotowałem ale wiedziałem że zostałbym tam na miejscu chyba zlinczowany przez te stare baby dla których te gówniarze to przecież cud stworzenia i niewiniątka.
Zgłoś
Avatar
szuo 2018-07-12, 11:19
Może dzieciak niedorozwinięty...?
Zgłoś