18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
makabrax 2014-01-25, 10:49
no kurwa wieś się obudziła, od ilu lat taki patenty działające widzę w okolicznych miastach, no ale tak jak widzę komentarze że wsiury się nauczą i potem zapierdalają na czerwonym bo co, im nie wolno?
Zgłoś
Avatar
ktbffh 2014-01-25, 11:18
Chociwel. Zachodniopomorskie.

Piasto Chociwel klub wspanały. Dziewięć kurew, dwa pedały.

Całe pomorze pierdoli Piasta i Zorze.
Zgłoś
Avatar
BykoZauruz 2014-01-25, 12:02 1
Aha te pro komentarze świetnych kierowców.
Zgłoś
Avatar
TheSkorpioniks 2014-01-25, 12:14
mmaakkss napisał/a:

Odruchowo za 1 , 2 , 3 razem zadziała ale potem to wszyscy będą mieli wyjebane na to.

Ale i tak muszą wyhamować co nie . Jeszcze postawić tam kamerkę to kto by przejechał na czerwonym dojebać mandacik.

Lepsze takie rozwiązanie niż płacić mandaty , no chyba że wy bogacze już jesteście to se płaćcie , tylko później nie strzelajcie z dupska , że Ci wezwanie przyszło
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2014-01-25, 12:14
Jeżeli w danym miejscu zamontowany jest fotoradar na stałe i jego wkład nie pojawia się od święta, to będzie to lepsze rozwiązanie, aniżeli takie światła. Bo dziś wyhamujesz idealnie (czujki Cię zmierzyły, komputer obliczył bla bla bla), a jutro będzie ślisko i zatrzymasz się nie przed, a za skrzyżowaniem. Ale to jest jeszcze chuj.
Najistotniejsze jest to, że jak choćby na powyższym filmiku, widać, jak nieprzewidywalne są takie światła. Czerwone zapala się jakby nie było nagle, powodując często ostrzejsze hamowanie. A jak już wyhamujesz... To zapala się zielone. Nosz kurwa, genialne.
Gdyby w tym samym miejscu było ograniczenie 40km/h i fotoradar (praktyczna dozwolona prędkość około 50-55km/h), byłoby to zupełnie przewidywalne - jedziesz, jest ograniczenie, jest znak o radarze, zwalniasz do 50km/h i przejeżdżasz, zupełnie bezproblemowo. A tak to ruletka. Tym bardziej dla przyjezdnych.

TheSkorpioniks napisał/a:

postawić tam kamerkę to kto by przejechał na czerwonym dojebać mandacik. Lepsze takie rozwiązanie niż płacić mandaty



Zgłoś
Avatar
Ucholski 2014-01-25, 12:41
Doszły do mnie słuchy że niby jest tam kamera i co jakiś czas sprawdzają, nagrania/zdjęcia. Osobiście przetestowałem 3 raz, jak na razie nic mi nie przyszło. Cóż, czekamy. Przypominam że były już tam 4 wypadki, a powodem było to że kierowca jadący ze Stargardu (tam gdzie stoi kamera) wjechał w bok auta. Na końcu miasta stoi fotoradar (oczywiście pusty) i to jest lepszym straszakiem niż stawianie bezsensownych świateł. Wierzcie mi te światła strasznie utrudniają życie.
Zgłoś
Avatar
Luis 2014-01-25, 13:04
Najgorzej mają piesi xD czerwone, zielone, czerwone, zielone...
Zgłoś
Avatar
thewhitestar 2014-01-25, 13:14 2
Takie rozwiązanie to gówno, wielkie, śmierdzące gówno. Mieszkam niedaleko takiego czegoś, niedawno zamontowali to przy samej szkole. I miejscowi po jakimś czasie przyzwyczaili się że czerwone zapala się nie dlatego że dziecko chce przejść ale dlatego że to oni niby za szybko jadą. Więc wyjebane, i w rezultacie na oko gdzieś z 1/4 kierowców ignoruje to czerwone i jedzie nie zdejmując nogi z gazu. To tylko kwestia czasu aż ktoś przejedzie jakiegoś dzieciaka!
Zgłoś
Avatar
kulpiotr 2014-01-25, 13:20
Jak ktos chce wypróbować to podaję jedną z lokalizacji - skrzyżowanie Wienieckiej i Obwodowej, Włocławek
Zgłoś
Avatar
ciaciek 2014-01-25, 13:49
rozwiazanie piekne, tylko wtedy maly rudy kutasiarz nie mialby takiego zarobku jaki ma teraz, wiec tak czy tak cos takiego nie przejdzie ...
i.sadistic.pl/pics/7048112f4a78.jpg
Zgłoś
Avatar
gyrc 2014-01-25, 13:54
W Rybniku dodatkowo na światach umieszczona jest kamera, która sfilmuje przejazd na czerwonym i mandacik gotowy.
Zgłoś
Avatar
GhostRider32 2014-01-25, 15:01
W Płocku takie coś jest już długo
Zgłoś
Avatar
tomii666 2014-01-25, 15:09
Wystarczy zakleić kamerę i troll gotowy, infinite red light
Zgłoś
Avatar
Heathen 2014-01-25, 16:27
Pierwszy raz na to trafiłęm przekroczywszy granicę z Czechami...tam każda drobna wioska ma takie rozwiązanie...da się? Da się!
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2014-01-25, 17:33
Uważam że to jest dobry pomysł, nie dostane debilnego mandatu, a zwolnie bo jadę za szybko często nie świadomie. Nie raz się z tym spotkałem i uważam że to bardziej humanitarne od fotoradarru
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie