18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:59
🔥 Are you ok? - teraz popularne
Słowa te kieruję do osób jadących dziś ok. godziny 14 drogą wojewódzką nr. 796 zielonym Land Roverem Freelanderem o rejestracji TBU 97.. Upośledzony scyzoryku siedzący na miejscu pasażera, gnój to robić możecie u siebie na tym zapizdowie zwanym Kielecczyzną, nie wiem kto cię wychowywał jednak wywalanie w lesie przez okno: puszek po piwie żubr, energetykach i innych śmieci jest karane i najzwyczajniej nieprzyzwoite. Mam wielki ból dupy widząc zachowanie takich ludzi jak ty, zaśmiecać możecie sobie własne rejony a nie zagłębie dąbrowskie ,które stara się ogarnąć i dbać o środowisko.

Teraz idiota scyzoryk nr. 2 Nie mam pojęcia kto dał takiemu kretynowi prawo jazdy jednak postaram się wytłumaczyć: Po to droga ma wyznaczone przeciwne kierunki ruchu aby do tego się stosować. Nie wiem czy posiadasz kompleksy widząc motocykl ale na pustej drodze z dobrą nawierzchnią nie jedzie się środkiem oraz lewym pasem. Uniemożliwiając wyprzedzenie lub próbując spychać kiedy nie jedzie się przepisowych 90km/h a mniej.

Chciałbym również zwrócić uwagę do wszystkich palących w samochodach, są tam takie małe pudełeczka zwane "popielniczkami" służące do gaszenia fajek. Jeżeli już musisz wywalić przez okno to zwróć uwagę czy nie jedzie za tobą motocykl ponieważ żar ,który może wpaść za kombinezon narobi wiele szkód oraz doprowadzi do tragedii. Jeżeli koniecznie musisz coś zrobić z niedopałkiem najlepiej wsadź go sobie w dupę i pokaż znajomym.

Ot tyle mojego bólu dupy, mam nadzieje ,że znajdą się osoby popierające ten wywód ponieważ w jakiś sposób należy się szanować na drogach oraz to co nas otacza.

LwG
Zgłoś
Avatar
Aneta18 2013-09-27, 20:48 1
Ja bym chcial powiedziec, ze nienawidze slazakow gdyz sa kundlami z paszportem niemieckim i a doja ojczyzne i bija nam gosci w Gdyni.
Zgłoś
Avatar
vestar 2013-09-27, 20:54 2
ty cioto bez jaj na chuj tu spamujesz? nie miales odwagi im w twarz tego powiedizec i tu sie zalisz he
Zgłoś
Avatar
Sosen9 2013-09-27, 21:05 4
To jest Sadistic, czy " Dlaczego Ja". Proszę adminów o usunięcie tego ponieważ kompletnie mija się z tematem serwisu, jeśli wstawiający poczuł się urażony stylem i chamstwem jakiegoś kierowcy to niech się zgłosi do sędzi Anny pi*dy Wesołowskiej i się wypłacze zamiast wstawiać tutaj taki badziew
Zgłoś
Avatar
xxDamian 2013-09-27, 21:05 13
mieszkasz w dabrowie, a na kielce mowisz wypizdow? jebany wiesniaku widziales jakichs przyjebow to trzeba bylo do nich podejsc, zamiast teraz plakac na internecie cioto bez jaj, a to ze jakis kretyn wyjebal puszke do lasu nie oznacza, ze cale kielce takie sa.
Zgłoś
Avatar
przemolob 2013-09-27, 21:08
Autor zapomniał dodać, że prawdopodobnie jest z sosnowca

pl.wikipedia.org/wiki/Zag%C5%82%C4%99bie_D%C4%85browskie

Zajebane.
Zgłoś
Avatar
Lupi 2013-09-27, 21:13 3
@Up jebany wieśniak to ty Damianku. Wstyd mi za ciebie, bo i ja z dąbrowy jestem. Jak miał do nich podejść kurwa? Na motorze? Nauczyli cie kurwa czytać ze zrozumieniem buraku? Wyzywać innych na necie? Ciekawe czy ty byś CHOĆBY POJECHAŁ za nimi SAM i im powiedział kozaczku internetowy, żeby puszki sobie do dupy wsadzili?

A co do kielc - ładne dupy tam chodzą, ale tych z kielc co znam to są... eh.... ładne miasto tylko ludzie pizdy parafrazując Marszałka (nie wszyscy ale znaczna część ), i rzeczywiście troszke frajerzą na drogach (pozdrawiam kierowników z Duda Transport, zapierdalających na 3go)

Do adminów - dać warna to mi możecie, ale wkurwiają mnie ludzie którzy wyzywają w necie a siedzą kurwa w koziej ławce maks w 1liceum
Zgłoś
Avatar
xxDamian 2013-09-27, 21:17
jak sie jest pizda, to sie nawet do jednego nie podejdzie, a jak sie pizda nie jest to nie ma problemu podejsc do kilku i powiedziec co na sercu lezy, ew podjechac motocyklem, wrzucic puszke przez okno i dac po gazie, ale nieee lepiej byc ciota, a pozniej plakac na necie, prawda? tak sie sklada ze mieszkam na osiedlu znanym z "dresow" i jakos nie mam problemu, zeby podejsc do kilku naraz jesli cos mi nie pasuje
Zgłoś
Avatar
neri1979 2013-09-27, 21:17
Zajebac zanim zaczną się rozmnażac!
Zgłoś
Avatar
Kislowy_wampir 2013-09-27, 21:18
Ludzie macie downa ? Jak to jak podjeżdzasz na równo z kierowcą i machasz mu by przystanął na boku albo kopiesz w lusterko i zatrzymujesz się na poboczu a oni również by się zatrzymali

P.S. U mnie to zawsze działa
Zgłoś
Avatar
przemolob 2013-09-27, 21:18 1
Lupi,
a ty niby co ze sobą reprezentujesz? Bo mi to wygląda na wypowiedź "zbuntowanego" gimnazjalisty twardego w necie i pizde w świecie, który boi się pierwszego lepszego napotkanego człowieka, oczywiście jeżeli będzie okazja i wyjdzie z domu.
Zgłoś
Avatar
skandal89 2013-09-27, 22:10 1
ee scyzoryki to Kielczanie a nie a nie Busko!
Zgłoś
Avatar
Lupi 2013-09-27, 22:22
orzemolob - gdybyś widział moje posty - rzadko się wypowiadam, konto na sadolu założyłem w czasach gdy po prostu dostęp do harda zaczął tego , gimnazjum ukończyłem pewnie wtedy kiedy ty pod stół wchodziłeś bez schylania sie. Po prostu wkurwia mnie "cfaniak" który i kozaczy w necie. Z domu wychodze, na studia i do pracy + spotkać się ze znajomymi i piszę to dla twojej informacji, tak 4fun, nie mam potrzeby ci tego udowadniać.

Damianku. w dg są 2 osiedla w sumie nie licząc mydlic, dresowe, więc być może jesteśmy sąsiadami.
Zakładając że podchodzisz do pijanych (bo takie dresy zwykle u mnie są) i zwracasz im uwagę, to musisz mieć fajnie oklepaną twarz. Ja po prostu mam instynkt samozachowawczy i nie zamierzam się narażać jesli to nie jest potrzebne, czyt. ktoś jest po prostu wieśniakiem i śmieci. Ot, zdrowy rozsądek. Zasada "I herkules dupa, kiedy wrogów kupa" jest święta...

No ale co ja tam kurwa wiem przecież pisze w internecie, wiec mam maks 12 lat, autem jeżdze bo mnie ojciec podrzuca do gimnazjum, i rajcuje mnie fajka palona na czworo....
Zgłoś
Avatar
kariczek 2013-09-27, 22:38
Ja juz robie dochodzenie w tej sprawie

debile, debile, debile
Zgłoś
Avatar
Quesero 2013-09-27, 23:06
@Ojciec_Stiffmeistera Wyplakales sie? to teraz wracaj na lancuch. I pochwal sie czym jezdzisz, a podraznimy sie jak cie zobacze na drodze ja, albo ktos ze znajomych. Skoro wszystkich ze Swietokrzyskiego wrzucasz do jednego worka i obrazasz scyzorykow, to i ja z ludzmi na waszych reje zrobie podobnie i bede szczegolnie "kulturalny" dla was, skoro same takie pizdziory jak ty jezdza i nie umieja zalatwic sprawy na miejscu. Tez nie popieram zachowan takich jak typow w lr, ale bardziej wkurwiaja mnie takie miekkie fujary jak autor tematu.
Do zobaczenia na drodze i wypatruj tki!
Zgłoś
Avatar
kacek666 2013-09-28, 0:35
po 1. jeśli TBU to nazywają sie kabanami, a nie scyzorykami
po 2. oni maja swój własny kodeks ruchu drogowego

pozdrawiam wszystkich sąsiadów zza Wisły
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie