18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:07
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 2024-09-20, 16:24
Słowa te kieruję do osób jadących dziś ok. godziny 14 drogą wojewódzką nr. 796 zielonym Land Roverem Freelanderem o rejestracji TBU 97.. Upośledzony scyzoryku siedzący na miejscu pasażera, gnój to robić możecie u siebie na tym zapizdowie zwanym Kielecczyzną, nie wiem kto cię wychowywał jednak wywalanie w lesie przez okno: puszek po piwie żubr, energetykach i innych śmieci jest karane i najzwyczajniej nieprzyzwoite. Mam wielki ból dupy widząc zachowanie takich ludzi jak ty, zaśmiecać możecie sobie własne rejony a nie zagłębie dąbrowskie ,które stara się ogarnąć i dbać o środowisko.

Teraz idiota scyzoryk nr. 2 Nie mam pojęcia kto dał takiemu kretynowi prawo jazdy jednak postaram się wytłumaczyć: Po to droga ma wyznaczone przeciwne kierunki ruchu aby do tego się stosować. Nie wiem czy posiadasz kompleksy widząc motocykl ale na pustej drodze z dobrą nawierzchnią nie jedzie się środkiem oraz lewym pasem. Uniemożliwiając wyprzedzenie lub próbując spychać kiedy nie jedzie się przepisowych 90km/h a mniej.

Chciałbym również zwrócić uwagę do wszystkich palących w samochodach, są tam takie małe pudełeczka zwane "popielniczkami" służące do gaszenia fajek. Jeżeli już musisz wywalić przez okno to zwróć uwagę czy nie jedzie za tobą motocykl ponieważ żar ,który może wpaść za kombinezon narobi wiele szkód oraz doprowadzi do tragedii. Jeżeli koniecznie musisz coś zrobić z niedopałkiem najlepiej wsadź go sobie w dupę i pokaż znajomym.

Ot tyle mojego bólu dupy, mam nadzieje ,że znajdą się osoby popierające ten wywód ponieważ w jakiś sposób należy się szanować na drogach oraz to co nas otacza.

LwG
Zgłoś
Avatar
ZimboL09011997 2013-09-27, 14:52 8
@Ojciec_Stiffmejstera Też mnie tacy ludzie przyprawiają o ból Du*y
Zgłoś
Avatar
darkalex1 2013-09-27, 14:57 28
Szkoda, że po samej rejestracji zwykły obywatel nie może uzyskać adresu. Wynająłbym koparko-ładowarkę i cały kontener śmieci takiemu chujowi wysypałbym na podwórko, może by się nauczył.
Zgłoś
Avatar
pakicito 2013-09-27, 15:00 14
trzeba było im to powiedzieć w twarz a nie kurwa się tu żalić
Zgłoś
Avatar
Ojciec_Stiffmeistera 2013-09-27, 15:09 9
Szkoda ,że nie mam kamery bo wtedy miałbym dowód na policję i przynajmniej dostaliby mandat. pakicito, Jak miałem im to w twarz powiedzieć? Motocyklem do rowu zepchnąć czy zrównać się i krzyczeć przez kask ?
Zgłoś
Avatar
KebabRemover 2013-09-27, 15:39 2
Jak im miał powiedzieć jak jechał motorem, a oni samochodem? Wrzucił tu, bo może buraki zaraz to przeczytają i zmienią postępowanie, a jak nie to ktoś inny przeczyta, i dowie się, że takie coś wkurwia ludzi.
Zgłoś
Avatar
p................k 2013-09-27, 15:59 9
Jebana,skurwiała rasa scyzoryków. To jacyś podludzie. Trójkąt Sosnowiec-Radom-Kielce.
Zgłoś
Avatar
Ojciec_Stiffmeistera 2013-09-27, 16:09 1
Zapomniałem dodać ,że akcja miała miejsce między Dąbrową Górniczą-Ząbkowice a Tucznawą
Zgłoś
Avatar
Michster 2013-09-27, 20:23 9
Jako kielczanin serdecznie przepraszam, za owych skurwieli. Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
pimpek82 2013-09-27, 20:25
Zalogowałem się żeby dać piwo ! do pieca z takimi parchami
Zgłoś
Avatar
wesyl 2013-09-27, 20:26 2
Autorze tekstu wiesz ze Twoją żonę dmuchał 18latek, niejaki Paul Finch. Życzę miłego dnia:)
Zgłoś
Avatar
KMD 2013-09-27, 20:29 7
Ej, to ja też kogoś opierdolę!

Chuj w dupę typowi w kombi metalicu o rejestracji EZG SX86 za ochlapanie mnie.

uhuhu
Zgłoś
Avatar
lesii 2013-09-27, 20:30
Bardzo też nie lubię takich ludzi. Sam jeżdżę agresywnie i zdarza się naginać, ale nigdy tak by ktoś przeze mnie musiał hamować, wymijać, albo po prostu denerwować się przez moje zachowanie. Jedynie przyznaję się bez bicia co do fajek. Staram się oczywiście nie wyrzucać jak blisko jedzie za mną/ z boku auto, a najczęściej w mieście, wyrzucam na światłach jak stoję (popielniczkę niestety używam jako uchwyt na komórkę/nawigację).
Zgłoś
Avatar
Komarzysta91 2013-09-27, 20:33
@Ojciec_Stiffmeistera u mnie na rejestracje TBU xxxx mówią Kabany wiec sie nie przejmuj
Zgłoś
Avatar
SkinZ 2013-09-27, 20:48 15
Wypraszam sobie podciągać chamów z dupska (Buska) i innych pod rasowych scyzoryków z Kielc! Prawdziwe Scyzory mieszkają w tylko i wyłącznie w Kielcach (TK) i gardzą chamami wyrzucającymi śmieci w lesie !
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie