18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:07
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:07
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 2024-09-20, 16:24
Słowa te kieruję do osób jadących dziś ok. godziny 14 drogą wojewódzką nr. 796 zielonym Land Roverem Freelanderem o rejestracji TBU 97.. Upośledzony scyzoryku siedzący na miejscu pasażera, gnój to robić możecie u siebie na tym zapizdowie zwanym Kielecczyzną, nie wiem kto cię wychowywał jednak wywalanie w lesie przez okno: puszek po piwie żubr, energetykach i innych śmieci jest karane i najzwyczajniej nieprzyzwoite. Mam wielki ból dupy widząc zachowanie takich ludzi jak ty, zaśmiecać możecie sobie własne rejony a nie zagłębie dąbrowskie ,które stara się ogarnąć i dbać o środowisko.

Teraz idiota scyzoryk nr. 2 Nie mam pojęcia kto dał takiemu kretynowi prawo jazdy jednak postaram się wytłumaczyć: Po to droga ma wyznaczone przeciwne kierunki ruchu aby do tego się stosować. Nie wiem czy posiadasz kompleksy widząc motocykl ale na pustej drodze z dobrą nawierzchnią nie jedzie się środkiem oraz lewym pasem. Uniemożliwiając wyprzedzenie lub próbując spychać kiedy nie jedzie się przepisowych 90km/h a mniej.

Chciałbym również zwrócić uwagę do wszystkich palących w samochodach, są tam takie małe pudełeczka zwane "popielniczkami" służące do gaszenia fajek. Jeżeli już musisz wywalić przez okno to zwróć uwagę czy nie jedzie za tobą motocykl ponieważ żar ,który może wpaść za kombinezon narobi wiele szkód oraz doprowadzi do tragedii. Jeżeli koniecznie musisz coś zrobić z niedopałkiem najlepiej wsadź go sobie w dupę i pokaż znajomym.

Ot tyle mojego bólu dupy, mam nadzieje ,że znajdą się osoby popierające ten wywód ponieważ w jakiś sposób należy się szanować na drogach oraz to co nas otacza.

LwG
Zgłoś
Avatar
hogg 2013-09-28, 0:40
Kurwa, ORMO?
Zgłoś
Avatar
Ojciec_Stiffmeistera 2013-09-28, 0:44
Quesero, Takich ludzi jak wy powinno się utylizować podczas poczęcia ponieważ zamiast skrytykować zachowanie w/w w temacie dokładacie do pieca. Jeżeli debilowi urwałbym lusterko zniżyłbym się do poziomu jego oraz motocyklistów jeżdżących między samochodami 200km/h ,,których również uważam za upośledzonych. Dwa kółka z dwoma bocznymi z tyłu nie liczą się jako motocykl więc spierdalaj w swoje rejony. Nagraj film kiedy to motocyklem zatrzymujesz suv-a wtedy porozmawiamy poważnie. Polska to nie Rosja. Współczuję osobom twierdzącym "było zatrzymać rozwiązać sprawę na miejscu" W pewnym sensie macie racje, lizak, klamka, ostrzegawczy strzał w potylicę. Następni mieliby przykład.

P.S. Jeżeli którykolwiek scyzoryk potrafił czytać ze zrozumieniem wywnioskowałby ,że nigdzie nie pisze iż mieszkam w Dąbrowie, lub Sosnowcu oraz nikogo nie wrzucam do jednego worka ponieważ w woj. śląskim są podobne typy a tylko upominam tego podobnych kierowców aby nie stwarzali zagrożenia na drodze oraz nie niszczyli środowiska wokół.

P.S. Jebac skrajnych zielonych

Chcesz mnie na hardzie?
Turystyczny, naked 800ccm. Taka kultura? pamiętaj ,że posiadam rodzinę, nie młode a rodzinę.
Zgłoś
Avatar
s................s 2013-09-28, 11:55
Ojciec_Stiffmeistera, Kogo to kurwa interesuje? jak cie to tak bolalo to trzeba bylo kurwa na policje dzwonic albo isc do tvn'u do rozmow w toku. A nie wpierdalaj sie na sadola z opisem takich akcji. Jak bys jeszcze zdjecia mial to co innego ale to?! I nie obrazaj scyzorykow bo busko nie ma z nimi nic wspolnego a za pojazd po scyzorykach nalezy ci sie chuj do dupy.
Zgłoś
Avatar
Ojciec_Stiffmeistera 2013-09-28, 14:42
Bolało to napisałem, jak widać po między takimi baranami jak ty i tamci pasażerowie znaleźli się ludzie ,którzy chcą z czymś takim walczyć i nie popierają tego typu zachowań. Nie pasuje, to nie czytaj. Jechac po każdym łatwo ale zrobić cokolwiek to już trudniej. Kiedy podobną akcje miał Bongman była dyskusja i do jakiegoś wytłumaczenia sprawy doszło. Scyzoryki, kabany jak wy ich tam zwiecie szurnięci są wszędzie.
Zgłoś
Avatar
l................k 2013-09-28, 16:59
Jebać super przepisowych dryndziarzy następnym razem powinien worek smieci wyrzucić za szybe
Zgłoś
Avatar
scotch_77 2013-09-28, 23:54
dajcie tablice, a będzie wam dany adres. Tak rzekłem jak władca CEPIKU a scyzoryki nie spinać pośladów - fajne z was chłopy ale buraków nie brakuje (jak wszędzie)
Zgłoś
Avatar
zonk70 2013-10-02, 2:33
Co ty kurwa na skuterku w kombinezonie jeździsz?
Zgłoś
Avatar
Ojciec_Stiffmeistera 2013-10-02, 19:07
Naked Bike o pojemności 800ccm to dla ciebie skuterek? Widać jedyne na czym siedziałeś to rower z bocznymi kółkami
Zgłoś