18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Idiotyzm
bogdanznosa • 2013-05-30, 12:43
Właśnie przed moim domem przemaszerowało jakies 2 tysiące ludzi, nawet kurwa właściwie nie wiem dlaczego, wyją coś o Jezusie i straszą mi tym kota. Dlaczego jak trzeba się zebrać i postawić grubasom z Wiejskiej to jest wielkie GUWNO. A jak trzeba pośpiewać o Jezusie nie dając spać niewinnym ludziom w ich własnych domach to od razu wielkie ruszenie?
Zgłoś
Avatar
bogdanznosa 2013-05-30, 19:01
Stryjek napisał/a:


Jak widać, to ty wolno myślisz. Przecież tysiące ludzi bierze udział w marszach dla rodziny, które sprzeciwiają się polityce po. I to w każdych miastach.

---

To w takim razie, jak wy niewierni w niedziele nic nie robicie, i tylko w domu siedzicie, to czemu nie wyjdziecie na ulicę?



Kolejny który wie co robię, co myślę i jak bardzo złym człowiekiem jestem bo nie wierzę w to co on.

Stryjek napisał/a:



I już wiesz czemu przemaszerowali? Jak nie, to masz linka:

pl.wikipedia.org/wiki/Uroczysto%C5%9B%C4%87_Naj%C5%9Bwi%C4%99tszego_Ci...



Już mnie ktoś poinformował na początku tematu.
Zgłoś
Avatar
pushq 2013-05-30, 19:08 1
Nie martw się. Jutro ktoś Ci pomacha kutasem pod oknem i pokrzyczy o prawach dla pedałów. Kot będzie zachwycony
Zgłoś
Avatar
buciah5n1 2013-05-30, 19:15 3
Bo Polska jest krajem katolickim od wieków, debilu. Przeszkadza Ci religia własnego państwa jak ciapatym skurwysynom każda inna od ich, pojebało Cię z takim wpisem. Sparafrazuję wypowiedź jedno sadola: "Ciesz się kurwa, ze możesz odpocząć od pracy/szkoły w ten dzień, niż użerać się z kretynami w pracy/szkole."
Zgłoś
Avatar
bogdanznosa 2013-05-30, 19:24
@up
na początku irytowało mnie to jak bardzo nierozumni jesteście, ale teraz pizgam z tego w chuj bo drzecie się jak stare gacie nie rozumiejąc nic
Zgłoś
Avatar
NYA'79 2013-05-30, 19:31 1
może po wpisach ludzi mądrzejszych pojąłeś w końcu , że potrzeba jest pomyśleć, zanim zieje się ogniem dookoła , CIAPATY bucu, a teraz won z internetu, możesz wrócić po mutacji.
Zgłoś
Avatar
bogdanznosa 2013-05-30, 19:34
powiedz mi, mądry człowieku, kto tu zieje ogniem? że niby ja?
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2013-05-30, 19:39
bogdanznosa,

Polecam, wiesz, w razie hałasu katoli.
dom.pl/tag/okna-dzwiekoszczelne
Zgłoś
Avatar
Kamilek1 2013-05-30, 19:41 2
Po tagach widać, że temat założony w celach humorystycznych/prowokacyjnych. Oczywiście nie popieram takiego zachowania, ale nie szkoda Wam czasu na pisanie postów, które i tak nic nie zmienią? Dziękuję, proszę o negatywne opinie. A ja wracam do dalszej lektury.

Zgłoś
Avatar
bogdanznosa 2013-05-30, 19:43
Czemu sam nazywasz tych ludzi "katolami"? Ja ich nigdzie tak nie nazwałem. No i jeżeli dobrze pamiętam to "katol" to odpowiednik ciapatego wojującego w imię religii pokoju. Nadal nie ogarniasz o co mi chodziło? Może masz ochotę pojechać mi po rodzicach jak kolega wyżej?
Zgłoś
Avatar
Z................z 2013-05-30, 19:44 1
Procesja raz na 365 dni jebanym lewakom przeszkadza. Zdychajcie jebani komuniści, wielbiciele multikulti i pedalstwa.
Zgłoś
Avatar
NYA'79 2013-05-30, 20:12 3
na początku irytowało mnie to jak bardzo nierozumni jesteście, ale teraz pizgam z tego w chuj bo drzecie się jak stare gacie nie rozumiejąc nic :

dupa tam, chciałeś zabłysnąć, a dostałeś łomot, a teraz kwiczysz
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2013-05-30, 20:15 1
bogdanznosa napisał/a:

Może masz ochotę pojechać mi po rodzicach jak kolega wyżej?



Twoja stara jest ciapata
Zgłoś
Avatar
_arci 2013-05-30, 20:16 2
Kurwa. Bogdanznosa...
JA Tobie kibicuje. Nie wiem jak bardzo trzeba być zaślepionym żeby nie zrozumieć konkluzji, którą z blaku laku jebłeś na sadola.
Ja rozumiem się wściekać i w ogóle. No ale kurwa ludzie! Przecież to, że jest święto to jest tylko tło. On nie o tym gada ja pierdole. Zaczął humorystycznie, ale mówi o polityce nie o religii tak na prawdę. Ja nie wiem. Wszyscy cisną żeby piwa zebrać? Czy z nudów, czy czemu? Czy naprawdę nie rozumiecie co koleś gada.
Zgłoś
Avatar
mihaueeek 2013-05-30, 20:17
Ja pierdole jak dupy spinają bo im jezuska obraził ktoś w formie żartu... Prawda jest taka, że mi to jakoś specjalnie nie przeszkadza ale byłem dzisiaj zmuszony za pilną potrzebą do innego miasta i niestety najkrótsza droga prowadzi przez wiochy, przez które się nie da przejechać, objechać bo całą szerokością jak święte krowy idzie jebana procesja, wszystko kurwa rozumiem ale nie to że zapierdalają całą drogą i blokują ruch, mam również w dupie to że jest święto a jeszcze nad wszystkim przyświeca policja, macie świecki kraj. Pierdole wasze porównania katoli do muslimów, różnica jest ogromna ale poziom spierdolenia umysłowego jest podobny tylko że na innych płaszczyznach.
Zgłoś
Avatar
bogdanznosa 2013-05-30, 20:22
Kuurwa, wreszcie ktoś kumaty już myślałem, że się nie doczekam
Szkoda, że religia całkowicie wyłącza myślenie, jeden chuj czy to Jezusy, czy Allahy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie