18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 37 minut temu
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Naczelny Imam Kopenhaski Shahid Mehdi wytłumaczył, dlaczego dochodzi do gwałtów w Europie. Otóż jak podaje, Europejki nie nosząc chust i nie zasłaniając twarzy „pożądają tym samym gwałtów”.

„Kobiet nie powinno się szanować, kiedy nie uznają hidżabu (1), wówczas one są winne, jeżeli zostaną zaatakowane”. Nadmienił, że: „Kiedy nie są ubrane nie należy im się jakikolwiek szacunek”.
Mehdi cieszy się najwyższym respektem w Danii i jego słowa są szczególnie uprzywilejowane, ponieważ jako Imam, ma prawo dokonywać interpretacji Koranu. Przypomnijmy zarazem o pewnej sprzeczności, mianowicie wedle islamskiego prawa, kobieta zgwałcona jest nieczysta i powinna zostać ukamieniowana by „odzyskać honor rodziny” Wobec tego nie pozostaje im nic innego jak gwałcić nasze kobiety.

(1) – skłonność do skromnego ubioru, noszenia chusty zakrywającej włosy uszy i szyję.



Pogonić to towarzystwo z cywilizowanych landów!

źródełko:
Klik
Zgłoś
Avatar
remi1982 2013-04-16, 14:37
Przyjeżdżają muzułmańskie świnie do europy i mają czelność mówić europejką, jak mają żyć, ubierać się, gwałcą nasze kobiety i twierdzą, że to ich wina. No kurwa brak mi słów. Każdego z nich powinno się zajebać, zapakować w świńską skórkę i do dziury, tak jak robili to żydzi.
Zgłoś
Avatar
Laaska 2013-04-16, 14:46
zapakować w świńską skórkę i do dziury
Zgłoś
Avatar
nemiroff 2013-04-16, 14:48
mobilizacja kurwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
zyzyryxy 2013-04-16, 14:50 5
Jai napisał/a:

...Kobiet nie powinno się szanować, kiedy nie uznają hidżabu (1)...



kozojebców nie powinno się szanować, kiedy są kozojebcami
Zgłoś
Avatar
cys23 2013-04-16, 14:53 2
Tak chcieli, tak mają multi-kulti, pierd*lone lewicowe patałachy. W dupach się poprzewracało całej zachodniej Europie, żeby im nawet dojść do głosu dawać. Skończy się tak, że biały człowiek będzie gnębiony przez te szmatogłowe cepy. jak ja się kur*a cieszę, że nie dożyję tych lat, ale serce mnie ściska jak pomyślę że moja córka może się załapać na przymusowy islam...

A najśmieszniejsze jest to, że wygląda to tak, że środek Europy będzie ostatnim bastionem zwalczania brudnej zarazy. Wasi synowie/wnukowie/prawnukowie będą po raz kolejny ratować Europejską dupę, żeby potem Polska była znów ruchana przez wszystkich dookoła...

Zaprawdę powiadam wam...!
Zgłoś
Avatar
Orlock 2013-04-16, 15:11
Zapakować w świńską skórkę i do dziury!
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2013-04-16, 15:11
No kurwa mało co mnie tak wkurwia jak taka spasiona islamska świnia... Za sama mordę należy pociągnąć go do odpowiedzialności za tych szmatłogłowych zjebów! Wypuścić Andersa, dozbroić i nie werbuję ludzi na kolejną krucjatę...
Zgłoś
Avatar
trabus 2013-04-16, 15:14
Na szczęście niedługo, jak nie Kim to inny pojeb wykona formatowanie niskopoziomowe co bardziej rozwiniętych rejonów świata. Wtedy to bydło będzie mogło się spokojnie paść na łąkach i chuj z nimi. Nas już tu nie będzie. Mam tylko nadzieję, że USA albo inna Rosja zademonstruje w praktyce powstawanie ground zero ocean na miejscu siedlisk tego chujstwa
Zgłoś
Avatar
Shatter 2013-04-16, 15:14
A macie inne źródło niż zjebana cebulacko polacka strona na fb?
Zgłoś
Avatar
J................o 2013-04-16, 15:15
Z jednym, po pewnej modyfikacji, musze sie zgodzić - "europejki lecące na ciapatych pragną gwałtów"
Reasumując, wszystkie zafascynowane egzotyką i chętne do pieprzenia się ze wszelkiej maści brudem faktycznie nadaje się wyłącznie do ukamienowania.
Zgłoś
Avatar
ZimnySkurwiel 2013-04-16, 15:21
Europejska kobieta, która wyszła za brudasa to zwykła szmata, więc powinniśmy mieć gdzieś ich los.
Zgłoś
Avatar
Jai 2013-04-16, 15:22 1
Shatter napisał/a:

A macie inne źródło niż zjebana cebulacko polacka strona na fb?



http://beforeitsnews.com/eu/2013/03/copenhagen-imam-explains-islamic-rape-2512630.html

http://ndie.pl/imam-kopenhagi-shahid-mehdi-europejki-prowokuja-seksualnie-i-pragna-naszych-gwaltow/

Dodałem pierwszy jaki mi wpadł w ręce. Pół minuty w guglach. Enjoy.
Zgłoś
Avatar
R................s 2013-04-16, 15:36
jebać ciapatego, ale trzeba przyznać że niektóre panny rzeczywiście ubierają się jak rasowe kurwiszcze... na szczęście są też równie łatwe, więc gwałty się nie zdarzają.
Zgłoś
Avatar
ZiggyChajzer 2013-04-16, 15:39
do wora i do jeziora ciapatych skurwysynów... i całe jebane lewactwo odpowiedzialne za ich masową imigrację do Europy...
Zgłoś