18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
Zarejestruj 2022-06-05, 7:00 60
Zgłoś
Avatar
The_Generat 2022-06-05, 7:43 45
proponuję drugą edycję przeprowadzić w Arabii Saudyjskiej, więcej filmów będzie na sadola...
Zgłoś
Avatar
Cipczan 2022-06-05, 7:52 30
Zajebać skurwieli to mało.
Zgłoś
Avatar
bercisko 2022-06-05, 7:57 5
Dostał miesiączki i był stres jak krew pociekła z dupy. A nie, to rozwolnienie
Zgłoś
Avatar
Cudak 2022-06-05, 8:23 115
Przykre jest to, że niektórzy rodzice myślą, że dzieci należy oswajać z dewiacjami, patologiami i chuj wie z czym jeszcze, aby mogło samo w przyszłości zdecydować czy to dobre czy złe, lub aby wiedziało jak ma się bronić w przyszłości. Naturalny mechanizm obronny dziecka to m.in. wstyd, niepokój, brak pewności i wątpliwość. Każde działanie polegające na wymazaniu w umyśle dziecka tych zachowań obronnych przed pierdolonymi zboczeńcami i innymi pedofilami, jest skurwysyństwem jakich mało. Jak działa LGBT? A no, funkcjonuje pod płaszczykiem ładnych kolorów, uśmiechów, przesuwania granic. Strumień tego ideologicznego gówna jest bezpośrednio wymierzony w młodych ludzi, którzy są zagubieni i niezorientowani w świecie, a tak naprawdę są tylko pożytecznymi idiotami, którzy są nośnikami promowania tej ideologii.
Zgłoś
Avatar
Halman 2022-06-05, 8:54 12
Cudak napisał/a:

. Strumień tego ideologicznego gówna jest bezpośrednio wymierzony w młodych ludzi, którzy są zagubieni i niezorientowani w świecie, a tak naprawdę są tylko pożytecznymi idiotami,



i zdawałoby się że to tylko takie kolejne, teoretyczne rozważania ale gdzie tam...
Zgłoś
Avatar
Mocz 2022-06-05, 9:07 3
Wczym wam krzywdę robią że dajcie?
Zgłoś
Avatar
dadar123 2022-06-05, 10:44 20
Mocz napisał/a:

Wczym wam krzywdę robią że dajcie?



Nie nam, dzieciom. Znam wielu gejów, lesbijki i bi, nic do nich nie mam. Znam gościa, który nienawidzi swojego ciała, przebiera się za kobietę, ma 3 córki, które go nienawidzą, nawet z nim/nią tańczyłem. Problem w czym innym: kolega jest pedagogiem od 30 lat i zauważa powiększającą się grupę dzieci bez osobowości, bez przyszłości, bez umiejętności rozróżnienia cech i preferencji seksualnych. To jest grupa, która pochodzi od rodzin jednopłciowych. Wiadomo, że lesbijki od dawna wychowują dzieci w Polsce i jakoś nikt z tego nie robił ceregieli, bo takie wychowanie było jeszcze za komuny. Jest jednak coraz większe społeczne przyzwolenie na związki jednopłciowe i coraz mniej takich par się krępuje i wychowuje dzieci. Już się mówi o narastającym problemie dzieci "bez wyrazu", które nie mogą się w żaden sposób określić społecznie i seksualnie, nie mają jasnego celu, ani wzorca. Mało tego, w Ministerstwie Edukacji znają już ten problem i mówi się o potrzebie specjalnego kształcenia
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2022-06-05, 11:36 4
Ja pierdole. Jeszcze ten napis z tyłu. Samo się nie wyliże. Biedne dzieci.
Zgłoś
Avatar
Beka_XD 2022-06-05, 11:38
dadar123 napisał/a:

nawet z nim/nią tańczyłem.



I jak, udała się randka? Popuścił ci w końcu swojej szpary?
Zgłoś
Avatar
dadar123 2022-06-05, 11:58 4
Beka_XD napisał/a:

I jak, udała się randka? Popuścił ci w końcu swojej szpary?



Bardzo chciał/a, ale nie moja branża. Wierz mi, że inteligencją by cię rozjebał/a
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2022-06-05, 12:28 4
Beka_XD napisał/a:

I jak, udała się randka? Popuścił ci w końcu swojej szpary?



uuu... zazdrość wyczuwam...
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2022-06-05, 12:43 4
Z upodobań gejowych można się śmiać tak samo jak z kogoś kto publicznie przyzna że:
Zalewa herbatę wodą po pierogach. Ja zupełnie nie pojmuję tej politycznej poprawności.


Ps. Na nową zarazę mówię Murzyńska ospa, bo wiem że to wybitnie politycznie niepoprawne I gdyby takie określenie padło w TV to skandal gotowy
Zgłoś
Avatar
Parkometr 2022-06-05, 12:49 20
Ah ten ciemnogród. W pracy też mam team lewackich zielonowłosych tuczników.... Przecież to są osoby najbardziej nietolerancyjne, zaklamujące fakty i pojęcia. Jedyne ich centrum zainteresowania to kto jest pedałem, kto z kim się rucha itd. jakiekolwiek próby uciszenia tych ich debat w miejscu pracy kończą się zakrzyczeniem. Wystarczy, że usłyszą jak w rozmowie z kumplem powiesz, że lubisz dzieci (bez podtekstów) to zakrzyczą cię słowami "może jeszcze sprzeciwiasz się aborcji?".

Wszędzie, ale to dosłownie wszędzie wpierdalają się ze swoją chorą ideologią. Nawet jakbyś powiedział, że jest piękna pogoda to by się straciły ze swoim pseudoumoralnianem. Kompetencje społeczne zerowe, koleżanka stwierdziła, że podejrzewa u nich autyzm, i to bez żadnych złośliwości.

Po prostu skrajne lewaki takie są. Gdyby doszli do władzy to nawet nie liczcie na wolność słowa, nie liczcie że będziecie w ich oczach ludźmi
Zgłoś