18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Avatar
contracts 2021-09-27, 18:01 1
Ciągnie wilka do lasu
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2021-09-27, 18:13 14
Żebyście widzieli wagony kolejowe którymi podróżują jak przyjadą do Polski,aby odwiedzić Auschwitz. Gorzej zdewastowane jak po przejeździe kiboli.
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2021-09-27, 18:30 9
"Mistrzem Polski jest Widzew..."
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2021-09-27, 18:33 14
Żyrandol pewnie pozłacany, to i działa jak magnes.....
Zgłoś
Avatar
juderaus 2021-09-27, 18:39 17
McQurwa napisał/a:

Żebyście widzieli wagony kolejowe którymi podróżują jak przyjadą do Polski,aby odwiedzić Auschwitz. Gorzej zdewastowane jak po przejeździe kiboli.



Nie wiem jak wagony ale kolega mi opowiadał jak kiedyś wyglądał jego autobus po rejsie z żydami z Warszawy do Aushwitz. .Wpierdalali Konserwy rybne , jak już zjedli to puszka pod fotel a łapska wycierali w fotel, ogólnie to na podłodze leżały wszystkie możliwe resztki jedzenia. . Kilka z foteli było oszczanych mimo, że autobus był z toaletą., Porwane roletki w oknach. Kiła, syf i smród. to znak symbol ortodoksów.
Zgłoś
Avatar
Jerzy_Owsik 2021-09-27, 19:31 10
juderaus napisał/a:

Nie wiem jak wagony ale kolega mi opowiadał jak kiedyś wyglądał jego autobus po rejsie z żydami z Warszawy do Aushwitz. .Wpierdalali Konserwy rybne , jak już zjedli to puszka pod fotel a łapska wycierali w fotel, ogólnie to na podłodze leżały wszystkie możliwe resztki jedzenia. . Kilka z foteli było oszczanych mimo, że autobus był z toaletą., Porwane roletki w oknach. Kiła, syf i smród. to znak symbol ortodoksów.



to zwykłe kurwy są nie ludzie, tfu
Zgłoś
Avatar
j................5 2021-09-27, 19:33 3
jak ja się tym ścierwem brzydzę
Zgłoś
Avatar
bercisko 2021-09-27, 19:54 17
Do czego prowadzi brak kawałka skóry na kutasie.
Zgłoś
Avatar
Konfedernacja 2021-09-27, 20:35 5
juderaus napisał/a:

Nie wiem jak wagony ale kolega mi opowiadał jak kiedyś wyglądał jego autobus po rejsie z żydami z Warszawy do Aushwitz. .Wpie**alali Konserwy rybne , jak już zjedli to puszka pod fotel a łapska wycierali w fotel, ogólnie to na podłodze leżały wszystkie możliwe resztki jedzenia. . Kilka z foteli było oszczanych mimo, że autobus był z toaletą., Porwane roletki w oknach. Kiła, syf i smród. to znak symbol ortodoksów.



No polecimy klasykiem:

Zgłoś
Avatar
Bloblas 2021-09-27, 21:24 2
juderaus napisał/a:

Nie wiem jak wagony ale kolega mi opowiadał jak kiedyś wyglądał jego autobus po rejsie z żydami z Warszawy do Aushwitz. .Wpierdalali Konserwy rybne , jak już zjedli to puszka pod fotel a łapska wycierali w fotel, ogólnie to na podłodze leżały wszystkie możliwe resztki jedzenia. . Kilka z foteli było oszczanych mimo, że autobus był z toaletą., Porwane roletki w oknach. Kiła, syf i smród. to znak symbol ortodoksów.



Mi w Lublinie opowiadali w hotelu co te kurwy robią z pokojami jak przyjadą zwiedzac Majdanek, noz w kieszeni się otwiera
Zgłoś
Avatar
misiek0803 2021-09-27, 21:28 2
Ale bym zapodał swój ulubiony kawałek z STG44
Zgłoś
Avatar
0kensinho 2021-09-28, 4:49 1
Juz wiem skad sie pogo wzielo.
Zgłoś
Avatar
Olashenco 2021-09-28, 9:05 1
Antysemicki żyrandol
Zgłoś
Avatar
picolo 2021-09-28, 18:45
Rozpoznał żyrandol po dziadku...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie