18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 47 minut temu
Avatar
kaiel 2014-02-18, 23:12
poza ogłupianiem dzieci szkoła ma jeszcze zaburzyć ich moralność i świadomość seksualną
Zgłoś
Avatar
B................i 2014-02-18, 23:48 5
"Jak dobrze że ja jestem tym świadomym" - pomyślało 90% oglądających
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-02-19, 13:30
o kurwa, jakie gowno
nagle okazuje sie ze Rockefeller jest lewakiem, ktory szuka tanich robotnikow do rzadzenia i pomiatania
niedobre szkolnictwo niszczy indywidualizm, no i ten obrzydliwy narzucany sila konsumpcjonizm niszczacy indywidualizm
Zgłoś
Avatar
tocojestwolne 2014-02-19, 15:36
mare30ks napisał/a:

o kurwa, jakie gowno
nagle okazuje sie ze Rockefeller jest lewakiem, ktory szuka tanich robotnikow do rzadzenia i pomiatania
niedobre szkolnictwo niszczy indywidualizm, no i ten obrzydliwy narzucany sila konsumpcjonizm niszczacy indywidualizm



Przeczytałem dużą część twoich postów. Stwierdzam, że przerażająca większość z nich nic nie wnosi do dyskusji. Cechują się one tylko obrażaniem innych użytkowników oraz liczeniem na wywołanie shitfight'u. Jest to smutne szczególnie pod tym materiałem, myślę że obecna edukacja stworzyła (na twoim przykładzie) cała masę ludzi potrafiących wyśmiewać a nie zdolnych do tworzenia.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-02-19, 18:57
@up bardzo mi milo ze poswieciles tak duzo czasu moej skromnej osobie. czuje sie dzieki temu lepiej

widze ze jestes doskonale wyksztalcony i sam swiecisz przykladem. zastanawiales sie nad startowaniem w wyborach prezydenckich?
Zgłoś
Avatar
tocojestwolne 2014-02-19, 19:13
Jest mi niezmiernie przykro, że wykorzystując mój sposób pisanie zawarłeś w swojej wypowiedzi tyle ironii. Nie należę do osób, które po takim wpisie będą się kłócić i wygrażać. Takie sposoby rozmowy uwłaczają mojej godności, lecz jeśli będziesz gotów na prawdziwą rozmowę z argumentami i pytaniami (na odpowiednim poziomie) z chęcią mogę z Tobą korespondować.
Zgłoś
Avatar
pakicito 2014-02-19, 19:14 1
najpierw szkoła, potem media i mamy tylu wyborców pis i po
Zgłoś
Avatar
...Rowerzysta... 2014-02-27, 11:23
Załóżmy, że pan X pracuje jako brukarz, a pani Y jako nauczycielka. Teraz pytanie. Kiedy do kurwy nędzy pan X lub pani Y mają czas na czytanie książek?
Pan X zapierdala nieraz po 12 godzin w upale, przychodząc do domu je do syta, wypija browar i idzie spać, żeby przez resztę życia powtarzać tą czynność. Pani Y ma do groma klasówek i testów do sprawdzenia, ponaddto musi przygotować temat na zajęcia. I ja się pytam. Kiedy taki "niewolnik" ma czas na wypoczynek? Na zainteresowania? Nie mówię że każdy, ale na pewno większości z nas tak wiele razy mijał czas, czyli głęboki wdech, 5 dni pracy i wydech (jeśli nie ostatnie tchnienie) w weekend, przeważnie odsypianie, relaksujące gówno w TV.
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-02-28, 23:56
Gówno prawda.
Zgłoś