18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
"Intymność"
grudzin7 • 2015-05-29, 0:21

On już wiedział, że to ta jedyna. Rzucił krótkie spojrzenie, po czym silnym pewnym ruchem przyparł ją do ściany delikatnie podduszając prawym przedramieniem. Mogła poczuć każdy jego napięty mięsień. Wpierw próbowała się wyrwać, lecz już po chwili zrozumiała bezcelowość swojego oporu. W tym momencie nic innego nie miało już znaczenia. Jakby świat dookoła nie istniał. Zostali tylko oni. Sami. Wpatrzeni w siebie. Jeszcze nigdy nie czuła niczego podobnego. Serce waliło jej jak opętane. Chciała wykrzyczeć wszystkie emocje, ale nie mogła. Jego głębokie spojrzenie i delikatny niewinny uśmiech odbierały jej resztę tchu. Wtedy poczuła ukłucie w tors, niczym ukąszenie osy. Nie czuła bólu, a jedynie delikatny skurcz przeszywający jej ciało. Pojawiło się między nimi uczucie znacznie silniejsze od miłości. On patrząc na jej twarz zobaczył to, czego jeszcze nikt inny w niej nie widział. Rozkoszując się tą chwilą intymnej namiętności powoli ciągnął nóż coraz wyżej. Krew wypływała coraz szybciej, zalewając jej uda. Jednak on stale patrzył jej głęboko w oczy, tak głęboko, że mógł wyczytać z nich każdą jej myśl, każde najskrytsze pragnienie. Nagle czas jakby zatrzymał się w miejscu. W tym momencie zniknęło już dla niej wszystko poza nim. Został tym jednym jedynym, któremu oddała wszystko. Oddała mu siebie. Powoli osunęła się po ścianie, po czym zamknęła oczy zatapiając się w mroku wiecznej ekstazy...


z cyklu "Z pamiętnika psychopaty" ( czyli mnie )
jak się spodoba, będzie więcej
Zgłoś
Avatar
macintosh 2015-05-29, 0:43 3
dawaj wiecej !
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2015-05-29, 1:05 11
Całkiem dobre, tylko opracuj słowo "opentany" bo nie łapię, czy to jakieś otwarte tańce, czy jakaś nowa forma perwersji
Reszta jest całkiem krwista i odpowiednio wysmażona
Zgłoś
Avatar
z................x 2015-05-29, 1:08 2
jeśli szukasz psychopatów, to trafiłeś we właściwe miejsce
Zgłoś
Avatar
mazin 2015-05-29, 1:15 1
Opentane, wiżej, znaczniensilniejsze <- popraw, bo wstyd, zwłaszcza to pierwsze.

[ Komentarz dodany przez: Mr.Drwalu: 2015-05-29, 05:37 ]
Poprawione.
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2015-05-29, 7:53 2
zgonex napisał/a:

jeśli szukasz psychopatów, to trafiłeś we właściwe miejsce



albo kółka różańcowego
Zgłoś
Avatar
grudzin7 2015-05-29, 8:03
wybaczcie proszę literówki, pisałem wczoraj w nocy na tablecie, a to nawet nie podkreśla błędów

+ dzięki Mr.Drwalu za poprawienie
Zgłoś
Avatar
NafazowanyKoleś 2015-05-29, 10:48 2
Jak ci się marzy kosa pod żebro to zgłaszam się na ochotnika. Wcześniej tylko podpisujesz deklarację o eutanazji
Zgłoś
Avatar
watsman 2015-05-29, 10:51 1
oooo Twórczość własna na wysokim poziomie!!! Zimne piwko już się leje a Ty zarzuć więcej psychopato
Zgłoś
Avatar
Corde18 2015-05-29, 12:36
Popraw tę bzdurę:

"Czas zatrzymał się w miejscu"
Zgłoś
Avatar
M................w 2015-05-29, 12:37
Dobre, z klimatem. Zimne piwko!
Zgłoś
Avatar
GlassEdi 2015-05-29, 13:31 2
już nawet wyprucie flaków jakiejś lasce, może być wzruszające. Piwko leci, uczcie się dzieci
Zgłoś
Avatar
Camel_06 2015-05-29, 13:57
Nie do końca mój klimat, ale przynajmniej umiesz po polsku, to łap piwo
Zgłoś
Avatar
moskau 2015-05-29, 14:13 14
Jezus Maria, ale grafomania

sadolowa wersja 50 twarzy Greya.
Zgłoś
Avatar
C................n 2015-05-29, 15:01 1
Romansidłem zalatuje.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie