18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:18
Avatar
tranzystor 2014-02-01, 12:57 1
FB to gówno dla ludzi, którzy nie potrafią utrzymywać kontaktów w realnym świecie. Stworzone na potrzeby PRISM i tym podobnym. Ilu z użytkowników wie, jakie dane z telefonu zadeklarowali się udostępniać przy instalacji aplikacji do FB.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-02-01, 13:11 1
Kezcuz napisał/a:

Nie wierzę...mare30ks pisze o prawie własności i o dobrowolności ? Chyba mnie przeniosło do jakiejś alternatywnej rzeczywistości hehe



bo nigdy nie czytales dokladnie tego co pisalem. nigdy nie bylem przeciwnikiem fundamentalnego prawa wlasnosci, czy tez prawa do stanowienia o samym sobie. to sa wg mnie jedne z podstawowych praw ktore powinny byc swietoscia w kazdym ustroju. stad np nie przeszkadzaja mi homoseksualisci ktorzy zabawiaja sie miedzy soba w domowym zaciszu, natomiast brzydzi mnie agresywnie promowane pedalstwo. to ze nie jestem milosnikiem pozostawienia wszystkiego samemu sobie w nadziei ze samo sie wyreguluje nie oznacza ze chce wszystko co sie da narzucic sila. wiem ze to sie wydaje niepojete ale jak widzisz swiat nie jest czarno-bialy, lub tez czerwono-bialy
Zgłoś
Avatar
Peciak 2014-02-01, 14:31
Ja mam tą wyszukiwarkę US&A i niby mogę z tego korzystać, ale! Ale jest takie, że jak sobie poustawiasz w profilu, że dane są tajne, albo że tylko twoi znajomi je widzą to mnie ni chuja nic nie znajdziesz. Specjalnie stworzyłem sobie fejkowe konto żeby sprawdzić czy widać moje zdjęcia i dane i ni chuja nie widać. Po porstu w ustawieniach domyślnych większość rzeczy jest publiczna, należy to zataić a obca osoba/twój szef/twoja rodzina/każdy kto nie jest twoim znajomym nie zobaczy tych treści. Ba! możesz nawet udostępniać posty widoczne dla każdego poza Twoim szefem jak masz go w znajomych. Jak np ktoś Ci mówi żebyś nie wrzucał tego zdjecia to i tak je wrzucasz ale ten gość go nie widzi.

To wygodne narzędzie, żeby wiedzieć kiedy ktoś ma urodziny, żeby złożyć życzenia, ustawki na melanż, wymiana notatek z zajęć, zastępuje gg. Niech sobie gromadzą moje dane i tak nic z tego nie mają. Ja na tym nie tracę, a wiele zyskuje. Powiem więcej, gdyby wprowadzili abonament na korzystanie z fejsa to siłą przyzwyczajenia wiele osób by zaczęło płacić.
Zgłoś
Avatar
Dupa_Zza_Krzaka 2014-02-01, 14:46
mare30ks,
Jestem zdumiony
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2014-02-01, 14:49
Chuj z tej srejsem... Nie mam i jakos kurwa zyje... Kiedyś nie było nawet jebanych kórek i się dobrze żyło... Nawet lepiej bo kontaktów między ludzkich było więcej i tylu pojebów dzięki temu się nie lęgło...
Zgłoś
Avatar
vedkonner 2014-02-01, 15:27 2
Co za problem?

Zgłoś
Avatar
MudPie 2014-02-01, 16:21 3
Gość nie rozumie jednej rzeczy to wyszukuje informacje osób które je udostępniły, jeżeli mam ustawione na prywatne znajomych, polubienia zdjęcia itd, to mnie tam nie wyszuka.
Zgłoś
Avatar
The.prophecy 2014-02-01, 16:46 2
Gościu sieje propagandę. Tak jak wspomnieli wyżej - wyszukiwarka znajdzie to co jest podane publicznie lub to do czego mamy prawo dostępu.
Zgłoś
Avatar
Insaner 2014-02-01, 17:28 1
Kolejny fan teorii spiskowych. Nie znajdziesz o innych na FB nic, czego by sami nie podali i tyle w temacie. Koleś ekscytuje się możliwością wyszukiwania po szkole, stanie cywilnym, ale ja i bez tej wyszukiwarki mogę zrobić to samo gdybym miał ochotę, po prostu wkładając więcej wysiłku w poszukiwania. Jakoś mnie nie boli to, że mogą mi służby specjalne zrobić "nalot na konto" przeczytać treści wysyłanych wiadomości, czy obejrzeć zlajkowane posty - zastanawia mnie za to co takiego strasznego mają do ukrycia ludzie, którzy tak panicznie się boją tej "fejsbukowej inwigilacji", bo chyba planów zamachów bombowych, zleceń na morderstwa ludzi nie umieszcza się na tym portalu.. chociaż, tylu idiotów mamy w dzisiejszych czasach, że kto wie ..
Zgłoś
Avatar
D................r 2014-02-02, 0:47
@mare30ks to jest pierwszy twój post z którym się zgodzę, co więcej podejrzewam że ostatni.
Zgłoś
Avatar
Lavax303 2014-02-03, 4:44
Nowe sposoby stalkowania dziewczyn na facebooku? Mraśnie
Zgłoś