18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 18 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:18
Avatar
Ant1984 2014-02-01, 7:12
A kto was zmusza do korzystania z fejsbuka?
Zgłoś
Avatar
E................k 2014-02-01, 9:09
Mam Pejsbooka i nie narzekam , ba przydaję się , kto nie chcę nie korzysta .
Zgłoś
Avatar
kvasir78 2014-02-01, 9:17
Każda rzecz wrzucona na fejsa zostaje już na zawsze
Zgłoś
Avatar
maniek84 2014-02-01, 9:42
wlasnie po to zostal stworzony facebook heheh zeby podrywac laski
Zgłoś
Avatar
kiper16 2014-02-01, 9:54 1
Dobrze , ze skasowałem to ścierwo.
Zgłoś
Avatar
jarconmroczek 2014-02-01, 10:06
przecież to klon wyszukiwarki z nk!!!
Zgłoś
Avatar
domints 2014-02-01, 10:13 9
Aż się zalogowałem, żeby dodać komentarz.

Macie o to taki ból dupy, że aż sam muszę iść po maść. Taka sama wyszukiwarka była na NK - nikt o to się nie pluł. Nie jest to też żadna inwigilacja - pokazuje się tam tylko info, które możecie zobaczyć wchodząc na czyjś profil pomimo wyszukiwarki. Nie wpiszesz, że jesteś ze wsi i chodziłeś do gimnazjum w Prosiakowie, to nikt nie znajdzie Cię, szukając ludzi z Prosiakowa. Jak zaznaczysz, że nie chcesz, żeby ktoś widział, że jesteś z Prosiakowa, to też nikt tego nie zobaczy. To tylko ułatwia poznawanie nowych osób, ale jeśli nie chcesz, żeby ktoś Cię poznał, to wejdź w zasrane ustawienia prywatności i odznacz pokazywanie info nieznajomym. Jeśli nie chcesz, żeby ktoś wiedział z jakiego zadupia jesteś, to na chuj to wpisujesz?
A jak to wszystko Ci się nie podoba to usuń facebooka i użyj odpowiedniej maści.
Zgłoś
Avatar
tabacca 2014-02-01, 10:41
Co za kretyn nagrał ten filmik.

Doczytałem, to nie ma być tak, że za każdą wiadomość do nieznajomego płaci się 1$. 1$ możesz (nie musisz) zapłacić jeśli chcesz aby ta wiadomość wpadła do folderu Inbox a nie Inne jak jest zazwyczaj gdy pisze nieznajomy.

booleanblackbelt.com/2013/02/facebook-now-charges-to-send-messages/
Zgłoś
Avatar
Symbian 2014-02-01, 10:44
czy jeżeli mam konto prywatne czyli widzą mnie tylko znajomi to nadal jestem dostępny w tej wyszukiwarce ?
Zgłoś
Avatar
domints 2014-02-01, 10:48
Symbian napisał/a:

czy jeżeli mam konto prywatne czyli widzą mnie tylko znajomi to nadal jestem dostępny w tej wyszukiwarce ?


Nie ma tak, że widzą Cię tylko znajomi. Ale może być tak, że inni niż Twoi znajomi mogą widzieć tylko, że ktoś taki jak Ty istnieje. I tylko to pojawi się w wyszukiwarce jak wpiszą Twoje imie i nazwisko. W zasadzie jak teraz, tylko nowa wyszukiwarka ma możliwość wybrania innych rzeczy niż imię i nazwisko.
Zgłoś
Avatar
QBAQ 2014-02-01, 10:48
Czemu się tak naprawdę dziwicie?
Zukenberg już lata temu wprost powiedział, że dążą do tego by to konkretny "Jan Kowalski" był finalnie "produktem" na fejsie. To proste jak drut kolczasty, że kumulują tam ludzi i wybijają im do głów wszystko co się rusza w efekcie czego stajemy się zaprogramowani na produkt i popyt.
Zgłoś
Avatar
abcdefgz 2014-02-01, 11:03 1
mare30ks napisał/a:

twarzoksiazka to prywatna firma i moze sobie robic co chce, to przeciez swiete prawo wlasnosci, nikt na sile tam nikogo nie trzyma, ani nie kaze wlasnych danych umieszczac. kto jak kto ale ty powinienes to rozumiec nie podoba sie komus to nie musi miec tam konta



Nie wierzę...mare30ks pisze o prawie własności i o dobrowolności ? Chyba mnie przeniosło do jakiejś alternatywnej rzeczywistości hehe
Zgłoś
Avatar
hogg 2014-02-01, 11:48
Facebook tak jak większość innych programów jest zwykłym narzędziem tak jak młotek. Jeżeli nie umiesz korzystać z narzędzia bo jesteś baran, to nie korzystaj w ogóle. Młotek też nie służy do mieszania zupy, no ale oczywiście można.

Jak się ma otwarte profile, grupy, znajomych i się pisze pod postami typu "public" to wyszukiwarka to wyłapie.
Zgłoś
Avatar
d................i 2014-02-01, 11:56
o ludzie, mam to od roku jak nie dłużej, no na prawdę nie macie czym się zajmować
Zgłoś
Avatar
SzTKPch 2014-02-01, 12:49
Z koleżanką wywiązała się kiedy taka rozmowa na fejs-zbuku.

K- wiesz co , chyba usunę fejsbuka .
Ja- czemu ?
K-a bo wszyscy , wszystko o mnie wiedzą i mnie to denerwuje
Ja- wiedzą tyle ile udostępnisz
K-a no faktycznie

no i nie usunęła haha , ludzie to mają chyba problem z myśleniem, ładują wszystko o sobie co się da na a później marudzą
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie