18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:26
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 11:38
Irlandia ubogacona palestyną
~Velture • 2024-06-09, 15:40
Cytat:

Dublin zaczął przyjmować „palestyńskich uchodźców” wysłanych przez Londyńskich żydów. Dlaczego zawsze są ludzie w wieku wojskowym? Gdzie są kobiety i dzieci? A dlaczego są w Europie, a nie w Egipcie? Żadne kraje muzułmańskie nie chcą własnych śmieci.



Zgłoś
Avatar
mattheo 2024-06-09, 18:16 8
juderaus napisał/a:

Pora zrozumieć, że to jest jakiś globalny plan. Nie wiem jeszcze do końca na czym on miałby polegać ale zauważam pewną zależność między beżowym gównem a lewackim ścierwem (czyt. spuścizną komunizmu).



zgadzam sie z Toba i juz Ci odpowiadam dlaczego ciagna ich do EU.
Wedlog mnie chodzi o destabilizacje krajow EU. Kto za tym stoi ? A no taki jeden jegomosc pejsaty Soros.
Zgłoś
Avatar
Mgmacius 2024-06-09, 18:26 3
Przecież to się dzieje od miesięcy. Co to za nowość? Namiotów w Dublinie jest od chuja, nigdy tyle nie było. Do tego ukraińska swołocz. A jak się kopniesz do hoteli z uchodźcami i innych miejsc (nie mogę wymienić nazwy) to dopiero zobaczysz. To trwa już parę lat i nareszcie ludzie się wkurwiaja.
Zgłoś
Avatar
420710247365 2024-06-09, 18:29 5
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Czyli istnieje inglisz bardziej paskudny niż britisz inglisz....



O, widzę że mamy tu filologa anglistę. Co to jest "britisz inglisz"? Która to z lokalnych odmian języka angielskiego używana na Wyspach Brytyjskich wydała ci się taka paskudna? Cockney? Estuary? Scouse? Geordie? Brummie? West Country? Black Country? Scots? Doric? A może nie spodobała ci się któraś z wersji bardziej eleganckich, RP, Queen's English albo wersja oxfordzka? Mógłbyś czymś uzasadnić swoją opinię?
I - co najważniejsze - jaką wersją języka angielskiego sam się posługujesz? Po wyższości wobec dialektów brytyjskich wnioskuję że mówisz z nienagannym akcentem transatlantyckim. Szacun. Mógłbyś nagrać próbkę i wrzucić tutaj żebyśmy mogli się czegoś od ciebie nauczyć?
Zgłoś
Avatar
Janko 2024-06-09, 18:38
Nie wiem czy to prawda ale tak mi teraz przyszło na myśl że ci rządzący celowo powodują zaognienia wojenne w krajach o różnej kulturze żeby ludzie uciekali Do Europy i na wpychali Europę tym właśnie gównem
Zgłoś
Avatar
KukiPL 2024-06-09, 18:51 6
Plan trzech wojen światowych. Jednym z punktów jest zalanie Europy brudasa i i mamy potem z nimi walczyć, bo się zbuntujemy
Zgłoś
Avatar
d-_-bE.Prigozhin61 2024-06-09, 19:04 1
Leesniczy napisał/a:

Pomijając, że ich do Europy nie powinno się wpuszczać, bo pożytku z nich żadnego i niech ich biorą kraje arabskie... to zawsze mnie ciekawi, co to za argument "Dlaczego zawsze są ludzie w wieku wojskowym?" ja też jestem w wieku wojskowym, a jakby na Polskę ktoś napadł, to bym zabrał rodzinę i spierdalał, bo nie będę walczył za Tusków, Kaczyńskich i idiotów z lewicy.



Chuja byś zrobił, a jakbyś marudził to by cię wzięli do rozminowywania
Zgłoś
Avatar
Pedator 2024-06-09, 19:39
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Czyli istnieje inglisz bardziej paskudny niż britisz inglisz....



Istnieje. Byłem tam rok czasu. Ni chuja nie idzie zrozumieć tych wieśniaków, zwłaszcza z południowego wybrzeża i górali. Pierdolą chuj wie po jakiemu.
Zgłoś
Avatar
ghostq89 2024-06-10, 0:46 4
juderaus napisał/a:

Pora zrozumieć, że to jest jakiś globalny plan. Nie wiem jeszcze do końca na czym on miałby polegać ale zauważam pewną zależność między beżowym gównem a lewackim ścierwem (czyt. spuścizną komunizmu).



Moim skromnym zdaniem ma to na celu zniszczyć tożsamość narodowa. Wystarczy spojrzeć na takie kraje jak niemcy lub holandie gdzie rodowici obywatele staja się mniejszością w swoim kraju. Jak zaczną się rozmnażać to po 2-3 pokoleniach ci ludzie będą w sejmach, policji dosłownie wszędzie, zmienią prawo, kulturę i tradycje na swoje bambusowe albo huj wie jakie.
Zgłoś
Avatar
riddick1773 2024-06-10, 2:20
420710247365 napisał/a:

O, widzę że mamy tu filologa anglistę. Co to jest "britisz inglisz"? Która to z lokalnych odmian języka angielskiego używana na Wyspach Brytyjskich wydała ci się taka paskudna? Cockney? Estuary? Scouse? Geordie? Brummie? West Country? Black Country? Scots? Doric? A może nie spodobała ci się któraś z wersji bardziej eleganckich, RP, Queen's English albo wersja oxfordzka? Mógłbyś czymś uzasadnić swoją opinię?
I - co najważniejsze - jaką wersją języka angielskiego sam się posługujesz? Po wyższości wobec dialektów brytyjskich wnioskuję że mówisz z nienagannym akcentem transatlantyckim. Szacun. Mógłbyś nagrać próbkę i wrzucić tutaj żebyśmy mogli się czegoś od ciebie nauczyć?



Mow za siebie, anglo- saski to anglosaski. Chciałeś zabłysnąć q pewno nawet or not to be nie potrafisz odmienić m. Takie sadisticowe cwaniaczki. Dziw ze to nie najlepszy komentarz bo zdecydowanie najgłupszy
Zgłoś
Avatar
bambinizm 2024-06-10, 3:18 1
Za tydzień będę w Dublinie u kuzyna i zobaczę to na własne oczy. Jak nie zapomnę, to sam coś nagram.
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2024-06-10, 8:13
Zlikwidować socjal albo zostawić socjal dla europejczyków, a do brudasów walić z ckma.
Zgłoś
Avatar
tryinHD 2024-06-10, 18:55
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Czyli istnieje inglisz bardziej paskudny niż britisz inglisz....



Tylko, ze ten koleś nie mówi w britisz englisz lol...

[ Dodano: 2024-06-10, 18:57 ]
@ruddie:

ruddie napisał/a:

Jak goście mają go rozumieć, jak pierdoli z takim akcentem?



Normalnie, ja rozumiem każde jego słowo.

[ Dodano: 2024-06-10, 19:00 ]
420710247365 napisał/a:

O, widzę że mamy tu filologa anglistę. Co to jest "britisz inglisz"? Która to z lokalnych odmian języka angielskiego używana na Wyspach Brytyjskich wydała ci się taka paskudna? Cockney? Estuary? Scouse? Geordie? Brummie? West Country? Black Country? Scots? Doric? A może nie spodobała ci się któraś z wersji bardziej eleganckich, RP, Queen's English albo wersja oxfordzka? Mógłbyś czymś uzasadnić swoją opinię?
I - co najważniejsze - jaką wersją języka angielskiego sam się posługujesz? Po wyższości wobec dialektów brytyjskich wnioskuję że mówisz z nienagannym akcentem transatlantyckim. Szacun. Mógłbyś nagrać próbkę i wrzucić tutaj żebyśmy mogli się czegoś od ciebie nauczyć?



Daj spokój, ziomek nie ma pojęcia. Ten koleś nie mówi nawet z akcentem britisz englisz, tylko całkiem innym
Zgłoś
Avatar
420710247365 2024-06-10, 19:55
tryinHD napisał/a:


Daj spokój, ziomek nie ma pojęcia. Ten koleś nie mówi nawet z akcentem britisz englisz, tylko całkiem innym



No tak. Koleś mówi z ciężkim irlandzkim akcentem, dlatego ziomek napisał że ma jeszcze gorszy akcent od brytyjskiego.
Osobiście jestem fanem akcentów irlandzkich i szkockich, jakieś bardziej melodyjne mi się wydają się od tych z Anglii.
Zgłoś
Avatar
BigLebovsky 2024-06-10, 20:21
Leesniczy napisał/a:

Pomijając, że ich do Europy nie powinno się wpuszczać, bo pożytku z nich żadnego i niech ich biorą kraje arabskie... to zawsze mnie ciekawi, co to za argument "Dlaczego zawsze są ludzie w wieku wojskowym?" ja też jestem w wieku wojskowym, a jakby na Polskę ktoś napadł, to bym zabrał rodzinę i spierdalał, bo nie będę walczył za Tusków, Kaczyńskich i idiotów z lewicy.



No to masz się czym chwalić po chuju fest! A tfu! Plwam na cię! Spierdalał byś bo co? Jesteś synem kurwy i ojca cygana że masz w dupie ojczyznę?! To zacznij już pisać komentarze tutaj po niemiecku, francusku czy może ruSSku. I nie pierdol o tuskach czy kaczyńskich (specjalnie z małej litery). Czy ty kurwa myślisz że Mościski, Sławoj-Składkowski lub Beck byli lepsi?! (no może trochę byli) A kupa ludzi która się wtedy biła o to żebyś mógł te wysrywy teraz pisać po polsku ginęła nie za tych czy tamtych polityków. Za ocalenie narodu. No ale z takich rodziców.... No nie zrozumiesz,nie zrozumiesz....
Zgłoś
Avatar
tryinHD 2024-06-10, 20:23 1
420710247365 napisał/a:

No tak. Koleś mówi z ciężkim irlandzkim akcentem, dlatego ziomek napisał że ma jeszcze gorszy akcent od brytyjskiego.
Osobiście jestem fanem akcentów irlandzkich i szkockich, jakieś bardziej melodyjne mi się wydają się od tych z Anglii.



Irlandia ma tez wiele różnych akcentów. Całkiem inny akcent jest w Dublinie, a inny w Cork, a inny w Limerick.
Koleś z filmiku mówi z akcentem z Dublina, prawdopodobnie z tak zwanego inner city. Bo w samym Dublinie też są różne akcenty, inny jest na południu miasta, a inny na północy. Mieszkam tu 25 lat, pozdro

[ Dodano 2024-06-10, 20:25 ]
420710247365 napisał/a:

No tak. Koleś mówi z ciężkim irlandzkim akcentem, dlatego ziomek napisał że ma jeszcze gorszy akcent od brytyjskiego.
Osobiście jestem fanem akcentów irlandzkich i szkockich, jakieś bardziej melodyjne mi się wydają się od tych z Anglii.



Jak ktoś jest zainteresowany, to np. z takim samym akcentem jak koleś z filmiku mówi gwiazdor mma Conor McGregor. On pochodzi właśnie z Dublina z inner city.
Zgłoś