18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (8) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
Irlandia ubogacona palestyną
~Velture • 2024-06-09, 15:40
Cytat:

Dublin zaczął przyjmować „palestyńskich uchodźców” wysłanych przez Londyńskich żydów. Dlaczego zawsze są ludzie w wieku wojskowym? Gdzie są kobiety i dzieci? A dlaczego są w Europie, a nie w Egipcie? Żadne kraje muzułmańskie nie chcą własnych śmieci.



Zgłoś
Avatar
Kriski 2024-06-09, 15:54 13
Gość nie powinien się martwić że ci młodzieńcy nie mówią po angielsku, powinien się martwić czy mu mieszkania nie zajmą.
Zgłoś
Avatar
Leesniczy 2024-06-09, 16:19 12
Pomijając, że ich do Europy nie powinno się wpuszczać, bo pożytku z nich żadnego i niech ich biorą kraje arabskie... to zawsze mnie ciekawi, co to za argument "Dlaczego zawsze są ludzie w wieku wojskowym?" ja też jestem w wieku wojskowym, a jakby na Polskę ktoś napadł, to bym zabrał rodzinę i spierdalał, bo nie będę walczył za Tusków, Kaczyńskich i idiotów z lewicy.
Zgłoś
Avatar
juderaus 2024-06-09, 16:26 37
Leesniczy napisał/a:

Pomijając, że ich do Europy nie powinno się wpuszczać, bo pożytku z nich żadnego i niech ich biorą kraje arabskie... to zawsze mnie ciekawi, co to za argument "Dlaczego zawsze są ludzie w wieku wojskowym?" ja też jestem w wieku wojskowym, a jakby na Polskę ktoś napadł, to bym zabrał rodzinę i spierdalał, bo nie będę walczył za Tusków, Kaczyńskich i idiotów z lewicy.



Pora zrozumieć, że to jest jakiś globalny plan. Nie wiem jeszcze do końca na czym on miałby polegać ale zauważam pewną zależność między beżowym gównem a lewackim ścierwem (czyt. spuścizną komunizmu).
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-06-09, 16:39 23
Leesniczy napisał/a:

Pomijając, że ich do Europy nie powinno się wpuszczać, bo pożytku z nich żadnego i niech ich biorą kraje arabskie... to zawsze mnie ciekawi, co to za argument "Dlaczego zawsze są ludzie w wieku wojskowym?" ja też jestem w wieku wojskowym, a jakby na Polskę ktoś napadł, to bym zabrał rodzinę i spierdalał, bo nie będę walczył za Tusków, Kaczyńskich i idiotów z lewicy.



Gdzie widzisz rodziny tych mężczyzn w wieku poborowym?
Przecież to same chłopy kurwa bez bab i dzieci. To inwazja a nie ucieczka przed wojną.

Tak samo mówię o ciapatych importowanych przez żymian i tak samo będe mówić o upadlinie w wieku poborowym co same chłopy bez rodzin spierdalają. W sumie nawet nie spierdalają tylko korzystają, ze mogą na legalu po darmowy socjal do lepszego kraju wpierdolić się.
Imigranci ekonomiczni.
Zgłoś
Avatar
Kriski 2024-06-09, 16:43 1
juderaus napisał/a:

Pora zrozumieć, że to jest jakiś globalny plan. Nie wiem jeszcze do końca na czym on miałby polegać ale zauważam pewną zależność między beżowym gównem a lewackim ścierwem (czyt. spuścizną komunizmu).



Jedyne co mi do głowy przychodzi, to urozmaicenie puli genowej. Mając na uwadze, że fekalnoskórzy są jak króliki to może jest jakiś plan ratunkowy dla starzenia się euro populacji.
Chyba że to jakaś długoplanowa akcja destabilizacji europy.
Zgłoś
Avatar
rakaniczo 2024-06-09, 16:45
Kriski napisał/a:

Gość nie powinien się martwić że ci młodzieńcy nie mówią po angielsku, powinien się martwić czy mu mieszkania nie zajmą.



Sam autor też po angielsku nie mówił.
Zgłoś
Avatar
juderaus 2024-06-09, 17:01
rakaniczo napisał/a:

Sam autor też po angielsku nie mówił.



A po jakiemu w/g Ciebie?
Zgłoś
Avatar
Kriski 2024-06-09, 17:15 1
rakaniczo napisał/a:

Sam autor też po angielsku nie mówił.



Typowy miejscowy dialekt.
Zgłoś
Avatar
DetoxPL 2024-06-09, 17:41 6
A kobiety i dzieci walczą 😂
Zgłoś
Avatar
ruddie 2024-06-09, 17:42 2
Jak goście mają go rozumieć, jak pierdoli z takim akcentem?
Zgłoś
Avatar
mahlanHlapan 2024-06-09, 17:58 3
europa umiera a judensy klaszcza, pozdro dla kumaterii

[ Dodano: 2024-06-09, 17:59 ]
edit, lol to irl, cuz, swiat umiera a judensy klaszcza 🤣
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2024-06-09, 18:01 1
Czyli istnieje inglisz bardziej paskudny niż britisz inglisz....
Zgłoś
Avatar
Leesniczy 2024-06-09, 18:15 1
Velture napisał/a:

Gdzie widzisz rodziny tych mężczyzn w wieku poborowym?



Czy razem z nogą zabrali Ci mózg? Przecież jasno napisałem, że pomijam śniadych "Pomijając, że ich do Europy nie powinno się wpuszczać, bo pożytku z nich żadnego i niech ich biorą kraje arabskie."

Samo ich ciągnięcie do europy jest oczywiste, u siebie gówno zbudowali, to ciągną do lepiej rozwiniętego kraju, zaś wprowadzą tu swoje kozojebcze prawa i historia zatoczy koło, bo ludzie o niskim IQ mają problem ze związkiem przyczynowo-skutkowym.

Samo ich ściąganie do unii też jest oczywiste, tak samo jak oczywiste jest ściąganie imigrantów do stanów. Żeby konkurować gospodarczo trzeba mieć zasoby ludzkie, które wypracują wzrosty gospodarki. Z dzietnością białych kobiet, to można co najwyżej wypracować ściąganie smoluchów do krajów zachodnich.
Zgłoś
Avatar
konrad_n 2024-06-09, 18:16 1
Mam nadzieję że Europa się w koncu obudzi.
Zgłoś