18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (14) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:43
Irlandia ubogacona palestyną
~Velture • 2024-06-09, 15:40
Cytat:

Dublin zaczął przyjmować „palestyńskich uchodźców” wysłanych przez Londyńskich żydów. Dlaczego zawsze są ludzie w wieku wojskowym? Gdzie są kobiety i dzieci? A dlaczego są w Europie, a nie w Egipcie? Żadne kraje muzułmańskie nie chcą własnych śmieci.



Zgłoś
Avatar
Leesniczy 2024-06-10, 20:47 1
BigLebovsky napisał/a:

No to masz się czym chwalić po chuju fest! A tfu! Plwam na cię! Spierdalał byś bo co? Jesteś synem kurwy i ojca cygana że masz w dupie ojczyznę?! To zacznij już pisać komentarze tutaj po niemiecku, francusku czy może ruSSku. I nie pierdol o tuskach czy kaczyńskich (specjalnie z małej litery). Czy ty kurwa myślisz że Mościski, Sławoj-Składkowski lub Beck byli lepsi?! (no może trochę byli) A kupa ludzi która się wtedy biła o to żebyś mógł te wysrywy teraz pisać po polsku ginęła nie za tych czy tamtych polityków. Za ocalenie narodu. No ale z takich rodziców.... No nie zrozumiesz,nie zrozumiesz....



No, dla ludzi, którzy gówno osiągnęli, tak jak Ty, wojna to jedyna sytuacja, w której mogą się pokazać z "dobrej" strony i urozmaicić swoje smutne jak pizda życie Twoim celem istnienia jest zginąć za kawałek ziemi, której zarządcy jebią Cię na każdym kroku i nie widać perspektywy zmiany. Gratuluję.

Ja już lecę zginąć, żeby mnie jebali w drugim progu podatkowym aż miło oddając moje pieniądze na karyny, dżesiki i brajanków. Ginąć, to można za swoich bliskich.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-06-10, 21:07
juderaus napisał/a:

Pora zrozumieć, że to jest jakiś globalny plan. Nie wiem jeszcze do końca na czym on miałby polegać ale zauważam pewną zależność między beżowym gównem a lewackim ścierwem (czyt. spuścizną komunizmu).



Podpowiadam:

Zgłoś
Avatar
BigLebovsky 2024-06-10, 21:48
Leesniczy napisał/a:

No, dla ludzi, którzy gówno osiągnęli, tak jak Ty, wojna to jedyna sytuacja, w której mogą się pokazać z "dobrej" strony i urozmaicić swoje smutne jak pizda życie Twoim celem istnienia jest zginąć za kawałek ziemi, której zarządcy jebią Cię na każdym kroku i nie widać perspektywy zmiany. Gratuluję.
Ja już lecę zginąć, żeby mnie jebali w drugim progu podatkowym aż miło oddając moje pieniądze na karyny, dżesiki i brajanków. Ginąć, to można za swoich bliskich.



Udajesz że wiesz kim jestem wynarodowiony skurwysynu. Uważaj żeby ci tych bliskich nie ubogacili kulturowo panowie tak szanujący ojczyznę jak ty -lewacka szmato.
Zgłoś
Avatar
Leesniczy 2024-06-10, 21:52 1
BigLebovsky napisał/a:

Udajesz że wiesz kim jestem wynarodowiony skurwysynu. Uważaj żeby ci tych bliskich nie ubogacili kulturowo panowie tak szanujący ojczyznę jak ty -lewacka szmato.



Dedukuję i to najwyraźniej trafnie a Ty dalej obrażaj, bo to jedyna broń takiego lewackiego karalucha jak Ty.
Zgłoś
Avatar
longlong7 2024-06-11, 12:25 2
juderaus napisał/a:

Pora zrozumieć, że to jest jakiś globalny plan. Nie wiem jeszcze do końca na czym on miałby polegać ale zauważam pewną zależność między beżowym gównem a lewackim ścierwem (czyt. spuścizną komunizmu).



już tłumacze, żydzi.

tak, ich władza nad światem jest już tak daleko że to prawie nie do powstrzymania, mają banki mają rządy władza totalna, nawet dziennie zabijają tysiące Palestyńczyków i nic z tym nic nie robi, mistrzowie fałszywej flagi.
Ale jest jedna rzecz która staje im kamieniem w gardle, BIAŁY CZŁOWIEK, jego nie da się pokonać metodami jakie znają, ani żadną wojną i rakietami, mogą władać światem ale biały się nie poddaje a nawet może się odwinąć i przypierdolić jak niespełniony Akwarelista naście lat temu, ale białego człowieka można inaczej zlikwidować ze świata, on sam na to pozwoli ciut nieświadomie, zostanie oszukany i zbałamucony, białego zabija się od środka, nie rakietami, najpierw rozbija się rodziny, demoralizuje społeczeństwa, z ich córek robi się kurwy, polaryzuje politycznie, rozbija jedność tak żeby brat walczył z bratem a nie z wrogiem, ogłupia i ogranicza rozwój (patrz szkoły), ogranicza się rozwój (zielone łady) ogranicza się wolność (cowidy i eksperymenty z lockdownami) pierze się mózgi od kołyski pokazując filmy udawadniające siłę tylko jednej słusznej strony (bo inne kraje są BE) no i ubogadza kulturowo żeby mieszać krew (córki kurwy o których mówiłem wcześniej, zobacz sobie nowoczesne reklamy, tam niema biały ojciec biała matka tylko kurwa samiec zawsze czarny) oczywiście ubogadzenie z czasem prowadzi do następnych polaryzacji i wojen ale wewnątrz kraju,. jesteśmy trzymani jak w zagrodznie i pracujemy na pana żyda (wypłacanie emerytury zydom nawet jak nie mieszkają w polsce) w śród nich jest podstawowe przykazanie, jeśli masz okazje wykorzystać goja, to grzechem jest niewykorzystanie go. tak że stoimy na końcu naszej białej cywilizacji, cywilizacji wznoszenia budynków budowania miast, nadchodzi cywilizacja domków z gówna i pełnej kontroli nad człowiekiem, białego już niema nikt się nie postawi, oto słowo Pańskie.
Zgłoś
Avatar
Grzechu77 2024-06-11, 20:57 1
@Leesniczy: spierdalać ok tylko gdzie? WyjedziesZ i sam zostaniesz migrantem i tak cię potraktują. Jak już trzeba będzie się napierdalać to najlepiej na własnym podwórku, ja zostaję
.
Zgłoś
Avatar
dracov6664 2024-06-11, 22:37
Wiem że przepisy między krajami UE są takie że powinni wrócić do kraju z którego przybyli ale UK już nie jest w UE.
Zgłoś
Avatar
Old.Mc.Boner 2024-06-12, 21:03
juderaus napisał/a:

Pora zrozumieć, że to jest jakiś globalny plan. Nie wiem jeszcze do końca na czym on miałby polegać ale zauważam pewną zależność między beżowym gównem a lewackim ścierwem (czyt. spuścizną komunizmu).



Podbijasz kraj podbijając jego kobiety. Dużo bym się rozpisywał ale zróbmy krótko. Ściągamy czarnego syfu, baby czują się zagrożone gdyż niszczony jest wzór rodziny i męskości, mamy kółtnię płci, czorny syf zaczyna atakować baby, baby proszą o pomoc rządu a on przychodzi z rozwiązaniem. Obiecujemy deportację ale już wymknęła się spod kontroli. Można instalować kamery które pod płaszczem śledzenia złych elementów monitprują społeczeństwo. Coś jak w chinach
Zgłoś
Avatar
elkoguto 2024-06-14, 0:43
Będzie mnóstwo materiałów na Sadistic za sprawą psychopatycznych elit które dążą do tego byśmy pozabijali się:
Zgłoś
Avatar
gonzor 2024-06-16, 14:02
USA, Chinom, Rosji ZALEŻY na słabej Europie.
Efekty widać...
Zgłoś