18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 36 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 52 minuty temu
Avatar
gupichuj 2012-01-28, 22:45 1
Zatrzymałem sobie na chwile odruchowo żeby się wyśmiali.
Zgłoś
Avatar
xgregor 2012-01-28, 23:10 5
Ale Wy kurwa jesteście!!! 6zl/h dziewczyna dostaje i jeszcze se podśmiechujki robią ... zadzwoń do jakiejś partii politycznej i wrzucaj filmik wtedy będzie śmiesznie .
Bo mi tej dziewczyny szkoda bo na bank ma internet i słyszała ivone a i tak musiała mówić firmowe kruczki bo ją kurwa zwolnią
Zgłoś
Avatar
Pilot_Tupolewa 2012-01-28, 23:35
To jest tak prawdziwe jak obietnice polityków!
Pewnie t laska siedziała w pokoju obok.
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2012-01-29, 0:02
-12.. 626..
-"KURWA, gdzie ta 2?!"
Zgłoś
Avatar
LICH0 2012-01-29, 0:14
Prześmieszne kurwa....
Zgłoś
Avatar
mp_toujane 2012-01-29, 0:29 1
kurwa zapowietrzylem sie ze smiechu...
przez te wszystkie chujowe przerobki na yt ivona mi zbrzydla ale to mnie rozjebalo na łopaty
Zgłoś
Avatar
t................x 2012-01-29, 0:38
xgregor napisał/a:

Ale Wy kurwa jesteście!!! 6zl/h dziewczyna dostaje i jeszcze se podśmiechujki robią ... zadzwoń do jakiejś partii politycznej i wrzucaj filmik wtedy będzie śmiesznie .
Bo mi tej dziewczyny szkoda bo na bank ma internet i słyszała ivone a i tak musiała mówić firmowe kruczki bo ją kurwa zwolnią



Zachowała zimną krew

Właściwie to jest sobota wieczór wiec większość tutaj to nerdowskie cioty więc zapewne temu taka podnieta tą ivoną. (wiem sam na siebie bat kręce)
Jak sie da to skasujcie ten filmik bo tak zajechało pedalstwem ze boje sie tyłem odwrócić od komputera
Zgłoś
Avatar
mp_toujane 2012-01-29, 2:13 2
tihomax napisał/a:



Zachowała zimną krew

Właściwie to jest sobota wieczór wiec większość tutaj to nerdowskie cioty więc zapewne temu taka podnieta tą ivoną. (wiem sam na siebie bat kręce)
Jak sie da to skasujcie ten filmik bo tak zajechało pedalstwem ze boje sie tyłem odwrócić od komputera



tak gościu. wiec wg ciebie ten kto co sobote jezdzi zachlac pizde albo sie najarac, jest wartosciowym czlowiekem a ten kto siedzi w weekeend w domu jest ciota.
idz za mnie jutro na wyklady od rana, a w poniedzialek do roboty zeby zarobic na kurewsko drogie paliwo to chetnie pojde sie najebac, i to jeszcze zaraz
Zgłoś
Avatar
ttt666 2012-01-29, 2:39
co w tym smiesznego? nie wiem
zastanawia mnie ilosc komentarzy jakie to super (wtf)

chyba ferie sie zaczely.....
Zgłoś
Avatar
tomkararek 2012-01-29, 7:22
akademicka 2 dom studeta Radom pozdrawia warcholy pierdolone mutatnty a dokladny adres to chrobrego baranie jeaby nawet niewiesz gdzie mieszkasz
Zgłoś
Avatar
kokoszka 2012-01-29, 10:09
tylko czemu ta dziewica tak chichrocze że czasami nic nie słychać tylko jak rży debil
Zgłoś
Avatar
mp_toujane 2012-01-29, 10:23
@b3mol
o kruwa kasanowa sie znalazl
pewnie dzien w dizen ruchasz inna dziewcyzne
bahhaheha
Zgłoś
Avatar
jezus_jakub 2012-01-29, 11:55
mam nadzieje, ze napluli jebanym studenciakom z poczuciem humoru prosto z politechniki
Zgłoś
Avatar
booyakasha 2012-01-29, 12:47
Oskarek napisał/a:

"już się nie mogę doczekać"



kamerzysto wypierdalaj.
Zgłoś
Avatar
TwardyHardy 2012-01-29, 13:52
Iwonka się popisała jest browar ;D
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie