18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 47 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Ja chcę z moim mężem!
k................s • 2017-11-11, 22:42
Siadaj kurwo!



ukryta treść

Prawie 50 protestujących przeciwko rasistowskim hasłom Marszu Niepodległości zostało usuniętych z jego trasy przez policję. Teraz Biuro Kontroli KGP sprawdzi, czy jeden z policjantów użył wobec zatrzymanej wulgaryzmu.
Około godz. 14 m.in. osoby z organizacji Obywatele RP próbowały blokować trasę Marszu Niepodległości. Policja podaje, że organizator zawnioskował do niej o interwencję w tej sprawie. Gdy protestujący nie opuścili miejsca na żądanie policji, zostali usunięci siłą i zatrzymani. 45 osób zabrano na komisariat. Dwóm postawiono zarzut za "nawoływanie do nienawiści" za... antyfaszystowski baner.



Zgłoś
Avatar
kokos_123 2017-11-12, 12:53 1
normalnie prawie jak scena z pociągiem z life is beautiful 1997.
Zgłoś
Avatar
SaveTheTrees 2017-11-12, 13:29 4
Abraxus,
(Pewnie troll, ale chuj tam)
Nie, idioto. Legalny marsz dla uczczenia święta narodowego, na którym nie odpierdalają się pogrzane akcje to nie musi być faszyzm. Za to te ,,antify" pokazały piękny przykład faszyzmu ze swojej strony - ,,Ktoś śmiał zamanifestować pogląd nie do końca zgodny z naszym?! Nie ma prawa! Zatrzymać marsz!"
Zgłoś
Avatar
sezamkowyRozpierdol 2017-11-12, 13:48 2
SaveTheTrees napisał/a:

Legalny marsz dla uczczenia święta narodowego, na którym nie odpierdalają się pogrzane akcje to nie musi być faszyzm.



Za 6 lat (stawiam na 2 kadencje lewicowych socjalistów z pisu) jak Polakeny przy urnach zamienią pobożnych socjalistów z PiSu na niepobożnych socjalistów z PO/N. znów się zaczną huczne imprezy i rozróby
Póki co narodowcy są potulni i mili, bo są lewakami i popierają lewicowych pobożnych socjalistów z PiSu, szajka z ruchu narodowego ma gospodarcze socjalistyczne odchyły - czyli lewicowe
Zgłoś
Avatar
thcthc 2017-11-12, 15:05
no i pieknie, jazda z lewackim scierwem
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2017-11-12, 15:30 2
śmiać mi się chce jak skrajne lewaki i prawicowcy się ścinają a tak naprawdę obydwie te grupy to jest śmieć, który trzeba wyrzucić.
Zgłoś
Avatar
zulugula 2017-11-12, 16:16 3
Nie "siadaj kurwo!", tylko "siadaj Kulson" miał powiedzieć podczas wczorajszego Marszu Niepodległości jeden z funkcjonariuszy policji - poinformowano na oficjalnym profilu policji na Twitterze. „Zamiast wsłuchać się, niektórzy słyszą to, co chcą usłyszeć”
Zgłoś
Avatar
k................s 2017-11-12, 17:19 1
zulugula napisał/a:

Nie "siadaj kurwo!", tylko "siadaj Kulson" miał powiedzieć podczas wczorajszego Marszu Niepodległości jeden z funkcjonariuszy policji - poinformowano na oficjalnym profilu policji na Twitterze. „Zamiast wsłuchać się, niektórzy słyszą to, co chcą usłyszeć”



Całego zamieszania narobił Zbigniew Hołdys, który zamieścił ten film na FB i na twitterze
Muzyk bez słuchu
Zgłoś
Avatar
BrianGriffin 2017-11-12, 17:35 3
Profesjonalnie wytłumaczył polaczkowi pozycję na świecie.
Dla Policji zawsze piwo za gnębienie plebsu. Żebyście wiedzieli gdzie wasze miejsce
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2017-11-12, 18:19
Abraxus napisał/a:


Ja też nienawidzę faszystow a bolszewików nienawidzę tak samo więc to że Ktoś nienawidzi faszystów nie oznacza że propaguje komunizm.
Więc twoim zdaniem faszyści są ok bo zabili mniej ludzi niż bolszewicy?



Jednych i drugich tak samo nie cierpię. Tym niemniej dzisiejsze hivy z antify są bardziej faszystowskie niż sami faszyści, a się wybielają
Zgłoś
Avatar
zeus6 2017-11-12, 18:33 2
Kulson mać niesamowite!
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-11-12, 19:00 4
SaveTheTrees napisał/a:

Abraxus,
(Pewnie troll, ale chuj tam)
Nie, idioto. Legalny marsz dla uczczenia święta narodowego, na którym nie odpierdalają się pogrzane akcje to nie musi być faszyzm. Za to te ,,antify" pokazały piękny przykład faszyzmu ze swojej strony - ,,Ktoś śmiał zamanifestować pogląd nie do końca zgodny z naszym?! Nie ma prawa! Zatrzymać marsz!"


Jak się nie odpierdalają? Chyba, że oglądaliśmy inne marsze?
Już samo hasło marszu to jest kurwa kpina "my chcemy boga". Żenada. Ja go np. nie chce bo nie wierzę w baśnie.
A rasistowskie okrzyki i transparenty? to nie jest pogrzana akcja?
Ludzie, którzy zaprotestowali przeciwko naziolom zostali zatrzymani przez policję. Za protesty aresztuje się jeszcze tylko w takich enklawach wolności jak Białoruś i Rosja. Dołączyliśmy do nich w standardach demokracji.
Także marsz jak zwykle był żałosny.

I jeszcze policjant co krzyczy do baby siadaj kurwa. Policjanci dostali po 200 zł podwyżki od Mariusza i za to są gotowi zajebać człowieka.
Śmiecie bez honoru.
Zgłoś
Avatar
e................s 2017-11-12, 19:16
lewicowe rozpierdole,tebeesy, abraksusy, inne ciotki piszą,
więc
też coś napiszę
naprawdę prostackiego bo wtedy rozumieją,

jebać lewackie trolle
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-11-12, 19:46 3
Człowieku ja nienawidzę socjalo lewusów z PIS. Więc jak mam być lewakiem?
Ty jesteś kurwa lewakiem bo kochasz pisidzielców.
Zgłoś
Avatar
SamaPrawda 2017-11-12, 20:24
Tak jak pisałem wcześniej tylko post został usunięty. Zostało powiedziane "siadaj Kulson"a nie "siadaj kurwo" raczej to słychać a ta nagonka na proniemieckich stronach nie mieli do czego się przyczepić jedynie nazywali patriotów faszystami [chyba stalin coś mówił aby nazywać patriotów faszystami] a teraz zrobili sobie newsa opartego na kłamstwie. A inne strony jak i ta powielają to gówno.
Zgłoś
Avatar
k................s 2017-11-12, 20:25
Abraxus napisał/a:

Człowieku ja nienawidzę socjalo lewusów z PIS. Więc jak mam być lewakiem?
Ty jesteś kurwa lewakiem bo kochasz pisidzielców.



Lewactwo ma różne oblicza.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie