18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 45 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
H................h 2014-10-12, 22:37 2
A ja mam mortgage i mam wszystkich w dupie
Zgłoś
Avatar
gaijin 2014-10-12, 22:50 101
W pierwszej chwili pomyślałem, że brakuje Żyda, ale Żyd im przecież wynajmuje.
Zgłoś
Avatar
o................i 2014-10-13, 0:16 1
widzę, że na kacu też w formie
Zgłoś
Avatar
N527 2014-10-13, 0:21 2
Mieszkanie z 4 Pakistanczykami jest zajebiste, mieszkałem z 4, nauczylem ich pic.

Pierwsze co sie nauczyli po polsku to " O kuvaaaa" rano.

"Można pić bo Allah nie widzi"

Zgłoś
Avatar
escimo 2014-10-13, 0:35 1
BongMan: Piękne wspomnienia z pracy na wygnaniowie! Czekam na kolejne i użalanie się jak PL jest źle.

Zgłoś
Avatar
santaxl 2014-10-13, 1:00 1
nie rozumiem
Zgłoś
Avatar
Rax 2014-10-13, 1:17 7
@up jak zlapiesz tyle krabow co bongi... to i tak nie zrozumiesz
Zgłoś
Avatar
filazaf 2014-10-13, 1:19 40
Bo nie mieszkasz za granicą.
Taki cygan nie okrada swoich, Murzyn ciekawe fanty przynosi, Hindusi są usłużni, a Pakole całkiem kulturalni jak się ich pozna.
A polak dupe Ci obrobi, okradnie, wyśmieje i bedzie się cieszył z Twojego nieszczęścia.
4 lata w Szkocji, wiec coś tam wiem.
Zgłoś
Avatar
P................i 2014-10-13, 2:05 7
A ja podejde od strony socjologicznej. Polak za granica to moze byc wroclawiak, poznaniak i krakus itd.
Bylem w niemczech. Mieszkalem z ludzmi z mojego miasta nie znalem ich wczesniej. Wszystko ok. Ten sam jezyk, te same zarty. Podobne maniery.

W norwegii z ludzmi z poznania i slaska to mialem taka kose ze ja pierdole.
Narodowosc nie ma tu nic do rzeczy w tym momencie tylko mikroroznice w zachowaniu, sposobie mowinia, sposobie podejscia do pieniedzy i inny sfer w zyciu,
I tym bardziej zart bongmqna jest chujowy dla mnie bo opluwa Polakow w jednostronny i tendencyjny sposob

Ale jak litwini podskoczyli kiedys w norwie do polaka to podwineli ogon jak zobaczyli ze murem za nim sie ustawilismy (mieszkalismy w obskurwialym hoteliku pracowniczym)
Zgłoś
Avatar
q................5 2014-10-13, 2:23 3
No to chuja zrozumiałeś i najważniejsze dla ciebie, że litwińce się przestraszyli podobno. Właśnie takich ludzi jak ty trzeba się wystrzegać na obczyźnie. No i nie wyjeżdżaj z socjologią skoro ty nawet nie opanowałeś podstaw języka polskiego.
Zgłoś
Avatar
Kaddafi 2014-10-13, 2:26 5
"A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany, było się uczyć matole jebany"
Zgłoś
Avatar
q................5 2014-10-13, 2:50
"Nie chciało się nosić teczki to się teraz dźwiga beczki". Z tym, że akurat jeśli chodzi o Polskę to całkiem nieaktualne. Mamy przerost formy nad treścią, mnóstwo ludzi z "wyższym" wykształceniem. Nienadających się do żadnej pracy, bez fachu konkretnego, zaliczane dla papierka. A cała idea ukończenia studiów to to, żeby dostać ciepłą posadkę za komputerkiem i coś czasem poklepać w klawisze.
Zgłoś
Avatar
snksnake 2014-10-13, 2:51 2
Na polnocy londynu polaczki (wybaczcie termin, ale inaczej ich nazwac nie mozna) atakuja polakow zeby ich opierdolic z kasy, albo przez brak rozrywki. Bo nie jest z ich dzielni, a oni kazdego znaja. murzynow, ciapakow i angoli sie boja przez bariere jezykowa (nie mowia po angielsku) i przez to, ze po prostu latwo im sie zjednoczyc. W londynie polak polaka sprzeda i jeszcze bedzie sie tym chwalil przed kolegami, ktorych pozniej tez sprzeda. A polaczki beda cieszyc przed takim ryje, bo przeciez taki fajny z niego kozak.
Zgłoś
Avatar
q................5 2014-10-13, 2:56
Sad but truth.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie