18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
Hereticus 2015-06-22, 23:06 20
Ja pierdole, tytoń przepuszczony przez jacuzzi...
Zgłoś
Avatar
smoluchy 2015-06-22, 23:22 2
No i super. Ale po chuj?
Zgłoś
Avatar
Krzysiek14199 2015-06-22, 23:24
Jak przepuszczony przez wodę to pewnie idealnie czysty zapach,podobnie robi się z bimbrownią w akwarium dla uzyskania czystego CO2.
Zgłoś
Avatar
Ęriko De Skuczas Palabras 2015-06-22, 23:41 53
Patrze na to i myślę sobie: ile hajsu trzeba mieć, żeby zorganizować coś takiego, albo taką hasz komorę, jaką już kilka razy wrzucaliście na filmikach. Jakie to marnotrawstwo marihuaniny... Ale potem następna myśl w kolejce: Przecież to jest, kurwa, roślina. Gdybyśmy żyli w normalnym kraju z normalnym prawem, to mógłbym tym w piecu palić i nie byłoby to marnotrawstwo. Mam nadzieję, że doczekam kiedyś czasów, w których prawo przestania zabraniać masy rzeczy, i kiedy człowiek wreszcie będzie wolny.
Zgłoś
Avatar
Hereticus 2015-06-22, 23:51 6
@up

Zacznijmy od tego, że tytoń nie jest wcale taki drogi, marihuany tam nie było. Jedynie zorganizowanie jacuzzi mogło ich trochę kosztować.
Zgłoś
Avatar
Alex_De_Large 2015-06-23, 8:58 2
Od wstrzykiwania marihuaniny przez wodę zmieniasz się w Urbana!!!!
Zgłoś
Avatar
issenpl 2015-06-23, 9:01
Marnacja marchany..
Zgłoś
Avatar
Pawelek92 2015-06-23, 9:03 1
po co oni nagrywali, że kręcą z tytoniu szlugi? mogli by chociaż udawać że się upierdolili jak co niektórzy mistrzowie koloryzacji
Zgłoś
Avatar
Rysiek Lubicz 2015-06-23, 9:33
W bletkach na pewno był mocarz albo cząstka boga albo inne dopsy
Zgłoś
Avatar
eMCeONe 2015-06-23, 10:11
Więcej tytexu to tylko na palarni szkolnej widziałem...
Zgłoś
Avatar
filipczax_ck 2015-06-23, 10:19 4
dwie kąpiele i wychodzisz z rakiem
Zgłoś
Avatar
MarsElite 2015-06-23, 10:48
okrutnyCham napisał/a:

Jacuzzi pełną parą.. tylko co oni tam wjebali do tych bletek


Palę to w Niemczech i podobno to jest jakiś syntetyk... w ogóle nie pachnie ziołem. Wydaje mi się że to zwykły tytoń czymś nasączony.

Nieźle trzepie szczególnie z żarówki.
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2015-06-23, 14:39
@Ęriko De Skuczas Palabras: To lewicowe poglądy, anarchistyczne. Tyle piw na "prawicowym" portalu???
A propos ganji - samosiejki nie da się palić.
Wiem gdzie w Warszawie można znaleźć (100m obok jest komenda ) ale co z tego jak to wielkie gówno.
Zerwałem kwiaty w odpowiednim momencie, blanciocha skręciłem i tylko lekko poczułem.
Łeb napie*dala tylko po tym, nie polecam.
Zgłoś
Avatar
sars123 2015-06-23, 15:31 1
Ęriko De Skuczas Palabras napisał/a:

Patrze na to i myślę sobie: ile hajsu trzeba mieć, żeby zorganizować coś takiego, albo taką hasz komorę, jaką już kilka razy wrzucaliście na filmikach. Jakie to marnotrawstwo marihuaniny... Ale potem następna myśl w kolejce: Przecież to jest, kurwa, roślina. Gdybyśmy żyli w normalnym kraju z normalnym prawem, to mógłbym tym w piecu palić i nie byłoby to marnotrawstwo. Mam nadzieję, że doczekam kiedyś czasów, w których prawo przestania zabraniać masy rzeczy, i kiedy człowiek wreszcie będzie wolny.



Hehe, słowo marnotrawstwo nabiera nowego znaczenia
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie