18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
W sposób zgodny z regulaminem nie da się tego opisać, sami przeczytajcie:
"Katolickie mordy na spotkaniu z Januszem Palikotem
Lider Ruchu Palikota objeżdża kraj. Odwiedził Siedlce. Czekała go konfrontacja z katolickimi mordami. Ten brutalny epitet pasuje idealnie. Katolickie, prymitywne, powykręcane, pieniące się gęby. Ludzie bez jakiejkolwiek kultury osobistej, wiedzy czy inteligencji. Niczym podludzie, bez godności i szacunku wobec siebie i innych. Przerywanie przemówienia, zakłócanie, pokrzykiwania, wyzwiska. Kiedy Janusz Palikot argumentował konieczność federalizacji UE, zabłysnął "polski macho" (brzuch, sandały w pakiecie ze skarpetkami po kolana, wąsy), wydając z siebie okrzyk "Polska dla Polaków". Kobieta w średnim wieku, zbliżając się niebezpiecznie blisko do polityka (wychowani ludzie zachowują odpowiedni dystans) i wymachując palcem krzyczała "Alkoholiku" i zarzekała się, że "zakaże dzieciom seksualnego rozwoju".

To nie byli prości ludzie, to byli prostacy. Odpychający, chamscy, wulgarni, faszyzujący. Katolickie mordy w pełnej krasie.

źródło: tokfm.pl/blogi/bartoszapple/2013/06/katolickie_mordy_na_spotkaniu_z_ja...
A my nawet nie możemy się bronić.
Sława Wielkiej Polsce!!!
Zgłoś
Avatar
Klamot88 2013-06-07, 19:58
Co do GW wszystko jest opisane tu : szechteriada.org/
Zgłoś
Avatar
Imie_jego_44 2013-06-07, 20:09
Jak oni nie wstydzą się używać takiego języka i epitetów w mainstreamowych mediach, już nawet się nie kryją z nienawiścią do Polaków.
Metody czysto komunistyczne, jak ślepym lub ogłupionym trzeba być żeby tego nie widzieć.
Sława Wielkiej Polsce!!!
A tu oburzenie, że ktoś opisał jego prymitywizm
"Czytam właśnie Wasze komentarze i mnie krew zalewa. Porównujecie mnie do faszysty, każecie mi spoglądać w lustro i piszecie, że niczym nie różnię się od krytykowanych przez siebie katolików. Przepraszam, ale chyba powinniście puknąć się w głowę. Po pierwsze, po coś w polskim języku funkcjonuje słowo "morda" czy "gęba". I na spotkaniu z Panem Palikotem ukazały się właśnie nie twarze, a mordy. Mordy katolickie, wykrzywione przez polskich biskupów, ich nienawiść i nietolerancję. Opisuję tylko zdjęcie, stan faktyczny. To katolicy przerywają spotkania, są chamscy, nie potrafią debatować, nie tolerują innego zdania. To oni przerywają spotkania, wymachują, wykrzykują. To oni mają zerowy poziom wiedzy na temat wielu zjawisk społecznych. Dotknęli dna i kopią dalej. Czy bloger Bartek, czy inne feministki, geje itp. zakłócają spotkania, rzucają wyzwiskami (a często i kamieniami), czy to my zakłócamy porządek publiczny? Czy geje wpadają na spotkania PiSu i się awanturują. Czy lesbijki zakrzykują polityków prawicy podczas ich spotkań z wyborcami? Zastanówcie się, co piszecie. Nie usuwam Waszych komentarzy, a odpowiadam Wam. Gdyby ten blog pisała ta katoliczka ze zdjęcia, która aż pieni sie z nienawiści, ona zablokowałaby Was i pousuwała komentarze. Brońcie katolików, a będziemy mieli państwo wyznaniowe i TOK FM zlikwidują, tak jak Orban swoich przeciwników na Węgrzech.
a w imię tolerancji mamy traktować lewaków jak ludzi.
Zgłoś