18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się




Tak w skrócie. Wiem, wiem, Lisicki to katol, faszysta, homofob, kibol, neonazista, neoantysemita, neorasista, daltonista, kapitalista, panczenista i jeszcze kilka pojęć do swobodnego żonglowania.
Ale ciekawe to przedstawił.

2013-02-01, 00:34
Czytam tak was i czytam i sam już nie wiem...śmiać się, płakać czy strzelić sobie w łeb...

2013-02-01, 00:35
Macionso napisał/a:



Obrazek


gimbobełkotem jest wypominanie komuś braku doświadczenia ze względu na wiek, będąc zarazem dwa lata młodszym

Ma...........so
2013-02-01, 00:57
kilroy.ok napisał/a:


gimbobełkotem jest wypominanie komuś braku doświadczenia ze względu na wiek, będąc zarazem dwa lata młodszym


To że ja jestem 2 lata młodszy nie zmienia faktu że Ty urodziłeś się już w Rzeczpospolitej Polskiej a nie w PRL więc powiedz mi tak szczerze, wiesz z doświadczenia jak było za rządów pzpr, jakie było życie za komuny i możesz na podstawie własnych doświadczeń i przeżyć porównać to z obecnym rządem?

michau94 napisał/a:

Czytam tak was i czytam i sam już nie wiem...śmiać się, płakać czy strzelić sobie w łeb...

strzel sobie w łeb będzie materiał na harda :samoboj:

2013-02-01, 01:51
to co? z tego tytułu ktoś ma się nie wypowiadać w danej kwestii, bo nie miał z nią bezpośredniej styczności. Wystarczy zwyczajna dociekliwość, dostęp do Internetu, Biblioteki i każdy z nas może zbliżyć się do danej materii. Proste.

2013-02-01, 03:06
kimkolwiek jest ten koles, proponuje mu aby opanowal podstawy skladni jezyka polskiego, nim wezmie sie za kolejna publikacje.

ps. czy kogos dziwia jeszcze tematy zastepcze?

2013-02-01, 09:31
8/10 informacji z pierwszego bloku było podane w RMF FM. Film o Smoleńsku dziwnym trafem oglądałem w środe o 20 na Pulsie.

2013-02-01, 11:58
Lisicki, Wildstein i wielu innych dziennikarzy gazety Uważam Rze, i Gazety Polskiej nazywanych jest dziennikarzami niepokornymi. Niepokornymi dla tych ciot z Wyborczej, Rzeczpospolitej i innego sterowanego od górnie gówna, którym nas karmią.

2013-02-01, 12:02
@xsl
kolejny geniusz, porównujesz jeden epizod do 123 lat zaborów, gdzie bez pardonu traktowano Polaków, jak śmieci? Do okupacji sowieckiej, do 50 lat komuny? Serio? Do książek wracaj.

2013-02-01, 12:13
Nie rozumiem czemu ludzie jarają się Wielką Brytanią opuszczającą UE... Przecież zaraz jak weszli do UE to już ją chcieli opuszczać. To jest odgrzewany kotlet, nic więcej.

2013-02-01, 12:53
@Macionso

pie**olisz jak potłuczony. Argument, że krytyka pzpr przez osoby urodzone po ~80' jest śmieszny. Historia jest po to żeby o niej rozmawiać i analizować.
Chcesz być alternatywny za wszelką cenę a jesteś głupi i jeszcze na siłę ten kwejkowy obrazek. Pierwsze były zabawne i trafione, teraz dopisuje się teksty na siłę i robią się żałosne.

Ma...........so
2013-02-01, 13:41
!Timon napisał/a:

Chcesz być alternatywny za wszelką cenę a jesteś głupi



Uśmiałem się. :lol: Argument miesiąca, w ten sposób wygrasz merytorycznie każdą dyskusję.
Ja nie mówię żeby nie krytykować, to jest oczywiste że można i należy krytykować, ale jeśli ktoś chrzani bzdury że obecny rząd jest gorszy niż za czasów pzpr no to wtedy warto tej osobie uświadomić że nie koniecznie wie o czym mówi, a swoją wiedzę często opiera na tym co usłyszał od innego krzykacza który najpierw mówi później myśli.

2013-02-01, 14:05
od kiedy to Anglia jest w UE :ks_homer: :

zawsze myślałem, że Wielka Brytania, której Anglia jest częścia:)

2013-02-01, 15:03
Macionso napisał/a:



Obrazek



A może interesuje się historią i dużo na ten temat wie? To, że ktoś ma 20 lat nic nie znaczy chłopie. Oczywiście są takie wyjątki jak Ty. Najbardziej wykształceni historycy wcale nie musieli żyć 300 lat temu, żeby doskonale wiedzieć co się wtedy działo, mimo iż nie doświadczyli tego.

2013-02-01, 15:52
k***a mać tak zmanipulowane są te twoje "znalezione w niecie", że aż żal za dupę ściska. I jeszcze śmiesz narzekać na media?

2013-02-01, 18:59
@Macionso

Zgodzę się z Tobą, że określenie 'obecny rząd jest gorszy' można uznać za przesadzone, ale jest CO NAJMNIEJ tak samo ch*jowy jak rząd PZPR. Zadłużają nas na potęgę, skłócili naród pojebańce, aferę kręcą na aferze. Ten rząd to dno + metr mułu i gnoju. Jest tak ch*jowy, że bardziej ch*jowo mają w zimbabwe.
Skoro demokracja to 'wybieranie takich jak my' to oznacza to, że naród składa się w większości z debili i niedorajdów co jest okrutnie smutne...