18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Avatar
~Tołdi 2009-02-27, 14:57 1
Od około 1 minuty

Zgłoś
Avatar
Biskup 2009-02-27, 23:25 1
Kibole to są jednak debile...
Zgłoś
Avatar
~Tołdi 2009-02-27, 23:44 1
Biskup napisał/a:

Kibole to są jednak debile...



Czytaj nadal wyborzą Sam jeżdżę za moją ukochaną drużyną, nie znasz takiego pojęcia jak kibicowanie

[img:3ca466de9d]http://photos.nasza-klasa.pl/12800913/24/main/23984b48a1.jpeg[/img:3ca466de9d]
Zgłoś
Avatar
Biskup 2009-02-27, 23:58
Chodziło mi o szeroko pojętych "kiboli" a nie szanujących się kibiców o których Ty myślisz. Chodzi o to, że jak widzę matołów którzy zamiast kibicować zaczynają cwaniaczyć (bo w grupie raźniej) to mi się nie chce na nich patrzyć.
Zgłoś
Avatar
Centurion 2009-02-28, 0:36 1
Tołdi Ci z Twojego filmu to zwykłe bydło a nie kibice i powinni ich zatrudnić w kamieniołomach. Naprawdę nie wiem co to ma wspólnego z miłością do drużyny. Zwykła agresja, prymitywizm i głupota. I kibice piłki nożnej sami sobie zasłużyli na taki wizerunek, bo zwykli ludzie, którzy są normalnymi fanami boją się chodzić na takie mecze. Jak często w Polsce drużyny obrywają za wybryki kibiców? Rasizm, rzucanie nożami, petadrami itp.

Ja naprawdę nic nie mam do kibicowania, myślę żę w wielu przypadkach jest bardzo pozytywne, ale w tym przypadku za dużo w tym nienawiści a za mało zdrowej rywalizacji. Już nawet pomijam fakt że same kluby robią kibiców w chuja i sprzedają mecze i że nie powinno być się bezgranicznie oddanym czemuś bo łatwo samemu stać się prymitywem z klapkami na oczach.

Btw. myślę że życie nie ogranicza się do bycia kibicem, a co zostanie po kibicach? Nic, kibice są bezimienni, to zawodnicy przechodzą do historii.
Zgłoś
Avatar
~Tołdi 2009-02-28, 0:38
Biskup napisał/a:

Chodziło mi o szeroko pojętych "kiboli" a nie szanujących się kibiców o których Ty myślisz. Chodzi o to, że jak widzę matołów którzy zamiast kibicować zaczynają cwaniaczyć (bo w grupie raźniej) to mi się nie chce na nich patrzyć.



Czytaj nadal wybiórczą dzieciaku. Nic nie wiesz o ruchu kibicowskim to się KURWA nie wypowiadaj!

EDIT: NIKT z was nie zna takiej wartości jak kibicowanie własnej drużynie, mimo, że jestem chyba tu jedynym prawicowym, nadal nie mogę zaleźć porozumienia z innymi użytkownikami tego forum(względy polityczne).
Zgłoś
Avatar
Biskup 2009-02-28, 0:44 1
Weź przestań. W dupie mam Twój ruch kibicowski. Chodzi mi tylko o cwaniaków w grupie a niestety tacy często są kibice.
Zgłoś
Avatar
~Tołdi 2009-02-28, 0:57
Biskup napisał/a:

Chodzi mi tylko o cwaniaków w grupie a niestety tacy często są kibice.



Cwaniaków? W Gnieźnie jest FC Lecha Poznań. Spytaj ziomków co jeżdżą za Lechem co dla nich jest kibicowanie.

Sam kilka lat temu miałem przekonanie, że 'kibole' są fe! Poznałem ludzi, którzy włożyli całe swoje życie żaby jeździć, kibicować, wspomagać swoją drużynę. Teraz dla mnie motor życia.

KMWTW PDK

EDIT: czytaj nadal wyborcza, a nabierzesz obiketywizmu jak caryca Katarzyna o polakach
Zgłoś
Avatar
Biskup 2009-02-28, 1:05
Znam kilku chłopaków. Szanuję ich, bo znam ich osobiście i wiem jacy są. Pisze o cwaniakach w grupie jako o ogóle. Nie mówię tu o zorganizowanych grupach kibiców które jeżdżą na mecze, dobrze się bawią. Tylko niektórzy z kibicowaniem nie mają nic wspólnego, nie jeżdżą na mecze regularnie, nie bawią się w bójki z innymi kibicami tylko robią dym bez większego powodu i jeszcze zwykłym przechodniom może się od nich dostać.
Zgłoś
Avatar
~Tołdi 2009-02-28, 1:16
Biskup napisał/a:

Tylko niektórzy z kibicowaniem nie mają nic wspólnego, nie jeżdżą na mecze regularnie, nie bawią się w bójki z innymi kibicami tylko robią dym bez większego powodu i jeszcze zwykłym przechodniom może się od nich dostać.



U mnie eliminuję się takich. Święta zasada: 'tylko szmata bije brata'. Co do rozrób bez powodu: kolesie są niewyżyci(?); bo żaden kibic nie będzie demolować swojego miasta.

P.S. Idę spać, do jutra
Zgłoś
Avatar
Andrzej95 2011-07-11, 21:45
Troche jak pogo.
Zgłoś
Avatar
x................s 2012-10-18, 20:29
Tołdi napisał/a:

Od około 1 minuty



zwierzęta zamknięte w klatce, powinni zajebać napalm i posypać wapnem
Zgłoś